Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• In the Electric Mist nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😬

• Sponzor fóra
  • Holky už jste viděli ten Počátek? Já včera a moc moudrá z toho nejsem. Jaký je váš názor na ten konec? A zdálo se mi asi na dvaceti místech, že to tam hapruje. Furt jsem si v kině říkala v duchu, že nad tím nesmím začít moc přemýšlet nebo se to tam celý rozpadne.

Jako jeden příklad za všechny: Jak padají v tom autě a kvůli tomu se ve druhé úrovni snu dostanou do stavu beztíže, tak to ukazuje, že vliv událostí z jedné úrovně se přenáší i do další, v pohodě. Stejný to bylo i u Saita, postřelili ho a v další úrovni se sem tam chytá za hruď, i když mu nic není. ALE! Jak to, že v dalších úrovních už ve stavu beztíže nejsou, ale Saitovi je v každé nižší furt blbě???

A takových míst je tam asi stopade. Jako film se mi líbil, ale celou dobu se mi vkrádala do hlavy kacířská myšlenka, že to je vlastně poměrně velká pitomost. 😐 😬

Ale moc se mi líbila hra se jmény, všimli jste si? Ariadne - architektka bludiště, Mal - zlá postava.

• mabinogi film jsem jeste nevidela ale blbe je mu asi jako nasledek toho stavu beztize bych rekla 🤔

• mio to bys musela ten film vidět, vzhledem ke komplikovanosti děje na tohle může odpovědět jen někdo, kdo viděl. Docela by mě fakt zajímal názor někoho dalšího na ten konec. Chystáte se mio?

• mabinogi rozhodne, ja tenhle druh ribehu miluju, denne ctu neco kde lidi pohybujou v nekolika dimenzich a na vymyslenejch svetech takze todle muzu rozebirat i furt a navic podle ukazek se to dost podoba mym snum, ja mam sileny sny ze tendle film proste musim videt a navic Leonardo, ach 😃

• predpokladam ze to bude asi zanrove podobny Metrixu vid, ja koukala na dokument jak to nataceli ale stihla jsem az druheou pulku tak musim kouknout jestli to opakujou, celkem dost narez, na strasne veci vubec nepouzili pocitacovy triky v te scene kde se s nima otaci mistnost a ten herec druhej tam skace jako opice dokonce ani kaskadera, i ta scena jak se nakloni ten bar a voda ve sklenickach se otaci ale ty sklenicky stoji to neni trik, proste tu mistnost celou postavili a naklonili, to muselo stat prachu jak hrom 🤔

• Mabi, já četla recenzi, kde říkají, že to je film, na který asi půjde hodně lidí víckrát. Taky se chystáme, takže si rovnou máme předplatit další promítání, jo? 😃

• tak jsem si pracne precetla podbrobnej popis deje a o tom konci si myslim ze si tim nechali otevrenou cestu pro pokracovani, jinak nesmysl to neni, v podstate vsechno tam odpovida, halvne ty pravidla v tech snech, tohle delali uz americti indiani, strasne se tesim az to uvidim, super pribeh

• Tak o Inception jsem zatím jen slyšela. Nedokážu říct svůj názor. Těším se až nám to vyjde a uvidíme to. Mám ráda takové filmy. Nějaké je vážně lepší vidět třeba 2x, člověk si pak spíš všimne jiných detailů. 🙂 A hlavně na něco takového musím mít tu správnou náladu a být odpočatá. U The fountain, které se mi moc líbilo, byl přítel unavený, že u toho i usnul. 😬 Bylo mi to líto, protože jsem se o tom filmu s ním pak druhý den nemohla bavit a přitom je to bezva téma na rozebírání. Ty časové roviny. To já ráda. 😵 Jako třeba nedávno jsme tu se Sari rozebíraly trošku The time traveler's wife. 🙂
    A ráda bych si zase někdy dala The skeleton key. To byla dobrá lahůdka. 🙂
    Naposledy jsem omrkla i americkou verzi Death at a funeral a tedy zlatá původní evropská verze. Záleží asi i jaký máte raději humor. Jestli máte chuť na suchý anglický nebo ten americký. Ta z UK je boží. 😃

• A viděla jste některá Into the wild? 🤔 Přítel to viděl a bude se na to muset podívat ještě jednou i se mnou. Ale to mu vůbec nevadí. Moc se mu to líbilo. 🙂
    http://www.imdb.com/title/tt0758758/

• black me to tak strasne chybi to ceceni na filmy ale ted jsem priserne pozadu, pujcovnu nam tu zrusili, do kina se mnou nikdo nechce, skoda no 😞

• Mio nám to teď v létě také nevychází tak jako v zimě. 😐 A i když se na něco těšíme, tak do kina nám to nevychází kvůli naší práci. 😞 Toho společného volna nemáme tolik. Na premiéru jsem nešla hodně dlouho. A hodně filmů chceme vidět, ale prostě na to nevychází čas. To budou v zimě hotové filmové orgie. 😃 Naposledy jsme se dívali na nejvíce filmů, když jsme byli oba nemocní. To jsme měli v obýváků konvici čaje, krabice kapesníků, zachumlali jsme se pod deku a jelo se. 🙂 A sama do kina také nerada chodím. Šla jsem tak jen jednou. Ráda si o tom filmu s někým pak popovídám.

• Mio já na to přišla! S holkama si k tobě uděláme výlet, vyvenčíme pejsky a večer půjdeme do kina. 😃 😃 😃 Ale místy nám budeš muset překládat. 😃 😃 😃 Vůbec nejsem vtěrka viď. 😬 😃 😃

• Sponzor fóra
  • blackipo pozde, my se stehujem do Prahy 😃 😃 😃

• Sakra. 😃 😃 😃 Tak ať najdete nějaké pěkné hnízdečko. 😉

• Flawless, dost dobry a super konec 😵

• Poldové super. A bruce já ráda 😵

• Holky, tak jsem konečně včera viděla Shutter Island (Prokletý ostrov). Super film, Caprio byl fakt úžasný. Jen jsme si lámali s mojím hlavu nad tím koncem. Byl blázen, léčený na té psychině, zastřelil tu svoji ženu nebo ne?Díky za odpověď 🙂

• Year one, desna picicanda 😬

• sari uz si videla The kids? nejakej horor co tu ted davaji

• ne 🤔 máš nějakej odkaz? 🤔

• jo jasne a zas uvidim nejakej libovej obrazek, to si najdi sama na imb, The kids, z roku 2009 😃 nestihla jsem to prepnout a videla jsem chvilku a stacilo jako naznak nasledujiciho 😃

• sračkoune 😃 😃 😃

• nevidim 😴

• ještě neviděla 😉

• tak mi dej vedet jestli to bylo dobry nebo sracka, ja to zjistovat nebudu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém