Mykózy. Čo s nimi?

Zobraz úvodný príspevok
poradí niekto čo s častými mykózami?? prírodné prostriedky
Odpovedať
@h.a.i.n.y Dúfam, že tie lieky už neužívaš. Ich opakovaným užívaním si zarábaš na ďalší problém.....nenormálne, ale že nenormálne ničenie pečene!
Odpovedať
@h.a.i.n.y Dúfam, že tie lieky už neužívaš. Ich opakovaným užívaním si zarábaš na ďalší problém.....nenormálne, ale že nenormálne ničenie pečene!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
baby už nejaký ten mesiac ma trápia tieto problémy a po pravde neviem si už pomôcť. myslela som, že problém je v intímnej hygiene, v tom ako sa o seba starám. tak som vylúčila všetko, čo som používala a umývať som sa začala len čistou vodou, len problémy vôbec neustupovali, tak som vyskúšala ešte aj zopár krémov, ktoré mi mali pomôcť, ale ani tie mi nepriniesli výsledky :-( a po pravde som z toho už dosť znechutená :-(
Odpovedať
@camommile z nicoho nic ti toto zacalo? v intimnej hygiene to byt nemusi ak uz dlho pouzivas nieco a doteraz ti to nejako neskodilo :-) len je pravdou, ze niekedy tu hygienu az prehaname niektore a tym mozu tiez nejake tie problemy vzniknut :-S
Odpovedať
@mokranka tak nemám pocit, že by tomu čosi predchádzalo, mám pocit, že to prišlo akoby z jedného dňa na druhý, sama neviem :-( tak to mi je jasné, ale ja sa väčšinou riadim vo všetkom tým, že všetko s mierou, že proste nepreháňať veci, len toto neviem, kde som mohla spraviť chybu, keď takéto problémy si ma našli =-)
Odpovedať
@camommile aj si skusala uz nieco na tento problem? nejake babske rady ako sedacie kupele alebo nieco podobne??
Odpovedať
Profilova fotka
@mokranka toto mám ja vyskúšané a teda poviem ti, že zbytočne zabitý čas, mykózu som mala približne pred rokom, na jar nejako mi tie problémy začali a prvá rada od mojej manky prišla, že nech si práve takýto kúpeľ urobím, doniesla mi aj nejaké byliny sušené, ani neviem presne čo to bolo, vyskúšala som, ale vôbec mi to nepomohlo, keby aspoň na chvíľu prišla úľava, ale vôbec nie :-(
Odpovedať
@romanitka Keď každá si asi musíme vyskúšať, že čo nám sadne. Aj sa ti podarilo z toho dostať? Či ešte nejaké tie problémy, prejavy máš aj teď?
Odpovedať
Profilova fotka
ani na ne radsej pomysliet, raz som ju dostala a veru doteraz na to spominam z hrozou. fakt prisla proste bez varovania
Odpovedať
Profilova fotka
@irma777 podarilo sa mi z toho dostať, ale nie vďaka bylinkám a takým kúpeľom, dlhšie mi trvalo, kým som prišla na to, čo by bolo vhodné a čo by mi mohlo pomôcť, ale som rada, že som z toho vonku, že tie problémy dnes už nemám, lebo príjemné teda nie sú :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@romanitka mozes byt prosim ta konkretnejsia???
Odpovedať
@mokranka nie nie ako som písala skúšala som len krémy, čo sú určené na tieto problémy, čo by akože mali pomôcť, ale nič mi nepomohli, preto už neviem akým smerom sa vydať, či skôr pozerať na zloženie, pri kúpe niečoho takéhoto alebo na čo :-x len chcela by som sa z toho dostať von, čo najskôr =-) @romanitka tie pocity, keď niečo skúsiš a nič sa nedeje, žiadna zmena, to je celé zle |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no len, ako vies, ktora je ta zlozka, co by mala zabrat. to sa podla mna neda nejak vydedukovat. ono je to tazko, bo ako sa tak n ato pozeram, kazda pouziva nieco ine a potom sa neda ani podla recenzii vybrat
Odpovedať
Profilova fotka
Heh to je fakt, by sme museli byt kazda farmaceutka, aby sme sa v tom vyznali. Ako ja sa v poslednej dobe snazim si lieky, kozmetiku a vlastne vsetky veci vyberat aj na zaklade toho, ze su na prirodnej baze. Nechcem do seba pchat len samu chemiu
Odpovedať
Profilova fotka
@bibibe ale tak v tejto modernej dobe si mysli, ze si aj firmy na tom zakladaju, kdeze je taky ,,bio,, trend :). ludia si zacali davat pozor na to a snazia sa chemikaliam vyvarovat
Odpovedať
Kocky my sme boli sa kupat cez vikend a uz vcera som mala take neprijemne pocity tam dole. Zatial len take jemne palenie - este som take v zivote nemala :/
Odpovedať
Profilova fotka
