Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
no zatial su to tie oranzove co mam v albume no uvidim ci to nezmenim tiez su zo salonu princess :-) ostava nam dufat ze my niesme si podobne =-) aby si nas nepomylili :-D :-D :-D
Odpovedať
ikinka uz mame navrh na oznamka len sme to este dali doplnit juj tesiim sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj tak tie šatky su piekne ;-) koľko ťa budu stať? a kde davate robiť oznamka? ja mam už predstavu dááávno, chcem take ako mam v albume, už len dať fotky do kopy a nejak pošpekulovať ako .... a vytlačiť ;-)
Odpovedať
neviem ze kde a za kolko ale kreslila nam ich svagrinina neter my budeme mat take zvieratkovske :-D
Odpovedať
saty tusim ze na 2500 neviem ci sa dobre pametam
Odpovedať
Profilova fotka
holky neviete, kde by som kupila tmavocervene, az bordove vyzývavé saty? chcela by som mat take po polnoci, to uz babky budu spat, tak nebudem nikoho poburovat... mal by to byt taky ten lahky styl, skor tanecne, ale aby obrali mojho mileho o rozum ;-)
Odpovedať
no ja ti nepomozem :-(
Odpovedať
no ja odchadzam cavte ikinka vecer ze budes mat fotky v albume ;-)
Odpovedať
ikinka kde mas fotky? ]-(
Odpovedať
baby kde ste davali - davate robit zakusky
Odpovedať
kde ste????????? =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mam zakusky z Vitaza, velmi vychvalene
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
viem ze velmi dobre robia v Ruskej Novej Vsi dokonca jedni znami az z kosic si ich tam davali robit
Odpovedať
danielina my tiez na 99% davame v ruskej len som chcela vediet ze kde sa este davaju robit :-p ale v ruskej je ich viac ze?
Odpovedať
Velmi dobre zakusky su aj na Veselej pri strojncikej škole. A cekom su tiež v Župčanoch.
Odpovedať
merilin kde pri strojnickej?
Odpovedať
vynikajuce zakusky robia v Sabinove
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my mame blizko dolce vitu tak asi tam a neviete v akej cene to mate za kus? tu je to 6.50 a v Zupcanoch je to tak isto...dik
Odpovedať
lucka no my asi v ruskej a tam to je za 6sk/ks a vsade v PO kde som zistovala tak je rovnaka cena
Odpovedať
lucka z akych kvetov budes mat kyticu? ja som strasne chcela kaly no milacik ze nieeeee ze radsej ruze a tak som sa rozhodla ze budu lallie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak drobček tou voľbou kvetov si presne vystihla ženeské zmýšľanie :-D ja neviem z akých bude ta moja, vzhľadom na to že podľa mňa je všetko burina :-N ja si pozriem v kvetinarstne katalog a vyberiem :-D ale už sa snažím prehlbovať svoj vzťah ku kvetom, kupila som si jeden v črepniku, dala k drahemu, a teraz sa o neho snažíme starať.... tak hadam to kvietoček prežije :-N
Odpovedať
ikkinka sevas ;-) :-N :-N :-N hlavne ho nezabudni polievat a rozpravaj sa s nim a urcite to prezije :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
šak sa s nim rozpravam , stale sa ho pýtam čo robil drahý cez týždeň keď som tam nebola, ale kvietok je asi mužského pohlavia, lebo nechce prezradiť a stale mlčí.... :-) ale začal kvitnuť tak sa vytešujem
Odpovedať
neboj on raz prehovori a ked kvitne je to dobre znamenie ;-)
Odpovedať
a co pripravy je nieco noveho?
Odpovedať
ikinka a co unos si uz premyslela???
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie všetko po starom, mame už vybaveny kostol a dohoduty presny čas ale to je asi všetko, takže mam: salu, kostol, šaty, zavoj, topanky, korunku, hudbu, kameramana, fotografa, pohare, kaderničku, obručky, waw už toho mame naozaj dosť, som na seba pyšná :-) maš ešte niečo naviac?
Odpovedať
no ja som natom podobne+vizazistku,cast alkoholu,vankusik pod obrucky, - nemam zavoj
Odpovedať
Profilova fotka
noo vizažistku mam aj ja som uplne zabudla, len by som ju chcela ukecať aby prišla ku mne domov a to neviem či sa mi podaríí..... a alkohol ma drahý a ja zatiaľ nie...... stale mam pocit že kym nemam alkohol možem ešte vycuvať, dobrý blud nie?
Odpovedať
ikinka vycuvat mozes aj v kostole /tvoja nevesta na uteku/ :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?