Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • tak do ni mam asi ta daleko jako princezny ze Saby 😃 😃 😃

• Áááááále 😉 😵

• Dneska jsme stahli supr komedii, bala jsem, ze to bude sladarna, ale slo to a fakt jsme se u toho zasmaly.
    http://www.csfd.cz/film/271732-klamac-srdci/

• Sponzor fóra
  • Alenkooooooooooooooooooooo dělééééééééj koukééééééééééj http://www.csfd.cz/film/264592-30-dni-dlouha-noc-doba-temna/videa/ 😵 😵 😵

• na to jsem viděla kdesi ukázky a vypadalo to moc dobře. I když tam už nehraje krasaveček.

jinak včera jsem viděla Iron man 2, to bylo moc hezky. Pak I love you phillip moris, che, to se mi teda moc nelíbilo 😬

• vidělas to už?

• nene jsem si to zakázala..až v kině 😃 😃 😃

• sári - teď jsem se dočetla, že v Zatmění měl Rileyho původně hrát Tatum 😃 😃 😃

• ááááááách a proč nehrál

• alll - to tam nepsali 😃 měl to bejt buď Tatum nebo Felton (mimochodem, to je ten hnusák, co hrál Draca Malfoye v Potterovi? fuuuuj, ještě, že to nebyl on!!!) každopádně s obsazením Rileyho jsem spokojená, Xavier super!!!

• Viděla jsem dneska ráno Machři se Sandlerem a je to moc příjemná rodinná komedie. Dost jsme se s přítelem nasmáli.

• A kdo je Riley? 🤔

Každopádně jsem zhrzená 😴 😞 😃 😃

• Sponzor fóra
  • sári, vidělas snad rozbřesk, ne? Přece ten hlavní upír, co vede s Victorií ty novorozeny. Tý jo, takovej neznalec 😦 😃

nevesta, tak na to jsem viděla ukázky a vypadalo to fakt dobře 🙂

• počkej..počkej...nějak si ho nevybavuju 😴

• to jako fakt? 🤔 Tý jo, na konci, bojuje eward, vlkodlaček, Victoria a Riley. Furt nic?

• a jooooooo..ten jak byl zblblej od Vicorie? 🤔

• bingoooooooo 😃 😃 😃

• tak to joooo 😃

• sári . to máš z toho, že jsi to nečetla 😠 taková neznalost 😠 😃 😃

alll - ne Rozbřesk, ale Zatmění, na Rozbřesk si ještě dlooouho počkáme 😞

• Alouš - a máš to! kyš kyš 😃 😃 😃 😃

• sári - se moc nesměj a konečně si to přečti místo těch románů furt 😃 😃 😃

• jsem se sek 😬 😃 😃

A ty nekyškyšuj, když ani nevíš, kdo je Riley 😛 😃 😃

• ja teda koukam, ze je nekdo vubec schopnej rozeznat rozbresk od zatmeni, vzdyt ty dily vypadaj furt jako jednoato samy 😃

nedavno jsme koukali na dopisy od juliet (nebo tak nejak) a bylo to docela ubohy

• Catf hele hele na Stmívání nám nešahej 😃 😃 😃

• sari ja fakt nevim, jestli se stmiva nebo rozbreskava nebo co 😃 😃 akorat jsem si vsimla, ze je tam nekdo nahore bez 😃 😃

• Catf - 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém