Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Tyhle mořský potvory, pavouci a tak mě neberou 😃
    ale díky 😵

• no ale hlasit se to musi velebnosti 😃 😃 😃

• Toť Kelišová 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jinak hlasim ze sem zkoukla 2 minuty Gamera a vic nikdy neuvidim 😃 picacanda 😃
    koukam na Proposal, miluju 😵
    My sistersr keeper, no jako neni to spatny, fnukla sem si ale neni to zadny veledilo

• mia, tak to se ti bude libit the rebound(u nas sexy 40), vcera jsem na to koukala a je to fajn romanticka komedie 🙂

• Jé jak nestíhám tak už se mi nějak hromadí filmy, které chci moc vidět. 😐 The ghost writer, Inception (hele není to trošičku podobné filmu Push?) a teď jste mě navnadily s Mr. Nobody. 😵 🙂
    Jinak to Imaginarium of doctor Parnassus jsem brala jako super podívanou - herci, kostýmy a pak ty představy... Pro oko bezva podívaná. 😎

• catf koukala jsem na ukazky vypada to dobre 🙂 ja vubec romcomy miluju, na to muzu cucet furt 😃
    black tady ted push davaji, je to bezpecny zkouknout? neni to nejaky strasidelny nebo tak?

• fakt sa vam vsetkym pacilo Mr. Nobody??? pre mna to bola nudaaa...

rebound je fajn oddychovka 🙂

• Mio pro Tebe bude Push trošišku nebezpečný 😃, je to přeci jen i akční sci-fi podívaná, ale super udělaná a jsou tam ti "good and bad ones". Budeš mít komu fandit a budeš mít na koho slintat! Chris Evans je tam k sežrání. 😃 Konec je bezva. 😎 Tohle sci-fi jsem si užila. 😵
    Tuhle jsem jen někde zahlédle fotku z filmu Black Swan. To bude asi krásná podívaná. 😵 http://www.imdb.com/video/imdb/vi4024108569/

• Kajinek - šla jsem z donucení, protože nic jinýho v letňáku nedávali...malinko víc do toho vidim, protože pocházim odkud pocházim a jsem z rodiny, z který jsem 😃
    Ten herec má hrozný charisma..ale jak jsem psala nesnášim obhajobu šmejda, který patří tam kde je...už jenom za to, že stáhnul psa z kůže a hlavu pověsil na kůl 😠

• blackipo no nevim, vincent je sice uzasnej ale ten konec je na me trochu drsnej 😬

• Mio to je právě to, co je pro tebe trošičku nebezpečný, ale Sarinka by si medila jak to tam lítá. 😃
    Sari a co Vilhelmová? Líbilo se ti jak tam hrála? Na tenhle film si asi počkám až bude normálně v telce do kina se mi na něj taky moc nechce...

• Inception - BOMBA! 😵 Byli jsme na něm v letňáku a i to asi umocnilo ten zážitek. Atmosféra byla skvělá. 😵 Měsíc v úplňku kousek od plátna, mraky a trocha deště... Ale u takového filmu by mi bylo jendo i kdyby začalo lít jak z konve. 😎
    Sári fakt doporučuju. 😉
    Mio podívej se na to a buď statečná, stojí to za to! 😉 😃 😃

• Black - chystám se, chystám 🙂

• black no to ja se chystam urcite, Inception musim videt a kdyby tu byl nekdo kdo by se mnou sel do kina tak uz sem to davno videla 😃

• Sponzor fóra
  • ja mam ted obdobi kdy vyhrabavam stary filmy, ted cucim na Born yesterday, melanie je v tom uzasna 😵

• Inception bolo fajn, ale asi som sa tesila az prilis a nakoniec ma to trochu sklamalo... 😒

Remember me je super!! Oddychovka s paradnym zaverom...

Srpski fiĺm... 🤔 ...na to sa tazko hladaju slova... podla mna nechutna zvratenost... v tom filme je to najnechutnejsie z najnechutnejsieho... fakt nechapem, co to malo znamenat a preco (pre koho bol ten film vobec natoceny)...

• gwen co to proboha je ten srpski film? 🤔

• jsem si to precetla, proboha jak muze vubec byt neco takovyho povolenyho natocit? 😦

• mia a hrali v tom deti!!! 😠 tvorcovia musia byt fakt na hlavu...

• je to vubec legalni film? 😕

• Srpski fiĺm - tak to musim vidět 😃 http://www.csfd.cz/film/273926-srpski-film/ není tm moc o čem to je, tak uvidíme 😉

Remember me - to mě zklamalo, ale závěr byl teda bomba 😉 jako v nový Mlze 😉 to mi vyrazilo dech a pamatuju si to jako dneska 😉

• Lower learning, priserna sragora 😦

• http://www.csfd.cz/film/227789-mlha/ Sári, myslíš tuto mlhu? Já teda pak nemohla usnout, jak jsem nad tym furt dumala. A ještě teď přesně vím, jak to skončilo a to je už dloooouho

• jo, na to jsem se dívala jen kvůli Longorii. A fakt je to děsná tupina 😃

• ja to vydrzela asi deset minut, vic nedam 😃

• Al - jj..tak se na to koukni znovu 😉

Black už dlouho nepsala co viděla novýho 😞 😃

• jo a Motherhood, taky nudra sragora 😞

• to je s paní Kill Billovou? 🤔 😃 😃

• jo, to sem taky vydrzela asi deset minut 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém