Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • nocnu mam zasa dnes 😃 ked ti bude lepsie tak napis IP

• ja som mala dnes matovy a zajtra si dam zihlavovy.papa

• Dobru.

• Sponzor fóra
  • je tu niekto 🤔

• kuk 🤔

• Ja som tu, ak je niekto tu... 🙂

• ahoj 🙂

• Ahoj, ako manzelstvo? Ja vas tu inak pravidelne sledujem, len ked som tu ja, tak tu akurat nikto nie je...

• manzelstvo?Us sa chce so mnou rozviest,pretoze som stale v praci.
    A co ty?Tebe sa to us poriedne krati

• No, prave som strasne nervozna, lebo ten moj bol 5 tyzdnov na skoleni v Dansku a prave pred polhodinou priletel do Schwechatu a este chce stihnut polnocny vlak, aby sa dostal na Vychod a ma vypnuty mobil a nic o nom neviem, tak obhryzam nechty.

• tak to ti verim,Ties to poznam

• No, uz mi volal, ze je na Slovensku a bezi na vlak...len si zablokoval telefon, mudrlant...

• to su chlapi.Us sa na nho tesis co? 😬

• No, to ti poviem...Hovorila som, ze sa budem zajtra usmievat, ako slniecko na hnoji, dufam... 😃 Ty si v Cechach?

• ano.som

• Sponzor fóra
  • A ako? Moja sesternica robila v Jablonci, ale vratila sa po svadbe do Svidnika...Nechapem...Tebe sa paci?

• nepaci sa mi tu vobec.Mi sme v Ostrave ale hned by sme sli naspat domov.Sme s BJ a tam je ten naj kut na svete

• To poznam, ja zijem poslednych 6 rokov v Bratislave, sice mne sa tam celkom paci, ale aj tak by som sa najradsej vratila. Niet nad Vychod, my mame proste inu mentalitu...aspon ja mam ten pocit...

• presne tak.Keby som si doma nasla pracu ,tak by som sla hned.
    A co ty v Blave?

• ja ucim na strednej anglictinu, ale v januari konim vyskoku a potom si budem hladat inu robotu,lebo ucenie ja sice pekne, ale malo sa zaraba.len neviem, co by som chcela robit, ked mna nic ine nebavi

• a preco nejdeta niekam do zahranicia.Ovladas jazyk...

• Nechcem ist nikde, Slovensko je najuzasnejsia krajina na svete, skoda, ze si to my Slovaci neuvedomujeme...Bola som a nechcem niekomu robit pajaca, ked tu som niekto.

• ja sa tak na pol hodky odmlcim.Budes tu este?

• Nie, uz asi idem spat, dufam, ze sa mi podari, ked nie, tak tu budem.Dobru 😉

• spis?

• no co krasavica

• tak nic idem ja drichmat vtedy 😞

• hej

• tu som tu som

• kde sai bola

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov