Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek a kde si bola skusat kroj?za kolko?
Odpovedať
Profilova fotka
sidelma a ty mas odkial kroj? ja zhanam ale vsade su take palky a mne treba 4 zenske 2 panske, inak kolace mam z V sarisa Dolce vita, robi marcipanove torty presne podla obrazku duper a cena cca 2500Sk max.
Odpovedať
Profilova fotka
baby skuste do divadla janosa zaborskeho tam maju kroje ;-)
Odpovedať
mirka12011- vytam ta tu vsimla som si ze sa vydavame obe v ten isty datum.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, nevedeli by ste mi poslat (IP) cislo na cukraren vo velkom sarisi, aj v ruskej, tam je asi len zena.... asi je potrebne dopredu rezervovat aj cukrarku, co?
Odpovedať
No ano je potrebne dat vediet dopredu lebo ked na ten den bude mat vela tak ta moze odmietnut
Odpovedať
Profilova fotka
je to divné s tým svadobným biznisom...a co ked sa niekmu "pritrafi" chce spravit svadbu do mesiaca? tak co ma robit? spravit svadbu doma na dvore a kolace napecie babka? :-D vlastne by to bolo celkom fajn :-)
Odpovedať
ahojte lucka zabudla som ako sa to vola :-( je to medzi tescom a greko kat.kostolom maju vonku aj tabulu kroj bde stat 600sk ak by si chcela aj cepiec+100sk
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som nasla nadherne saty, ale nie su take, ake som chcela, a tak premyslam, mam si ich kupit, a potom lutovat, ze nemam take o akych som snivala, alebo nekupit, a lutovat, ze som o nich prisla, maju bohuzial len jeden kus, tak sa nedaju odlozit, ty brdo, ale su nadherne... skoda, ze nie su v cervenej farbe.... to je tak, ked clovek organizuje svadbu rok vopred, to si potom stale hovorim, co ked najdem nieco krajsie...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mojko2223 no v rovnaky den, vcera som sa dozvedela, ze vraj tento den bude stastny no som zvedava :D kde budes mat svadbu?
Odpovedať
micha tie satky co mas vybrate na den D su krasne len by mali vymenit modelku mala ich na svadbe kamoskyna svagrinka a poviem ti ze nanej vyzeraju ovela krajsie
Odpovedať
tiez sa mi pacia hned prvee :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucka_o no mne staci kroj pre mna, kedze budem mat subor Raslavican na zacepcenie aj flaskovy tanec a tiez mi dodaju aj kroj na redovy :) ale inak viem,ze pod hotelom saris v tom podchode poziciavaju kroje, ale cenu neviem
Odpovedať
ahojte ano aj pod sarisom poziciavaju a cena sa vraj cca 600-700sk
Odpovedať
ahojte dievčatá :-) Asi sa Vás spýtam mimo tému, čo tu máte, ale nemali by ste niektorá nejaký text na odpytovanie? mohli by ste mi ho prípadne poslať internou poštou? Ďakujem. Terka
Odpovedať
totej nepomozem ti :-( ale urcite sa to uz na tejto stranke spomynalo ;-) skus vyhladavac
Odpovedať
ďakujem za ochotu. Pekný týždeň. Terka
Odpovedať
kujem aj tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj drobcek.... tie prve svadobne saty, co mam v albume, bol pre mna top, ale na mne vyzerali hrozne, vyzerala som ako z nejakeho stareho filmu.... tie druhe mali len velke cislo a tie tretie, ked som na seba navliekla, tak som vedela, ze ine uz nechcem... ;-) inak, je potrebne aj kozmeticku a kadernicku objednat uz tak skoro, alebo mam este cas.... nechce sa mi este robit plan svadobneho dna, netusim na ktoru ku kadernicke, ked sobas je o stvrtej, nechce sa mi nad tym premyslat...... vlastne, v poslednej dobe sa mi premyslat nechce vobec :-N
Odpovedať
mirka12011- ahoj ja mam sobas na urde a hostinu mame u Bergera. a ty mas kde?
Odpovedať
Profilova fotka
kočky koľko stoja svadobné kytice? nemam totiž ani tušenie.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sákriš...... padla mi fotografka... pomóóóóóóc..... :-o
Odpovedať
a koho si mala?
Odpovedať
Ja rozmyslam nad fotografom Ferom Kollarom a nad studiom Life. Neviem sa rozhodnut
Odpovedať
ikinka moja bude stat maximalne 1500 uz som sa informovala ;-) micha 82 a co sa stalo???????? :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky drobcek, zabudla som potvrdit termin Petre Gajdošovej, moja hlava deravá... mala by čas, ale až okolo šiestej večer, v auguste síce býva vidno este o siestej, ale neviem, to sa uz vecerat bude, uvidime.... merilin, ferovy kollarovi som volala pred mesiacom, mal obsadený cely august, na september som sa ho nepytala..... je to hroza, asi vojdem do prveho fotoatelieru v Po, na ktorý natrafim a objednam si toho, kto tam bude..... :-S
Odpovedať
A keby ze si sa mala rozhodnut medz ferom kollarom a studiom life?
Odpovedať
Profilova fotka
fero kollar, pocula som o nom chvaly, na studio life su skor negativne ohlasy.....
Odpovedať
a cenovo? Nevies mi priblizne povedat? Ty chces fotografa na celu svadbu, alebo len na umelecke fotky? Kameramana mam pomerne draheho :-| tak neviem ako to spravim s fotografom
Odpovedať
studio life je hroza tam ani nechod tych co poznam sa na nich len stazuju
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?