Kde objednám svadobný parfum?

Profilova fotka
Ahojte, nie som veľmi parfumový typ a preto chcem tipy od vás baby :-) zaujíma ma hlavne kvalita a výdrž parfumov. Je rozdielny parfum z Notino.sk alebo z Marionnaud či Fann? Lebo ceny sú úplne neporovnateľné. Aké máte teda skúsenosti s výdržou parfumov z netu? Kľudne píšte aj tipy na svoje svadobné parfumy ;-)
Odpovedať
Parfumy z Notino.sk sú kvalitou úplne iné ako parfumy z FAnn, Douglas, Marionnaud. Na Notino sú parfumy nekvalitné, sú menej koncentrované a majú menšiu výdrž. To je hlavný dôvod tých rozdielnych cien. Na svadbu by som volila jemnú kvetinovú vôňu : Chloé EDP, Chloé Nomade, Coach Floral Blush, Bvlgari Rose Goldea. Ak by si chcela niečo sladšie, korenistejšie tak: Lancome La Vie Est Belle, Paco Rabanne Olympea EDP, Givenchy L'interdit. Tieto vône majú dobrú výdrž a vydržia ti počas celej svadby. Len ak ich nekúpiš v nejakej lacnej verzii z notina alebo iných pochybných stránok. Skus FAnn majú tam teraz 20% zľavu na všetky vône :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minnie0 aj som tušila, že niekde bude problém. Len nechápem prečo jedna značka vyrába rôzne kvality... :-| Ďakujem za tipy, pôjdem pozrieť a vybrať do parfumérií keď otvoria :-) asi budem voliť skôr jemnú kvetinovú vôňu ako sladkú, uvidím čo ma osloví :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam chloe a aj moschino a su to krasne jemne vone aj na svadbe som mala chloe a dost dlho vydrzala
Odpovedať
Profilova fotka
@hudzi chloe je krasna, taka nadcasova, velmi prijemna, tu mam rada :-) Ale teraz som si dost Si oblubila, ale tu cervenu :-) @nikiki29 nakupovala som dlho len v parfumeriach, ale tie ceny su fakt riadne a tie predavacky v predajniach vacsinou nocna mora. Len zazeracky, vzdychanie a postupom casu mi to tak dako vadit zacalo. Tak som si skusila raz objednat cez net a odvtedy uz len tak si teto veci kupujem. A viacere vone som si objednavala rovnake ako som mala aj z kamennej predajne a nebol rozdiel v nicom, jedine v cene :-)
Odpovedať
Z Notino objednávam už 5 rokov, tetaz som sa upla na voňavky Britney Spears 🙂 včera som zrovna objednávala, mali skvelú zľavu vďaka letnému výpredaju https://www.kodino.com/sk/letny-vypredaj 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Z Notino sú vône síce lacnejšie no menej koncentrované a majú slabú výdrž. Osobne by som zvolila Fann. Ja som na svadbe mala parfém Salvatore Ferragamo Signorina in fiore, jemná sladká vôňa, ktorá mi vydržala celý deň. 😊
Odpovedať
Záleží od voňavky asi
Odpovedať
Ja odporúčam túto vôňu mugler - angel. Objednávam ju pravidlene z Notina a výdrž má neskutočnú. Majú k nemu aj telový krém, ktorý taktiež dlho vydrží a ešte sa mi nestalo, aby sa niekomu táto vôňa nepáčila 🙂 https://www.notino.sk/thierry-mugler/...
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka562 myslim, ze zalezi od vone aku si zvolis, lebo ja teda som nemala problem a ani nemam s intenzitou a vydrzou vone. Si parfum, co mam z tade co som pisala, tak ten je perfektny. Vydrzi mi cely den na mne, ked si ju streknem 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?