Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ikinka lukacovci robia aj oznamka skus sa ich opytat

• už som sa pýtala, veď ich budeme mať aj na svadbe 😉
    len vieš ja teoreticky fotky mam, treba mi len niekoho kto mi fotky tak posklada...

• no mozem sa opytat tej slecny co nam robi oznamka

• Sponzor fóra
  • a za koľko ich budete mať?

• ?????????????????netusim mleho svagrinej neter nam ich kreslila a jej priatel to tlaci tak to dame hned unho vraj bude dobra cena tak snad 😬

• jaj, inak ja to mam kde tlačiť a zadara 😉 ja len potrebujem to oznamko urobiť v PC 😉

• jaj tak ja ti nepomozem 🤔

• no čo odpušťam ti 😃

• ahojte,poradte mi dobru kaderničku a kozmetičku dikes 🙂

• martecka ja by som ti aj poradilajednu,podľa mne je fantasticka (prave dnes som u nej bola 😬 ), len ma jednu nevyhodou, treba k nej isť až do vranova...... 😬

• martecka ak chces uces tak v monobloku ale nemam osobnu skusenost

• ked sa tu rozobera kadernictvo...ikinka a kde vo vranove? ja tam chodim a tiez by sa mi nejaka zisla, nemam ziadnu vychtenu... 🙂

• heh...oprava..vychytenu.... 😬

• robí takých 100m od stanice, vola sa anička, a je fantasticka, inak by som sa do vranova určite netrepala...
    je fakt odborníčka, asi tak 2roky do zadu som chytila asi dajaky pubertalny ošiaľ a skusila na moje prirodzene blond vlasy všetky možne farby vratane čiernej červenej hnedej, a ona mi dala potom vlasky uplne do kopy, čo považujem za majstrovske dielo,.... používa len kozmetiku loreal, čiže supiš, fakt na nu nedam dopusisť, vie poradiť a je to fakt odborníčka.... 😉

• aj svadobny uces budes mat robeny od nej?

• Sponzor fóra
  • jej, super, diiik, urcite sa tam pojdem pozriet 🙂

• ikinka kedy sa chystas do salonu? ja v najblizsiej dobe chcem vyskusat topanky k satam

• ewka niet začo 😉
    drobčuuulik no tu kaderničku už mam objednanu, tak by mala ku mne v deň svadby dojsť... 😉
    neviem kedy pojdem do salonu, lebo neviem či budem mať fakt tie topanky čo som si vybrala su naozaj vysokanske....
    inak som zvedava či už dostali z toho modelu aj druhé šaty alebo su tam ešte stale len tie moje 😐
    joj a povedz kedy pojdeš do mesta, možme sa stretnuť hm?

• ikinka uz som sa zlakla ze pojdes ty za 😮 nou
    urcite len tie tvoje 😉 aspon podla mna skoda mohli sme ist spolu ze ako by sa tvarili ze obe sme ich prisli vyskusat 😮 mozme sa dohodnut niekedy na buduci tyzden 😉

• jupíííí, a možno už maju aj druhe a urobíme si spoločnú fotku, aaaaaaaaaaach jaj, už sa tešim 😉

• 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
    inac baby na redovy chcete kroj? 🤔

• ahojky dobcek... nad krojom som najprv rozmyslala, ale som si to rozmyslela 😃 prislo mi to divne, ze som nikdy v zivote na sebe kroj nemala a na svadbu by som si ho na seba natiahla, tak by som sa v tom citila nesvoja, kupim si nejake pekne tanecne saty, take so suknou, ktoru ked zatocis, tak sa cela kruti s tebou 😉

• a jedno uzasne kadernicto je na Hlavnej v PO, neviem ako sa vola, je v brane vynizej LaCucarache, oproti je kozmetika Anetta, takze staci na Hlavnej pri Lacuce hladat napis kozmetika anetta a ked najdete anettu, tak najdete aj kadernictvo, ja sa davam cesat aj strihat tam, je to jedine kadernictvo v PO, kde ta ostrihaju podla predstav a este ti aj poradia a vsetky holky, co tam su su uzasne.... 🙂

• micha ved preto ze kedy budem mat prilezitost aby som ho mala obleceny?asi nikdy...
    dnes pojdem vyskusat a uvidim ..

• micha a ako sa vola kaderníčka? lebo som si tam davala robiť učes na stužkovu promocie a všetky plesy 😃

• 🙂 keby som nemala taky problem s menami a celkovo s nazvami, tak by som ti povedala, ja chodim k takej tmavovlasej, kamoska si zasa pochvaluje Luciu (ona si meno pamata 😉 )

• ahojte kocky 🙂

micha...diky za tip. Potrebujem nutne ostrihat a moja kadernicka je uz na materskej.

• ahojte
    drobcek - ja urcite budem mat kroj, ako vravis, je to jedinecna prilezitost si to cele na seba navliect 🙂 mam zajednany aj subor na zacepcenie, no teraz nad nim spekulujem, dvihli cenu 😞
    baby, odkial si objednavate tortu? nejake dobre tipy???

• ahojte kocky, neviete kde v Presove robia kvalitne nechtiky?

• ja subor nechcem 😐
    bola som dnes skusat kroj a ja ovca som sa neodfotila 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém