Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • No jasne....preco nie ? ja mam cas....vsetci uz spia, klud, pohodicka...mala som busy day, takze veceru si vychutnam az v klude ...po praci 😃 😃

• btw. ja este pol noc nemam, my mame casovy posun 😉 a tiez nedrzim dietu, tak v pohode, zjem vsetko co mi chuti bez obmedzenia casu 😛

• francy - a ty co nespis mojka ??? 😃 😃 😃 si v nocnej, alebo len tak buntosis 😉

• Sponzor fóra
  • no ja tiez, vlastne som aj ja prave dojedla, len ja mam posunuty rezim, tak ja preto.. pre mna je teraz asi 21.00 😬 😃
    a kdeze si, ked mas casovy posun?

• ja cakam priatela 😐 😐 kazdy vecer 😒 😒 dojde asi okolo 2.00-3.00, tak sa este nacakam...
    a o kolkej vstavas do prace?

• Do prace vstavam o 6.30 🙂 alebo kedy ma niekto zobudi 😃 😃 😃 ... posun o 1 hod UK

• to ti staci tak malo sprat???

• spat 😬

• hej, staci...preco nie ? ja to vzdy hovorim, clovek si oddychne az na 'druhom svete' 😃

ok...pojdem si este pripravit nieco na zajtra a tebe mojka zelam krasny zvysok vecera, resp. rana 😃

• vies ze ludia sa delia na dva typy : skovranky a sovy....sovy ponocuju a skovranky skoro rano vstavaju 😃 Tak ja patrim k tym nocnym vtakom 😃 😃 😃

• Tak do pokecania... 😉

• radli..ahoj..ty este nespis? 😬

• ja som tiez sovicka, teda 😃 😃 😃

• ale ja to musim aj potom dospat, straaaasne rada a dlho spim 😬 😃

• no ja tiez..a vecer mi bola zima,tak samo,ze som aj zaspala 😃
    ale pomaly pojdem..lebo do prace treba..a necitim sa akosi najlepsie..zrejme to bude pocasim 🤔

• Sponzor fóra
  • dobru noc teda vsetkym ponocovatelkam 😉

• Caute ludkovia, kto dneska ponocuje ???? 😃 😃 😃

• jaaaa 🤔

• ale asi som samaa 😬

• halooo halooo 😉

• tak dobru vsetkym... 😶

• spite uz vsetky??

• Hallloooo Halllooo kto tu dneska ponocuje ? 😃 😃 😃

• no este nie je tak vela hodin 😃 😃 😃

• no to je pravda, ale sa mi zda, ze uz je tu dost malinko ludi, diskusie stoja a nik neprispieva 😉

• no asi sa vsetky chystaju na dalsi pracovny tyzden..ja akurat rozmyslam,ze troska pocvicim..mam kruh kupeny..tak aspon cosi s pasom spravim..a dalsi tyden objednam cosi na cvicenie..lebo sa musim dat dokopy..konecne 😠

• Lea - to mi hovor, ja uz planujem na plny uvazok makat vo fitnesku ako kedysi, lebo teraz som sa ponevierala len nepravidelne a to je na velky shit. Ked necvicim pravidelne, tak clovek je lemravy, unaveny a doslova straca kondiciu 😠 Ja mam kopu veci doma, ale nic ma neiteresuje, aspon ze pri PC sedim na fit lopte a tvarim sa ze posilujem sedacie a brusne svaly 😃

• no ja som skoncila len na pozerani,ze co by som si mohla kupit 😃

• Chodila som kazdy den, ale teraz som tak zlenivela, ze sa mi nic nechce a tento rok to flakam, co je na skodu 😦

• no ja som nechodila..ja chcem mat doma vlastne fitko 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov