Partner nemá záujem o sex. Poraďte mi.

Ahojte, ani neviem ako zacat, mozno to bude zniet uplne sialene. Mam priatela s kt. sme spolu uz 4 roky a tak sme mysleli, ze nastal cas zlegalizovat nase spoluzitie. Vsetko by bolo v pohode az na jednu vec - nema o mna v posteli zaujem. Ale podotykam ze ani o ine zeny. Jednoducho sa mu nechce milovat sa. Uz som skusala rozne praktiky ale nic nepomaha. Tak napr. zvodne spodne pradlo, vecera pri sviecka, prijemne prostredie, vzrusujuci film a nic. Obcas to sice vyjde ale vzdy to iniciujem ja. Vyhovara sa na unavu, pracu, stres, psychiku a neviem este co. Ale mna uz nebavi stale zacinat. Existuje este nejake riesenie? Mate s nieco takym skusenosti? :-(
Odpovedať
A je urcite heterosexual???
Odpovedať
Profilova fotka
ak neni inak orientovany, mozno je chorý... su njake ochorenia ktore sposobuje že namá chuť na sex... a mali ste tento problém vždy či len teraz? ja len že 4 roky su dosť
Odpovedať
ano je urcite na zeny, na zaciatku nasho vztahu to byvalo velmi casto, ale tak 2 roky do zadu - v podstate od kedy spolu byvame to akosi upada, no fakt neviem co robit, Uz som sa aj vyhrazala ze si najdem milenca ale ani to nepomohlo.
Odpovedať
A nestalo sa v jeho zivote nieco traumaticke, alebo proste NIECO...
Odpovedať
o nicom neviem, povieme si vsetko, tak by som o tom vedela. Jednoducho je stale unaveny a tym to hasne. Ale mne to 2x za mesiac skratne nestaci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ono to može byť aj tym že ste začali spolu bývať ( poznám taký prípad) a možno ma naozaj veľa práce, ten moj keď vela pracuje tak nemá chuť čo je na neho nezvyklé :-D nepreberali ste to spolu? že by si chcela viac? možno by si uvedomil že sa ti ma viac venovať
Odpovedať
Klara, viem, ze to asi nie je prijemne, ale...pije, fajci, kolko denne robi...? Kolko vazi? To vsetko moze ovplyvnovat chut na sex....
Odpovedať
uz sme sa o tom rozpravali hadam aj 100x, dal si aj zavazok ze sa zlepsi ale nic. Nefajci, nepije, vazi primerane svojej vyske - dokonca ma velmi peknu postavu. Pracuje - 8 h denne. Ale odmietat ma stale predsa nemoze, ci ano?
Odpovedať
Tak to my tu asi nevyriesime... :-| Najlepsie by bolo navstivit nejakeho sexuologa, ak mu na tebe zalezi...mozno aj jeho to trapi...
Odpovedať
Profilova fotka
klara mozno ma vsebe daky blok, proste nema chut ma nieco v hlave a nevie sa uvolnit mozno ho nieco trapy, podla mna by mu pomohla navsteva psycholocha ,sexuologa vyskusajte :-)
Odpovedať
Klari, podla mna na tom nemusi byt nic zleho pokial ta skutocne lubi, co predpokladam ano... jednoducho nema potrebu milovat sa castejsie, niektorym ludom to staci... iny su zase ako kralici :) alebo sa len nevie uvolnit...
Odpovedať
a nema nejake tazkosti v praci? skutocne ho moze nieco trapit.. a chlapi su "hrdinovia", nez by mali nejake problemy pripustit, tak budu mlcat a tvrdit, ze je vsetko ok.. a napriklad sa vyhovarat na unavu... Treba sa skusit este raz porozpravat... alebo s odbornikom..
Odpovedať
Článok sa načítava...
skus precitat/ozivit tuto temu: http://www.modrykonik.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Unava? Moze to byt aj dake skryte ochorenie, nech sa da pre istotu preventivne vysetrit, pripadne mozete zajst aj za sexuologom. Ale zase moze byt aj taky, ze mu to proste 2x do mesiaca uplne staci.
Odpovedať
Profilova fotka
Skusila by som vyhladac pomoct odbornika ...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
sviečky a vzrušujúci film je veľmi soft pri takom probléme, treba to vyskúšať viac šokovo, normálny nejaký obleček, plyšové putá, vadiť mu to nemôže, snáď ho to nakopne, ak domietne aj takto otvorený návrh, tak sa o tom porozprávať, možno ho vzrušuje niečo, za čo hanbí, potom zájsť za sexuológom
Odpovedať
@hedvika90 myslíš, že to nebude až moc iné, že mu takýto šok pomôže, heh :D
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa by som na začiatku v tvojom prípade použila nejaké sexi prádielko. Pre niekoho maličkosť, no ak sa také nepoužíva, vie to narobiť celkom peknú rošádu v mužskej hlávke
Odpovedať
@hedvika90 @isabel10 @pevra kočky, diskusia má 11 rokov 8-) 8-) 8-) 8-) zrejme si to už dávno vyriešili, či už k spokojnosti oboch, alebo iba jedného
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?