Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
No jasne....preco nie ? ja mam cas....vsetci uz spia, klud, pohodicka...mala som busy day, takze veceru si vychutnam az v klude ...po praci :-D :-D
Odpovedať
btw. ja este pol noc nemam, my mame casovy posun ;-) a tiez nedrzim dietu, tak v pohode, zjem vsetko co mi chuti bez obmedzenia casu :-p
Odpovedať
francy - a ty co nespis mojka ??? :-D :-D :-D si v nocnej, alebo len tak buntosis ;-)
Odpovedať
no ja tiez, vlastne som aj ja prave dojedla, len ja mam posunuty rezim, tak ja preto.. pre mna je teraz asi 21.00 :-N :-D a kdeze si, ked mas casovy posun?
Odpovedať
ja cakam priatela :-| :-| kazdy vecer :-S :-S dojde asi okolo 2.00-3.00, tak sa este nacakam... a o kolkej vstavas do prace?
Odpovedať
Do prace vstavam o 6.30 :-) alebo kedy ma niekto zobudi :-D :-D :-D ... posun o 1 hod UK
Odpovedať
to ti staci tak malo sprat???
Odpovedať
spat :-N
Odpovedať
hej, staci...preco nie ? ja to vzdy hovorim, clovek si oddychne az na 'druhom svete' :-D ok...pojdem si este pripravit nieco na zajtra a tebe mojka zelam krasny zvysok vecera, resp. rana :-D
Odpovedať
vies ze ludia sa delia na dva typy : skovranky a sovy....sovy ponocuju a skovranky skoro rano vstavaju :-D Tak ja patrim k tym nocnym vtakom :-D :-D :-D
Odpovedať
Tak do pokecania... ;-)
Odpovedať
radli..ahoj..ty este nespis? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som tiez sovicka, teda :-D :-D :-D
Odpovedať
ale ja to musim aj potom dospat, straaaasne rada a dlho spim :-N :-D
Odpovedať
no ja tiez..a vecer mi bola zima,tak samo,ze som aj zaspala :-D ale pomaly pojdem..lebo do prace treba..a necitim sa akosi najlepsie..zrejme to bude pocasim =-)
Odpovedať
dobru noc teda vsetkym ponocovatelkam ;-)
Odpovedať
Caute ludkovia, kto dneska ponocuje ???? :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaaa =-)
Odpovedať
ale asi som samaa :-N
Odpovedať
halooo halooo ;-)
Odpovedať
tak dobru vsetkym... :-x
Odpovedať
spite uz vsetky??
Odpovedať
Hallloooo Halllooo kto tu dneska ponocuje ? :-D :-D :-D
Odpovedať
no este nie je tak vela hodin :-D :-D :-D
Odpovedať
no to je pravda, ale sa mi zda, ze uz je tu dost malinko ludi, diskusie stoja a nik neprispieva ;-)
Odpovedať
no asi sa vsetky chystaju na dalsi pracovny tyzden..ja akurat rozmyslam,ze troska pocvicim..mam kruh kupeny..tak aspon cosi s pasom spravim..a dalsi tyden objednam cosi na cvicenie..lebo sa musim dat dokopy..konecne ]-(
Odpovedať
Lea - to mi hovor, ja uz planujem na plny uvazok makat vo fitnesku ako kedysi, lebo teraz som sa ponevierala len nepravidelne a to je na velky shit. Ked necvicim pravidelne, tak clovek je lemravy, unaveny a doslova straca kondiciu ]-( Ja mam kopu veci doma, ale nic ma neiteresuje, aspon ze pri PC sedim na fit lopte a tvarim sa ze posilujem sedacie a brusne svaly :-D
Odpovedať
no ja som skoncila len na pozerani,ze co by som si mohla kupit :-D
Odpovedať
Chodila som kazdy den, ale teraz som tak zlenivela, ze sa mi nic nechce a tento rok to flakam, co je na skodu 8-(
Odpovedať
no ja som nechodila..ja chcem mat doma vlastne fitko :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?