Hľadám si kamarátku v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-) nechcem aby tento prispevok vyanel divne. Ale v podstate si hladam nejaku kamosku. Mam 23 a studujem v Kosiciach a tu aj byvam. Ale zial nemam tu ziadnu kamosku. Napriklad by som chcela ist teraz do solarka, ale samej sa mi vobec nechce :-( Proste mi chyba nejaka kamoska s ktorou by som zasla na kavu, do obchodu, poklabosila o typicky babskych veciach ako napriklad kozmetika, doplnky, oblecenie ... postazovala sa na muzov ;-) a mohla jej napriklad povedat aj nejake to tajomastvo :-x :-) Ak ste mozno v podobnej situacii, tak budem rada ked mi napisete IP :-) pripadne aj sem
Odpovedať
Profilova fotka
BAMBULKA: ja som januarovka 82 :-) ...a hej posilka je potrebna aj pri chudnuti, ja si tu svoju stlae nejak vyberam a zatial chodim aspon na ten spinning aby som neumrela od toho neustaleho vysedavanial. A kam chodi v TT do fitka? Chodievala som do jamy a aj do pohody..s inymi nema skusenost.
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave to ze odkedy som na slovensku, nechodim. no, teda asi 2 mesiace som chodila do jamy, tam totiz rovno nad nou byvam, tak som sa len zviezla vytahom 8-) inak je tiez sedim cele dni v kancli, akurat ze rano a vecer sa prejdem domov pesi, ale to je dokopy 30 min. a anglicku som vela chodila, plus to cvicenie, ach som ja ale baba leniva.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak sme 2 lenive..ja som strasne pohodlna, a tu som este viac spohodlnela, lebo nic nerobim len na riti sedim a navyse tu sa moc neda chodit peso do prace ak nebyvas blizko, co je ojedinele. Tak neviem, asi budem z autobusu vystupovat 2 zastavky vopred a sa prejdem..no a rano asi frajerovi z auta vystupim volakde kilometer od prace :-D. Inak mam chodenie peso rada a aj som nanho bola zvyknuta, lebo v TT som v jednom kuse chodila peso..tam sa tak vsade dostanes, okrem lincianskej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, velka vyhoda trnavy, staci nam jedno auto :-D ale o praci tu v tt radsej pomlcim, to je hruza, sice pracu mam ale v lete chcem si najst inu, no neviem, rozovo to nevidim, asi budem dochadzat aj s drahym :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aku mas vlastne poziciu? co sa ti nepaci na praci? Ja som v TT robila chvilku po VS na VUC, ale bol to otras, aj ked z konkurzu robili neskutocne halooo..trvalo im polroka kym cez 3kola povyberali ludi a potom si tam s nimi zametali 8-( .POmlcim.
Odpovedať
Profilova fotka
momentalne som v realitke, ale dialkovo si robim VS, v juni mam statnice a pracujem do 18 hod. takze neviem kedy sa budem ucit a pisat pracu. a cele soboty travim v nitre na prednaskach, lebo nam este navalali kopu skusok do letneho sem. ale inu pracu s nejakym normalnym casom si nemozem najst.
Odpovedať
Profilova fotka
kamoska z gympla robi na UCM na studijnom, neboli ste nahodou kolegyne?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som robila na VUC nie UCM:-)))..ale mozno ju poznam (asi maximalne z videnia, meno mi najskor nic nepovie), tam som studovala. Na ktory gympel si chodila? Ja na stary. HM, inak mas toho fakt dost, drzim palec, aby si to zvladla.
Odpovedať
Profilova fotka
jejda, sorac, nejak som skomolila tie pismena :-p ja som chodila na cirkevny, ale bola to sranda :-) no poviem ti, ze den ked som vypadla z gympla s maturou v ruke bol doposial asi moj najstastnejsi :-D nejak asi nie som studijny tip, ved pozri kolko mam rokov a idem este len na bc. ked mna to tak nebavi. vzdy som radsej cestovala, prip. pracovala, ta skola, to nie je nejak pre mna, len mam z toho strasne stresy. ani nevies, ako ti je dobre ked mas potom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No moja a vies ako nam bolo na starom gympli? Ja by som ta s tymi stresmi tam mozno aj predbehla. Mam odtial sedive vlasy, kebyze si ich nefarbim, tak normalne s takym sirokym pasom na lavej strane chodim. A VS nebola tazka, ale aj tak idem na inu, keby som mohla vratit cas, lebo s mojim odborom sa moc neuplatnim (a asi na to ani tak nejak velmi nie som). Ja by som mozno este isla na nejakeho bakalara, len sa obavam, zeby ma to strasne otravovalo furt sa tam piplat s nejakymi pracami a podobne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
@cervena_ciapocka ahoj :) mám 19 rokov a tiež mám ten istý problém nemám tu nikoho s kým by som sa podelila o svoje radosti,starosti a tak nejakú babu na pokecanie,nakupovanie a babské veci :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Profilova fotka
ahojte baby viem ze je tento prispevok velmi stary ale skusim napisat hladam aj ja nejaku kamosku som z kosic a mam vela volneho casu rada by som pokecala posrandovala a taktiez si vysla vecer von
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aj ja si hladam kamaratku z Kosic. tu zijem, pracujem a hladam si kamaratku s ktorou by som mohla sem tam vyjst von a pokecat :)
Odpovedať
Ahojte. Vidim sice, ze je tento prispevok stary, no aj tak by som vas chcela skusit oslovit. Vsetky kamaratky sa mi rozutekali, hlavne do Prahy. Rada by som si preto nasla novu kamaratku, zivot predsa ide dalej. :)
Odpovedať
@beckinka Ahoj, ak si este stale hladas kamaratku, rada by som Ta spoznala. :)
Odpovedať
@sendy111 Ahoj "sendy", taktiez mam vela volneho casu, rada by som Ta spoznala, ak si este stale otvorena takej moznosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petranceska21 si aj na fb?
Odpovedať
@petranceska21 ahoj, si aj na fb?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@petranceska21 no asi som ti napisala sandra Gajdicova
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@cervena_ciapocka ahoj ak to ešte platí kľudne sa ozvi :) tiež študujem v KE :) kľudne napíš na mail saska2351@gmail.com :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte baby, vidím, že Vás je tu pár s podobným "problémom" ako ja. Tiež budem vďačná za niekoho, kto by rád pokecal o kadečom:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte:) viem, že príspevok je starý,ale možno sa tu ešte niekto nájde :) Mám 22, som z Košíc a hladam si kamarátku na kavicky, vínko a tak :) Kľudne píšte do správy, rada Vás spoznám :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@janka2178 ahoj janka este stale hladas kamosku? si slobodna?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte ak niekto hlada kamosku nech sa kludne ozve. Vekovo najlepsie od 22 do 32 rokov. Kludne aj mamicky nakolko aj ja som . Kosice aj okolie kludne. Dakujem Mail: bela30@azet.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@cervena_ciapocka Ahoj, mám 24 a tiež si hľadám kamarátku .
Odpovedať
@janka2178 Inzerát je síce starý ale napíšem aj tak. Mám 24 a som z KE. Tiež hľadám kamošku 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dievcata kludne sa mi ozvite 🙂 Mam 23 🙂 som z KE 🙂
Odpovedať
Ahojte, môžete sa kludne ozvať aj mne 🙂 25r. Košice
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?