Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • asi se jdu na něj kouknout 😃

• vypada to dobre 😃

• Percy Jackson-zloděj blesku-bomba,fakt perfektnííííííííííí

• Sponzor fóra
  • Elo na efekty bylo na co koukat. Taková oddychovka. 🙂

• najlepšie čo som za posledný mesiac videla bol Kick-ass, naozaj odporúčam, vyzerá to ako priemerný film z prostredia komiksov, ale nikdy sa nestane to, čo čakáte 😃 a aj Brothers sa mi dosť páčili 🙂

• Kristi ještě ne 😉

• jsem si vzpomnela, ze je finale fotbalu, takze dneska fakt neeeeee, snad ukecam muze na zitra, kdyz jsme bez prdelky 🙂

• vcera jsem zkoukla Marley a ja a rvala jsem u toho jak debil, holt PMS 😃 😃 😃

• ten pes mi strašně lezl na nervy jak byl nevychovanej a blbej 😃
    Ale na konci jsme s m hejkali jako dva blázni, a ráno neviděli na oči 😃

• kristi ani mi nemluv, my u toho v kine mely s kamoskou takovej hysterak ze se na nas divalo cely kino 😬

• Sari i slzu jsem u toho zamáčkla. A bylo to dobře prokoumané, jak to šlo časově. To se mi líbilo. 🙂 Vtipné momenty.

• jááá taky 🙂

• Sponzor fóra
  • sari co ctu recenze jsi jedina komu se to libilo 😃

• kristi ja se na Inception taky desne tesim, uz jsem tu o tom psala, hlavne proto ze podle ukazek mam dost podobny sny 😃 😃

• co kecáš 😃 ..dyť to chválí...je to fakt pěkný 🙂

• dyt v tech recenzich pisou ze to bylo nudny jak svina 😃 😃 😃

• tak treba:
    McCarthy má hraniční trilogii, King má Dolanův Cadillac. A Beesley nemá všech pět pohromadě nebo je geniální fyzik. Dokázal totiž svým filmem relativnost času v praxi. Jedna vteřina v jeho podání je jako celý den. Takže vás ve výsledku neokrade o pětaosmdesát minut, ale o takřka čtrnáct let života. Což je opravdové unikum. Oproti téhle čisté esenci nudy je už pak na hlavu postavané obsazení všech rolí opravdu jen nicotným detailem. Na druhou stranu v sobě Beesley musí mít i špetku umělce, jelikož nápad vzít adrenalinem a atmosférou překypující povídku a rozhodnout se ji zadaptovat jako urychlovač stárnutí, to už rozhodně chce pořádné koule.

• nááááhodou ...a konec byl luxusní 😵 a Slater super 🙂
    Až se na to koukne někdo další, tak uvidíme 😃

• ty ale ja tu muzu zkopirovat vic recenzi co rikaji to stejny 😃 😃 😃 😃

• Mijouši víš kam jdi? 😃

• ne nevim, rekniiiiiiiii 😃 😃 😃

• do pr.........yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyč 😃

• to ses teda vytahla, do pryc? 😬

• vsechno co jsme spolu prozily a vsechno co za to dostanu je do pryc? 😬

• ty roky ztraceny a ty emoce a za to vsechno do pryc? 😬

• todle je vazne nespravedlivy, za to vsechno takovej nevdek, ani pitomy doprdele clovek nedostane 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém