Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ja ted koukala na 500 days of summer a pekny 🙂 takova romcom naruby 🙂

• sem vcera videla Transporter 3, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😃

• tož dobréééé ne? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • toz dobreeeeeeeeeeeeeeee 😃 😃 😃

• kolik jich jeeeeeeeeeeee? dufam ze aspo dvacat 😃 😃 😃

• ted cucim na Madonna: The Sticky and Sweet tour, ona je proste naprostej genius 😵 😵 😵 😵

• Mio- 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• co se tlemis/ je uzasnaaaaaaaaaaaaa 😵

• Vy mi tady holky vždy zvednete náladu. 😃 Díky, díky, díky! 😃 😵
    O dovolené nám jeden večer pršelo, tak jsme si udělali filmový večer. Ghost writer - fakt super výběr filmu do deštivého počasí. 😃 Ewan je můj oblíbenec a byla jsem zase unešená. 😵
    Jo a dívala jsem se na dokument Oceans. Bezva záběry života v oceánech. Chvílemi mi z toho bylo i ouvej a to těch drsných záběrů bylo jen pár. 😐 Asi se na The Cove fakt nepodívám. Po tom bych asi pár dní špatně usínala. 😞 Holky vy jste se na Cove dívaly? A jak jste to zvládly? 🤔

• black the Cove nedam, ja miluju delfiny, na to s nedokazu divat 😞
    tady ted zacali davat The travelers wife, to si posoplim 😃

• Mio právě si říkám, že Cove bych asi špatně rozdýchávala. Delfín je tak kouzelný stvoření a vidět jak je masakrují, to fakt asi nevydržím. 😞
    A u Travelers wife si určitě posoplíš, ale i se zasměješ. 😉 😃

• tak to Travelers wife videla ale jenom od pulky takze sem v tom mela zmatek ale becela sem stejne 😃 musim na to kouknout znova v klidu a od zacatku 😃

• black... ja som Cove videla... bolo to strasne, dost som to oplakala... 😞 je to smutne, ale je dobre, ze to natocili... otvori to cloveku oci a na delfinaria, zoo a pod. sa zacne divat uplne inak... ten dokument je kruta realita 😴 😢 😠

• holky ja vedela ze to prijde 😃 😃
    http://www.imdb.com/title/tt1666186/

• Couple retreat je docela dobry, prijemny 🙂

• Sponzor fóra
  • film Hard Candy (V pasti) - schůzky s neznámými lidmi z chatu? ... thriller s velkým T

• Hačiko - příběh psa... pokud si chcete pobrečet

• I love you, Beth Cooper, dobra komedoska 🙂

• Planet 51 je super 😃

• že jo 😃 😃

• alli sem se tu u toho vcera tlemila 😃 😃 😃
    byl dobrej program, Half blood prince a hned potom todle tak sem byla nadsena 😃

• My life in Ruins, boziiiiiiiii, jako My fat greek wedding 😃 😃 😃 a ten herec tam, no ja si poslintala tricko 😃 😃 😃

• jo, to jsem viděla, dobrý 😃

a teda Jak vycvičit draka je hezký, ale děsnej nervák na mou chatrnou osobnost 😃

• jak tooooooooooooo? 😬

• Bewitched je krasny 😵 😵 😵 😵

• je to napínavy a hlavně tam jde o zvířátka i když vymyšleny dráčky 😬 😃 Já třeba miluju Bolta, ale to je tak neskutečně brečavy, že si vždycky rozmýšlím, jestli na to koukat 😬

http://www.csfd.cz/film/235981-mucednici/ hele, Sári, vidělas? Docela drsárna drsná

• alli aha tak to vynecham 😃

• ale neboj, je to moc hezky a nikomu se nic nestane, ale stejně je to napínák 😃

• alli ja mam este porad depku z Up 😬

• jo, tak ale to bylo hodně depresivní. My byli v kině se samýma dětma a já obrečela docela dost ten začátek a děti vedle se ptali "už to skončilo?" 😬 Ale ti dráčci nejsou tak depresivní. Akorát je to napínavy.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém