Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • jo, to je taky děs hnusnej. Já to vydržela do konce, ale vytáhla jsem si u toho knížku 😃

• vecer zkusim zkouknout I love you Philip Morris pokud se mi to podari obednat 🙂

• Ty jsi to ještě neviděla? 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • to más jedno, já taky ne 😃 😃 😃

• kuk, já viděla o víkendu konečně Milý Johne a jako mám romantický filmy ráda, tenhle mi vyzněl jako o ničem 🤔 sári - akorát Tatum je kořen, že? 😉

• Taky mi to přišlo o ničem 😬 ..ale kořen, kořen to teda je 😃 😃 😃 😃

• sice má drobátko odstátý uši, ale nikdo nejsme dokonalý 😃 zato Ženy v pokušení jsem viděla běhěm týdne dvakrát 😃

• ne dede vsevede nevidela 😃 jeste tam maji Kick ass a ted nevim ktery 😬

• Já ještě ne...ty Ženy...musim to napravit 🙂

Mio - oba 🙂

Dneska asi bude domácí kino 🙂

• sári - je to taková vtipná komedoška u který se odraguješ 🙂 akorát mě tam hooodně naštval jeden dějový obrat na konci příběhu, ale nebudu Ti kazit překvapení 😉

• jakej je origos nazev zen v pokuseni? nebo je to ceskej film?

• sim, jestli myslíš to, co já, tak z toho jsem taky nebyla odvařená. 😐 Ale film je to moc pěknej 🙂

mijuš, českej film

• Mio ty už se vrať, prosim Tě..nebo nepoznáš ani Ježíška 😃 😃 😃
    http://www.csfd.cz/film/266611-zeny-v-pokuseni/

• Al -tak nebyla jsi odvařená nebo byl moc pěknej? 😬 🤔 😃 😃

• santa claus je stejny vic sexy 😃 😃 😃 a ma lepsi oblecek 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • alll - no ten odchod hlavní hrdinky... ehm, ten mi nevadil, ale ten přesun s nábytkem té nejmladší hrdinky mi hodně vadil v tom ději 😃

• sári, z jedné pasáže na konci, kdy jsem si představovala, že to bude jinak. Ale tož u mě je to klasika 😃 A byl to moc pěknej film 😃 😃

sim, vůbec nevím, co myslíš 😬 😃

• sim - to tu nechci psát na plný kule 😃 jako ten skon mi nevadil, ale jak dopadla ta prostřední paní mi vadilo, té nejmladší jsem ho nepřála 😃 😃

• jo, už jsem v tom zorientovaná. To mi přesně vadilo. Taky jsem to té nejmladší nepřála 😃

• sim, proč píšeš sim - 🤔 😃

• Jděte s těma spoilerama někam 😃 😃 😃

Alenko já myslela, že mluvíš o Drahý Johne 😃

• alll - protože jsem dement 😃 😃 😃 jinak právě proto, že jsem jí ho nepřála mi to napoprvé strašně zkazilo dojem z toho filmu, napodruhé už mě to tolik nerušilo, prostě příjemná komedie 🙂

• Sim ty už dneska nechlastej 😃 😃 😃

• já si myslela 😬 😃 😃

Sári, beztak nevíš 😛 😃

nene, Drahý Johne se mi nelíbilo vůbec. To jsem četla knížku a ta byla pěkná, konec jsem ořvala maximálně a skončilo to naprosto jinak než ve filmu. Film prostě fuj, ale ta knížka moc pěkná. 🙂

• jako bys nevěděla, že se mi to občas stává i bez pití 😃 😃

• ja mozna za deset minut uvidim Morrise jestli se mi to teda podarilo obednat, oni maji vsude reklamy ze staci zmacknout cudlik a mas koupeno ale to je takova hovadina, my mame tudle firmu uz buhvi jak dlouho ale jeste jsem na to neprisla 😦

• Přijde k Vám domů, jo? 😃 😃 😃

• ty vole jako tecou mi nervy jak svina, nejdrziv se mi to po asi 20 minutach podarilo zprovoznit, pak to asi pet minut jelo ale s obroskou lajnou dole pres pulku obraozvky ktepra jako rikala co je to za film a tak a kdyz jsem se toho chtela zbavit tak se vypnul film ale platim za to, zapnout uz mi to nejde, to je snad jako prdel ne? 🤔

• No takže umýt nohy a spát..je po filmu 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém