Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • len si to vychutnaj 🙂

• 😃 ja si to vychutnávam kazdy den... drahy si mysli, ze mi sibe, vkuse len o svadbe a on nechape, sak az o 7 mesiacov.... ked ja sa nemam cim inym zaoberat.... ta len svadba, svadba.... 😬

• aj ja som to robila...teda robim 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 ked stale sa najde nieco nove, cim sa da zaoberat... momentalne si planujem medove tyzdne (resp. dni) v Tatrach,len som sa este nerozhodla, kde presne.... 🙂

• baby kde planujete svadobnu cestu?

• Malta 😃 ..budeme prerabat byt.. 😃

• 😉 najprv sme chceli nejaky egypt, alebo nieco take, ale radsej stravim o dva dnui dlhsie v posteli, ako v lietadle 😉 preto tatry, niekde v penzione na strbskom plese, tam je pekne.... 🙂 uz sa neviem dockat.... uz teraz si sporim na spodne pradlo 😉

• evecke, tak to potom musite "pokrstit" kazdu izbu 😃
    drobcek, ako to planujes ty? babo u starkych?

• ja by som brala spanielsko alebo siciliu drahy chce egypt no uvidime ci toho roku vobec stihneme svadobnu cestu

• no este nevieme 🤔

• evecke boze az teraz mi to doslo dobre 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 krstit budeme kazdu izbu aspon dvakrat 😃 😃 😃 😃 drobcek pohoda...Pisala som pred chvilkou otazocku ci nepoznate nejakeho dobreho DJa...Nepoznate nahodou?

• no ja poznam ak by nebol hostom na mojej svadbe tak urcite by mi hral na svadbe 😃
    len neviem ci este hrava svadby alebo len disco v blizke buducnosti snim budem tak sa ho opytam 😉

• Ako sa vola?

• evecke mas ip

• Sponzor fóra
  • bratova frajerka pozna dobreho DJ, skusim zistit cislo....

• micha ktoreho? 🤔

• brata, co DJ? 😃 brat milos, DJ nepoznam, ale oni ho budu mat na svadbe ale az niekedy okolo roku 2010, ja som starsia, ja mam svadbu prva 🙂

• Vdaka michka.. 😉

• micha82 no co sme boli v Presove v zlatnictvach aj v Kosiciach tak nam hovorili, ze taku moznost oni neponukaju, ze len to co maju v ponuke, az v tom jednom nam povedala, ze taku moznost maju, lebo my mame tiez svoju predstavu, preto sme sa pytali v kazdom zlatnictve v PO a az tam nam povedala, ze ked jej donesiem fotku zrobi nam ich, tak preto neviem otom, ze skoro kazde zlatnictvo to robi... No mozno hej, len nie v PO 😃 skus...
    http://www.mkgold.sk/index.php?cPath=149&sort=2a&page=2&osCsid=u9vb7m4mgijht68hu27ne0mtv6

• babenky koklo zacvakate dj? my mame zivu hudbu, chcem porovnat? 😉

• ja ze poznas toho DJ
    a milos sa zeni?kedy?

• No ja to poviem priamo..Za DJa som ochotna zaplatit do 6000 Sk ak bude skutocne dobry, ale to musi mat skutocne dobre referencie...

• no do 6000 za dj? tak to ti drzim palce aby bol fakt super... My mame zivu hudbu a cvakame im 12 000, su z raslavic, mame ich po odporucaniach aj sme boli na nich pozriet tak snad.... 😉

• Mirka, myslis ze malo? No ja to porovnavam s minulym rokom kedy mala svadbu moja kolegyna a ona dala za DJa tusim 4500, ale co som pocula bol taky priemer skor podpriemer. Tak neviem. Kolko zhruba beru dnes?

• myslela som prave ze vela 😐 na dj....

• Jaaaaj 🙂 🙂 🙂 No vies ja neberiem kapelu za nieco lepsie , len je pravda ze su nakladnejsi, lebo je ich viac. Inac mam zle skusenosti s kapelami..jednoducho sa mi nepacia. Co sa tyka DJov tak ti skor, ale ti dobri co hrali kedysi nejak ich uz nevidno. Neviem..Moja velka dilema 😃

• no mne je to v podstate jedno ci dj alebo kapela ale priatelova rodina je "fanatik" do hudby, tak bude teda ziva hudba....je to aj o atmosfere vies hudba je hudba a dj je dj, 😉 len keby tolko to nestalo a je pravda ze dj je jeden ze jedna osoba navyse co sa tyka jedla a hudba su najmenej 4 hej po tej stranke je to nakladne hrozne...

• ja som pracovala na svadbach a to co si niekedy dovolili ja som len zirala je pravda ze atmosfera je ina a taktiez je pravda ze aj nezodpovedny DJ vie pokazit zabavu
    snad budeme mat stastie a svadby nam vyndu podla predstav

• no ja len dufam, ze sa mi neopiju 😃 ale nie dostanu taky alkohol s coho sa neopiju 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém