Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ikinka lukacovci robia aj oznamka skus sa ich opytat
Odpovedať
Profilova fotka
už som sa pýtala, veď ich budeme mať aj na svadbe ;-) len vieš ja teoreticky fotky mam, treba mi len niekoho kto mi fotky tak posklada...
Odpovedať
no mozem sa opytat tej slecny co nam robi oznamka
Odpovedať
Profilova fotka
a za koľko ich budete mať?
Odpovedať
?????????????????netusim mleho svagrinej neter nam ich kreslila a jej priatel to tlaci tak to dame hned unho vraj bude dobra cena tak snad :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, inak ja to mam kde tlačiť a zadara ;-) ja len potrebujem to oznamko urobiť v PC ;-)
Odpovedať
jaj tak ja ti nepomozem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no čo odpušťam ti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,poradte mi dobru kaderničku a kozmetičku dikes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martecka ja by som ti aj poradilajednu,podľa mne je fantasticka (prave dnes som u nej bola :-N ), len ma jednu nevyhodou, treba k nej isť až do vranova...... :-N
Odpovedať
martecka ak chces uces tak v monobloku ale nemam osobnu skusenost
Odpovedať
ked sa tu rozobera kadernictvo...ikinka a kde vo vranove? ja tam chodim a tiez by sa mi nejaka zisla, nemam ziadnu vychtenu... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
heh...oprava..vychytenu.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
robí takých 100m od stanice, vola sa anička, a je fantasticka, inak by som sa do vranova určite netrepala... je fakt odborníčka, asi tak 2roky do zadu som chytila asi dajaky pubertalny ošiaľ a skusila na moje prirodzene blond vlasy všetky možne farby vratane čiernej červenej hnedej, a ona mi dala potom vlasky uplne do kopy, čo považujem za majstrovske dielo,.... používa len kozmetiku loreal, čiže supiš, fakt na nu nedam dopusisť, vie poradiť a je to fakt odborníčka.... ;-)
Odpovedať
aj svadobny uces budes mat robeny od nej?
Odpovedať
jej, super, diiik, urcite sa tam pojdem pozriet :-)
Odpovedať
ikinka kedy sa chystas do salonu? ja v najblizsiej dobe chcem vyskusat topanky k satam
Odpovedať
Profilova fotka
ewka niet začo ;-) drobčuuulik no tu kaderničku už mam objednanu, tak by mala ku mne v deň svadby dojsť... ;-) neviem kedy pojdem do salonu, lebo neviem či budem mať fakt tie topanky čo som si vybrala su naozaj vysokanske.... inak som zvedava či už dostali z toho modelu aj druhé šaty alebo su tam ešte stale len tie moje :-| joj a povedz kedy pojdeš do mesta, možme sa stretnuť hm?
Odpovedať
ikinka uz som sa zlakla ze pojdes ty za :-o nou urcite len tie tvoje ;-) aspon podla mna skoda mohli sme ist spolu ze ako by sa tvarili ze obe sme ich prisli vyskusat :-o mozme sa dohodnut niekedy na buduci tyzden ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jupíííí, a možno už maju aj druhe a urobíme si spoločnú fotku, aaaaaaaaaaach jaj, už sa tešim ;-)
Odpovedať
:-) :-) :-) :-) :-) inac baby na redovy chcete kroj? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky dobcek... nad krojom som najprv rozmyslala, ale som si to rozmyslela :-D prislo mi to divne, ze som nikdy v zivote na sebe kroj nemala a na svadbu by som si ho na seba natiahla, tak by som sa v tom citila nesvoja, kupim si nejake pekne tanecne saty, take so suknou, ktoru ked zatocis, tak sa cela kruti s tebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a jedno uzasne kadernicto je na Hlavnej v PO, neviem ako sa vola, je v brane vynizej LaCucarache, oproti je kozmetika Anetta, takze staci na Hlavnej pri Lacuce hladat napis kozmetika anetta a ked najdete anettu, tak najdete aj kadernictvo, ja sa davam cesat aj strihat tam, je to jedine kadernictvo v PO, kde ta ostrihaju podla predstav a este ti aj poradia a vsetky holky, co tam su su uzasne.... :-)
Odpovedať
micha ved preto ze kedy budem mat prilezitost aby som ho mala obleceny?asi nikdy... dnes pojdem vyskusat a uvidim ..
Odpovedať
Profilova fotka
micha a ako sa vola kaderníčka? lebo som si tam davala robiť učes na stužkovu promocie a všetky plesy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) keby som nemala taky problem s menami a celkovo s nazvami, tak by som ti povedala, ja chodim k takej tmavovlasej, kamoska si zasa pochvaluje Luciu (ona si meno pamata ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) micha...diky za tip. Potrebujem nutne ostrihat a moja kadernicka je uz na materskej.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte drobcek - ja urcite budem mat kroj, ako vravis, je to jedinecna prilezitost si to cele na seba navliect :) mam zajednany aj subor na zacepcenie, no teraz nad nim spekulujem, dvihli cenu :( baby, odkial si objednavate tortu? nejake dobre tipy???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, neviete kde v Presove robia kvalitne nechtiky?
Odpovedať
ja subor nechcem :-| bola som dnes skusat kroj a ja ovca som sa neodfotila :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?