Materské znamienka. Kde si ich dať v Bratislave odstrániť?

Zobraz úvodný príspevok
Viete mi niekto poradit, kde si dat v blave vybrat materske znamienka, kolko to asi stoji, ako dlho sa to hoji atd. mam take jedno pod nosom, pred 6 rokmi mi ho chcel jeden doktor vybrat a ja som nechcela, teraz uz chcem, uz nechcem vyzerat ako madona :-D
Odpovedať
1
8
9
no mam to za sebou... dve znamienka ma stali 60 eur. nebolelo to nejak zvlast, teraz je to trosku neprijemne nekolko je to na krku na jednej aj druhej strane a je to tam natahovane a namahane. ale nie je to bolest, ze sa neda vydrzat, len take nieco neprijemne...a stale mi z toho presakujem krv...ale inak pohoda, sestricka a zvlast lekarka boli uplne super, mile zlatucke, o svadbe sme sa bavili a sila mi to spe\cialnou tenuckou nitou aby mi nic nebolo vidiet... ;-)
Odpovedať
misulienqa2 tak ako si dopadla?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky... To si mala stastie danuscha..Moje znamienka mi odrezali minuleho roka. Boli dost velke 1 na krku a 2 na hrudi. Povedali ze sa mi zahoja skoro a za by mi to nemalo moct vydiet na pokozke. No uz je skoro rok a som nestastna lebo mi to dost vydno. Je to vacsia nez som mala pred tym oni mi to totiz nezosili a pokozka sa mi natiahla. Vyzera to ako keby ma niekto popalil s cigaretou. Najhorsie ze saty co som si vybrala mi vobec nezakriju ani jednu z nich tak budem musiet pouzit nejaky makeup. No uz len dufam ze to nevyzneje na fotkach..Urcite tvoje bude lepsie zahojene..
Odpovedať
no vies co?..vybrali mi ich vo stvrtok, mala som ist zajtra na prelepenie ale som si to uz odlepila...mam tam male rezy a mam doma taku lampu na hojenie jaziev tak som si s nou svietila a sa mi to krasne hoji...naozaj som necakala, ze za par dni to bude take...teda mohlo sa stat vselico ale lekarka ked pocula, ze sa budem vydavat ani mi to nwechcela robit, lebo by sa mi to nezahojilo dovtedy ale ja myslim, ze o mesiac to bude uplne v pohode... akoto, ze ti to nezosili??? len tak ti nechali otvorenu ranku? ani jeden steh? inak kamoska ma na krku presne znacku ako keby bola od cigarety popalena...ale ma to uplne bielucke tak jej to tak nevidno
Odpovedať
Ahojte..precitala som si par vasich prispevkov ohladne vyberania znamienok. Mne vyberali dve par tyzdnov dozadu, jedno na tvary pri nose a jedno na krku. Citala som tu nieco malo o navstevovani solaria..vedeli by ste mi niekto aktualnejsie poradit, po akom case po vybrati znamienok mozem ist do solarka? Nezvyknem chodit, ale zaciatkom juna mam svadbu a obavam sa, ze pri najlepsej voli sa mi dekolt nepodari opalit na slniecku. ze sa odporuca uzivat aj betakaroten, tak asi skusim. Rozmyslala som, ze by som tam skocila zaciatkom maja, myslite ze to je este skoro? Dakujem.
Odpovedať
Ahojte tak aj sa sa pridavam k chvalam na MUDr. Novaka, fajn pristup, v podstate nic nebolelo, vybral mi 3 +1 znamienko som mala gratis nakolko som mala len 50 €.A to mi ich chcel vybrat 10 a ze zvysok mu doplatim nabuduce. Az na ten naval ludi ok. Uvidim ako sa to bude hojit a ake budu jazvy. Dik za kontakt emjee.
