Korona - svadba online

30 ludí v kostole/úrade a čo ostatný? 30 ludí na zábave a čo zvyšok? Máme nápad a chceme vedieť či sa to dá. Natáčanie celej svadby a online prenos cez internet pre uzavretú skupinu ludí, ktorý sa už nemohli zúčastniť svadby ale chcú byť jej súčasťou. Robí niekto také? Ďakujem
Odpovedať
Ahoj, myslím, že o tomto by si sa mala v prvom rade informovať na matrike, či by to povolili oni (možno je na to nejaký paragraf, na ktorý my laici neprídeme) a potom hlavne zistiť tam, kde máte svadbu, či je to technicky možné. Ale my sme tiež premýšľali nad tým aj bez korony, nakoľko máme časť rodiny v zahraničí a nie každému sa dá cestovať či už z pracovných, finančných alebo zdravotných dôvodov.
Odpovedať
Profilova fotka
Úplne lowcostová verzia je lepší smartfón s dobrou kvalitou kamery na statív, niekde do rohu, ale nie úplne do rohu, vytvoriť event (udalosť) na Facebooku a pustiť prenos cez živé vysielanie na stránke eventu. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
studioplancar robia svadby online
Odpovedať
ja ked si to tak vezmem, tak mne by napriklad bolo luto, ze nemozem byt na svadbe a som odkazana len na nejake live - ko . to by som si potom radsej pozrela nejaky ten zaznam alebo fotky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?