Najlepšia špirála. S ktorou máte dobré skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Nevesticky, s ktorou spiralou mate najlepsie skusennosti? Ze sa vam neotlaca, dlho vydrzi a robi krasne mihalnicky. Nepiste prosim len znacku, ale aj typ. x-)
Odpovedať
1
41
42
Profilova fotka
Lancome Hypnose :)
Odpovedať
Profilova fotka
@yvanielka ja vzdy pred pouzitim (kym je spirala este nova "nerozmalovana" ) utriem kefku/hrebienok do papierovej vreckovky, tym padom mi ziadna nerobi hrudky... videla sm to na youtube a je to celkom pakticky "trik" ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Baby viete mi poradit nejaku dobru zhustujucu vodeodolnu spiralu... Dakujem :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
No ja som vdaka recenzii kupila Rimmel scandal eyes, horsiu som este nemala, vyhodene 5€, ak by mal niekto zaujem predam
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Super špirála, najlepšia akú som zatiaľ mala, je od firmy LR, okrem krásnych rias je bez chemikálií a cena je porovnateľná s tými v DMku. Ak by niekto mal záujem mám doma ešte jednu, lebo som kúpila v akcii viac, no sa bojím, aby sa mi nepokazila, lebo dlho vydrží. Je to až 11ml balenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Moja prva spirala bola od miss sporty taka ta ruzova ktoru tiez predaju v dm alebo v 101 drogeria. Uz si ju kupujem snad aj 10 rokov a neviem si ju vynachvalit. Stoji asi 3 eura ale najlepsia sa mi s nou maluje. Vzdy sa ma pytaju ako je mozne ze si viem tak pekne mihalnice namalovat. Asi to v tej spirale nebude ale chcem tymto povedat ze netreba nato ani drahu kozmetiku aby sa clovek vedel pekne nalicit
Odpovedať
Profilova fotka
@vieroslavkaxx to je taka ta ruzova? Ci ktoru od miss sporty pouzivas?
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka45 hej, ma taky tmavo ruzovy obal. Tu pouzivam:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vieroslavkaxx super vdaka, vyskusam :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
žienky - poraďte, neviem sa rozhodnúť - Maybelline Lash Sensational (taká staroružová) alebo L'Oreal Miss Hippie (oranžovo-čierna)? Mám nie najdlhšie riasy a chcela by som trochu natočenia aj objemu a neviem sa medzi týmito rozhodnúť. Máte skúsenosti? 😊
Odpovedať

Odpovedať
@zuzuliennka počula som na tú maybelline len chválu.aj ja si ju asi zakúpim,lebo s tými mojimi mini riasami je to katastrofa 😀😀😀
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pani špirála je celkom určite lancome hypnose bez akéhokoľvek ďalšieho prívlastku... neotláča sa ani na mastnejšej pleti a ani v lete keď sa človek potí, sedí ako pribitá, sýta farba, riasy pekne natočí, pri dvojitom nanesení riasy pôsobia dlhšie a hustejšie.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
https://www.lakrem.sk/top-list/najlep...
Odpovedať
Za mna uplne najlepsia aku som kedy mala je Estee Lauder Sumptuous Infinite. Neotlaca sa, nehrudkuje, vydrzi cely den a pri kazdodennom liceni mi vydrzi niekolko mesiacov.
Odpovedať
1
41
42
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?