Odpovedať
dostala som vysledky z histoligie a vraj to bolo velmi dobre rozhodnutie, ze sme to vybrali... 3+1 za 50Eur?...ja som mala von 2 za 60Eur... =-)
Odpovedať
ahojte chcela by som sa opytat ci je to bolestive ten zakrok ked vyberaju znamienka. A ako dlho sa to hoji....mam strach :-( lebo si ich idem dat vybrat prvy krat....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala vybrat znamienka pred nieco vyse dvoma rokmi, mala som ich 3 pozdlz brady, nezvacsovali sa mi, ale predsa, raz mi lekar plasticky odporucil ich radsej vybrat, tak som sa odhodlala Nelutujem to, mozno aj preto, ze som to mala robene po znmaosti, teda prakticky za nic,mala som to dost citlive a viete, ake to je, chodit polepena po tvari, nic moc :-( ale potom mi vybrali stehy a postupne sa to hojilo, aj ked lekarka mi ich vtedy vyberala na chodbe nemocnice, lebo sa ponahlala na operacku, takze vysledok toho bolo, ze som si este rok potom sem tam vytiahla trciacu modru nitku.. :-D jazvy mam este stale, ale skor ich vidim ja, nez okolie...akurat minule som bola na cistenie pleti a kozmeticka skonstatovala, ze vraj to bola odflaknuta praca...no neviem..uz je to teraz jedno..hlavne ze ich tam nemam :-)
Odpovedať
Irgee: bolestiva je akurat injekcia, chvilu stipe, potom nic necitis a potom ked prestane ucinkovat ta to moze trohcu boliet. nemas sa coho bat. Tyzden to mas prelepene, potom ti vytiahnu stichy, obycajne dva alebo tri a potom este par dni davas pozor, aby si sa moc nenatahovala..zalezi na tom , kde to mas..par dni po vybrati stichov uz to mas celkom pekne a casom ti vybledne jazvicka. 8-) Nemate skusenosti teda s tym solarkom, po vyberani znamienok, ci to moze nejak uskodit hojacej sa jazve..? :-N Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
baby, aj ja chcem vediet, kolko po vybrati znamienka nemozem ist do solarka?? doteraz som tam nechodila, ale chcem si dat vybrat jedno znamienko, ale zaroven do svadby chcem chodit do solarka (lebo nastreku a samoopalovakom moc neverim,kedze svadbu mame v lete a budem sa potit), tak ci by som vobec mohla... :-S dakujem za rady 8-)
Odpovedať
baby .dala si niektora z vas odstraňovať znamienka v Prešove u Dr.Sabovčika.Ak ano ake mate s nim skusenosti.robi to kvalitne?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam take malicke znamienko na tvari,a pojdem si ho dat vybrat ale az po lete,lebo je trocha vystuple,ale chcem si kupit korektor ,ktory by ho nateraz prekryl. Neviete mi poradit akak farba korektoru je najlepsia? niekde som pocula ze zelena? A mate niektora skusenosti s make-upom Dermacorrect od Dermacolu? ten je vraj vyborny na taketo prekrytie. :-)
Odpovedať
Neviete, ci boli ( a ako vlastne prebieha) vypalovanie znamienok laserom? Chcem si dat odstranit tri zanmienka na tvari, prekazaju mi, ale trochu sa bojim bolesti.
Odpovedať
Profilova fotka
kocky nedavali ste si niektora v poslednej dobe vyberat znamienka v BA, na nejakej sukromnej klinike? Ze kolko to teraz asi stoji. Ja som naposledy na takom bola pred 9 rokmi, takze nemam paru ako sa pohybuju ceny dnes...potrebujem si dat vybrat 2 znamienka na tele, ale az na jesen, kedze na leto sa to nesmie dat robit
Odpovedať
len tak pre orientaciu...ja som sice z KE ale vybrali mi 2 znamienka a spoolu to stalo 60 jurov
Odpovedať
Ahojte, som mesiac po vybrati znamienok, neviete mi poradit, na krku mam 2 jazvy ktore stale stipu a mam ich akoby zapalne a jazva v dekolte mi vystupila a mam tam taky hrbol. V lekarni som si kupila nejaku tycinku na hojenie jaziev ale okrem toho ze stala 30 € tak nic z toho. Myslite ze mam zavolat Novakovi a poradit sa alebo je to bezne hojenie? Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Jaj, ženy! Aj ja si idem dať vybrať znamienko pri nose k p. MUDr. Novákovi. Teraz v stredu 12.8.09 mám termín, neviem či sa mám báť alebo čo :-x Som veľmi zvedavá ale verím, že to dobre dopadne! Držte mi palce! Hádam to prežijem :-.
