Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
mechur ma trapi a po tej spuste ATB sa pridal aj iny vchod
Odpovedať
Profilova fotka
sekat mi to chcu,ale ja sa asi nedam
Odpovedať
Profilova fotka
no ja rozmyslam ze by sme mohli mat pernicky na redovy ze kolacov bude aj tak dost a potom ako darceky pre hosti asi nejake tie mandle v cokolade no neviem je toho vela a aj tak neviem kto by to poviazal a tak no proste nebudem dom a auz teraz vidim ze to je hruza
Odpovedať
Profilova fotka
to je.okolo mna moja svadba presvistala ako keby ani nebola moja
Odpovedať
Profilova fotka
bianca ja som mala take obdobie ked som brala asi 4-5 mesiacov antibiotika v kuse a to neprehanam a nakoniec som skoncila s mykozami z antibiotik a tie mi liecili asi pol roka
Odpovedať
Profilova fotka
no prave.Ja som us v tom stadiu
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mi drz palce s tym zubarom a ja ti vecer napisem ci to bolo strasne
Odpovedať
Profilova fotka
najhorsie na tom je ze musim nechat vsetko na nasich a na buducich svokrovcoch a svagrinu :-N aj ked to moze dopadnut ok tak neviem ze ci ma nebude tahat ist pozriet domov ze co a ako.nerada by som zazila nejake sklamanie pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
a co saty.Kupujes?Poziciavas?
Odpovedať
Profilova fotka
to vies ze ti budem drzat chudatko moje nech si z toho cim skor von a ako to vlastne zacalo ze sa to takto taha?viem ze si mala tie zuby ale ty si potom bola aj na pn nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to na nich nechala,ale mi sme svadbu chystali pol roka pred(a nie rok ako niekto :-N )takze i ¨keby nieco nevyslo,tak smolik
Odpovedať
Profilova fotka
no saty poziciavam ak budu mat aj pre nadrozmernych ludi :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bolo bola,ale malo
Odpovedať
Profilova fotka
co blbnes.Ja som nadrozmerna a nie ty
Odpovedať
Profilova fotka
dobre moja ale chapes ze ja by som to nezvladla pol roka pred vsak to by som si rovno mohla hodit :-D a na redovy budem mat kroj a potom popolnocne nejake pozhanam
Odpovedať
Profilova fotka
teda nie nadrozmerna.ale priestorovo vyraznejsia
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mala ties kroj,ale nanho sa nedostalo a tak som bola v poplnocnych
Odpovedať
Profilova fotka
moja ja uz dietujem ani neviem od kedy a miesto toho len priberam ale mala by som sa nad sebou zamysliet lebo je to horsie ako zle hmmm slubujem na seba ze od dnes okrem vody nedam nic do mojich velkych :-o ust(neviem do kedy)
Odpovedať
Profilova fotka
poplnocne som mala z pozicovne ako saty
Odpovedať
Profilova fotka
ha ha ha,tak to poznem,ale stym rozdielom,ze ja si do nich nic nedam a aj tak to nepomoze
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja poziciam z pozicovne a kroj budem mat na redovy takze ten potrebujem aj ked neviem ci si nepoziciam nejaky zo sarisa od presova alebo tak sa mi zdajukrajsie ako kosicke ale to uvidime este
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no obavam sa ze aj u mna to je nejako podobne ze uz len to ze ich otvorim a sa napijem je plus kilo navyse ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko sa do toho dna D este 100krat zmeni,uvidis
Odpovedať
Profilova fotka
vyhovorky,vyhovorky
Odpovedať
Profilova fotka
ale musim nieco robit zo sebou lebo je to des a aj ked ostanem tehu tak je rozdiel byt 70 kilova alebo 100 :-p takze radsej teraz schudnut a potom s radostou priberat ako s apotom trapit
Odpovedať
Profilova fotka
mas neake nove ulovky na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko vazis ak sa sm¨iem spytat?Ak vadi nepis
Odpovedať
Profilova fotka
as us snazilkujete?
Odpovedať
Profilova fotka
no nemam nic nove neviem ani nijaky album na fotky zohnat lebo by som chcela pre nasich a svokrovcoch dat urobit tiez ale neviem nic najst a potom ani nemam cas ved robim od utorka do nedele :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?