@camommile o tom by som ti teda vedela písať a myslím, že aj celkom dlho, najhoršie je, že mykózy, keď sa nevieme zbaviť tak potom to má dosť vplyv aj na našu psychiku, že sme také nesvoje, nervózne, aspoň ja som taká bola a muž mal čo robiť aby to pri mne vydržal :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simonitta457 konkrétnejšia? máš na mysli, že čo mi napokon pomohlo sa z toho dostať? kúpila som si femigel, ktorý má kvalitné zloženie, ktoré má vplyv práve na svrbenie, pálenie a taktiež odstraňuje výtoky :-) po tých kúpeľoch, bylinkách čo som skúšala som si povedala, že už proste nebudem len tak bárčo skúšať a skúsim niečo, čo je priamo na takéto problémy určené :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej to som myslela, ze co si davas. ahaa a on posobi uz ked nejake problemy nastanu, alebo ho pouzivas aj ako prevenciu? tak vravis, ze si toho vyskusala uz hodne
Odpovedať
@romanitka šak totok je to, nestojí to za nič, to trápenie |-| čo to je? z názvu chápem, že nejaký gél, ale čo to je zač? čo to obsahuje? je to niečo iné ako tie kadejaké krémy? lebo nejaké krémy som už vyskúšala a tie mi nepomohli :/
Odpovedať
Profilova fotka
@simonitta457 dá sa používať aj aj :-) ja som sa k nemu dostala až keď som problémy mala, čiže ja som to až potom začala riešiť :-) ale tak radšej neskôr ako vôbec, ale keby som vtedy myslela na prevenciu, tak som sa tým samotným problémom mohla aspoň vyhnúť, ale tak čo už narobím, ale už som sa našťastie poučila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@camommile je to prírodný gél, ktorý obsahuje kvalitný, najjemnejší Tea Tree olej :-) a práve vďaka tomuto zloženiu gél prináša úľavu, aj od pálenia, aj od svrbenia, no proste celkovo od prejavov mykózy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Určite vylúčte zo stravy všetko sladké a do deci vody si kvapkajte 5lvapiek 20percentneho oreganoveho oleja ráno na obed a večer a prejde to určite ...je to veľmi účinne na mykózy ,parazity,chlamýdie a antibakteriálne aj antisepticke
Odpovedať
Profilova fotka
@romanitka vsak hej, tak niekedy sa clovek musi takto kvazy popalit aby v buducnosti vedel. premyslala som, ze by som si ho sla kupit, aby som ho mala doma. predsa len ide leto, kupalisko sem a tam a bojim sa aby som nieco taketo nechytila
Odpovedať
a skusenosti s užívaním wobenzymu máte niekto? lebo vraj aj ten pomaha, aby sa mykoza neopakovala...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
za mna wobenzym top!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@kammilka dobrý deň. Ako ste nakoniec vyriešili problémy s mykozami? Som na tom rovnako ako vy v roku 2012 a uz som zúfalá. Doktor mi sľúbil ze po pôrode to zmizne a nezmizlo. Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@katkakle Ahoj, verím, že už máš dávno po probléme ale skúsim napísať príspevok, možno niekomu pomôže 🙂 Ja som sa trápila s mykózou dlhšie, skúšala som (postupne) všetko možné, čo som našla v lekárni a nič. Diéta bez sladkého a bieleho pečiva sa pre mňa stala samozrejmosťou. Skúšala som tabletky z oregánového oleja a kvapky z grepových jadier, po týchto veciach sa mi stav trošku zlepšil ale stále to nebolo ono. Potom som našla kvalitnú chlorellu, vyrobila si čapíky a do pár dní bolo po probléme.. takže odporúčam všetkymi desiatimi! 😉 Najčerstvejšia skúsenosť mojej sestry z tohto týždňa - sestru tiež chytila mykóza, hneď som jej priniesla chlorellu, nech si zavedie dolu tabletku. Včera večer si ju dala, 20 minút mala bolesti a potom sa jej uľavilo. Ráno ma prišla zobudiť celá netešená s tým, že ten nepríjemný "tvaroh" jej zmizol 🙂 Tak ešte pár dní bude pokračovať v zavádzaní chlorelly ale vyzerá to tak, že sme prišli ako na to 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
na prirodne veci by som sa velmi nespoliehala, obzvlast,m ked sa ti stale vracaju, tak to treba poriadne preliecit, tiez odporucam wobenzym pridat k tomu, kedze mi to poradila gynekologicka, ze s tym ma dobre skusenosti
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?