Odpovedať
Tak musím pochváliť p. Dr Nováka aj pani sestričku, ktorí sú najlepší "tím" aký som kedy zažila. Všetko prebehlo rýchlo a BEZBOLESTNE! Som nadmieru spokojná! Odporúčam vám baby, nemáte sa čoho báť, fakt!
Odpovedať
prosim vas neviete mi niekto poradit,kde si mam dat vybrat znamienko?mam ho na chrbte,je strasne velke a uz dlhsi cas ma svrbi,stipe a meni tvary..problem je v tom ze zijem v londyne,a chcem si to dat von na slovensku..prosim poradte mi kde si to mam dat vybrat,ci v nemocnici alebo u sukromnika,ci v ba alebo v ke...lebo sa musim vcas objednat...kedze letim v novembri domov,chcela by som sa s tym poponahlat...dakujem pekne...
Odpovedať
janulka...ja som bola tu v KE v sukromnej ambulancii, lekarka bola skvela, milucka, mala som pred svadbou tak pouzila to najjemnejsie sitie ake mala aby mi tam nic neostalo....dala som si vybrat az dve na krku... ked mas take problemy ako popisujes tak je to jedno kde ale urob to hlavne rychlo....
Odpovedať
Janulka333 podla mna je jedno kde si to das vybrat- ci BA alebo KE. Ale hlavne si to chod dat skontrolovat- vzdy ked znamienko meni velkost, farbu, tvar, okraje, krvaca, stipe, svrbi, treba ho dat pozriet, a predpokladam ze sa indikuje potom aj odstranenie. A takisto ked sa nachadza v miestach chronickeho drazdenia- v pase nohavic, podprsenky, a pod. by ho trebalo odstranit aj v tom pripade ak je "dobre".
Odpovedať
Nemá niekto skúsenosti s odstránením znamienok laserom na tvári v KE? Niekoho odporučiť?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
janulka333: nie je to jedno kde si to das vybrat radsej zvol sukromnu klinikuý vazne, zakrok je sice plateny ale to sa neda porovnat s tym ako ti to urobia, stehy su mensie nehnisa to a je to menej bolestive ako v stratnej nemocnici.
Odpovedať
ad znamienka na chrbte...vyberali mi v januari 6 znamienok...tvar, klucna kost, oblast rebier, lopatka, ramenny klb, bok...baby co mate znamienka na chrbrte...mne sa jazva rozisla...ale to ze sa vam nerozide vam negarantuje ziadny chirurg...jednoducho som s tym od zaciatku ratala. Proste je to tak, ze jazvy na chrbte a inych podobne namahanych miestach maju velku tendenciu sa rozist, koli tomu, ze svaly su tam jednoducho silnejsie ako koza. Jazvy po dvoch tyzdnoch vyzerali perfektne...zacali sa rozchodzat az po vybrati stehov. Nie je jedno kde vam to robia ale nemyslim si, ze sukromne kliniky musia byt lepsie ako statne plastiky... ja som napr. mala velmi dobru skusenost s mojou plastickou a z minulosti mam zlu skusenost so sukromnym plastickym centrom, co je oproti Thalii v Kosiciach. Aj napriek tomu, ze mi na lopatke aj na ramene ostala (na znamienko) dost velka jazva by som si ho dala vybrat urcite znova ;-) my sme sa s mojou koznou rozisli s tym, ze musia ist von aj napriek tomu, ze je velke riziko, ze mi ostanu jazvy, lebo: s jazvami sa zit da ale s melanomom len velmi kratko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
8
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?