Porcelánové bábiky. Zbiera ich tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Roky som obdivovala porcelanove babiky, ale nikdy som sa k tomu nedostala ze by som ich zacala zbierat. Az v tejto dobe som sa k tomu odhodlala, no mam dojem ze sa dost tazko zhanaju. Zaujimaju ma aj tie drahsie kusy a nielen tie obycajne z hrackarstiev. Ma niekto podobny tuto zalubu? Kde si zhanate babiky?
Odpovedať
1
2
baby aj ja sa chcem k vam pridat, ja dostavam porcelanove babiky odmalicka od mojej maminy, na kazdy sviatok, vianoce a podobne a uz mam celkom peknu zbierku. len som sa chcela spytat kde kupujete normalne celo porcelanove babiky? lebo mam zatial iba take s tymi makkymi telickami a chcela by som aj taketo mat v zbierke. inak si zvyknem kupovat nejake aj kvetinarstvach
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Predam 3 pekne porcelanove babiky. Ak mate zaujem, prosim napiste mi na 0919266398 aj Vas e-mail. Dakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň zbieram porcelanove babiky. Chcem sa spýtať neviete niekto z vás nejaký dobrý obchod s porcelanovimy babikami ? Napríklad vo viedni ak nejaký taký je .Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ja mám takúto menšiu zbierku porcelánových bábik na predaj, ak by mal niekto záujem, napíšte.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ja mam tieto dve na predaj, majú 26rokov 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
@evit77 Dobrý deň,chcem sa opýtať, ci stále zbierate porcelánové bábiky? Mam jednu doma..podarovanu...a môžem podarovať ďalej. Mne to nič nehovorí a nevyznám sa ani do cien. Mali by ste záujem,alebo poznáte niekoho,kto zbiera?
Odpovedať
Profilova fotka
Môžem podarovat túto porcelanovu bábiku. Mal by niekto záujem?
Odpovedať
Profilova fotka
@deniska15 ta je veru krasna, isto sa najde niekto, komu prave takato chyba do zbierky
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?