Nájde sa pár s vášňou aj po 15tich rokoch?

Ahojte, od svadby som pri tejto téme už trocha ďalej, ale možno tu nájdem tých správnych ľudí. Sme spolu už celkom dlho a dostali sme sa do fázy, že okrem vyprchanej vášne vo vzťahu, je manželka presvedčená, že vášeň časom jednoducho odíde a nedá sa vrátiť pre stagnáciu, "opoznanosť". Viem čo by sme potrebovali (alebo si myslím že viem 🙂 ) ale jej pohľad je prekážkou, pretože chýbajúcu vášeň chce hľadať jedine niekde inde. Chcel by som nájsť pár, ktorý spolu aj po dlhých rokoch cítia vzájomnú vášeň. Nielen lásku a úctu, ale vyslovene vášeň a vzrušenie. Veľmi rád by som sa s vami spojil, porozprával a manželke tak dokázal, že je možná aj vášeň v dlhodobom vzťahu.
Odpovedať
Je jasne, ze po tolkych rokoch je vztah iny ako na zaciatku, no ak sa to necha zajst az prilis daleko, je to potom problem. Treba na tom pracovat a aj po takej dobe sa da vasen navodit. Ide len o to ci clovek chce alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
10 rokov spolu a stale sa mi roztoci hlava ked ma priatel opre o stenu a pobozka. Samozrejem ze v zivote su uz aj ine starosti a tak to clovek vnima uplne inak. Boli casy uz aj kedy sme si museli planovat do kalendara sex lebo sa nam nechcelo. 😄 Vsetko sa da ked sa chce, a ked su dvaja spravny ludia spolu vzdy to bude fungovat. Len si treba odpustat a nepozerat blbosti na internete.
Odpovedať
Jasne, ze sa najde. No o to sa treba pernamentne starat, aby ta laska a vasen vo vztahu ani po tolkych rokoch proste nevyprchala
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?