Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Ja mam typ na jedneho, ale nepamatam ako sa vola..silnejsi s okuliarmi :-) . Pred par rokmi som bola na jednej vybornej akcii, ktoru robilo Fun radio este v klube Tunel na sidlisku III, bol to koncert Pehy a potom zacala party, ale poviem vam bola neskutocna, dodnes si na nu spominam. Skusim sa opytat bab co boli so mnou ako sa vola, ale ci vobec hraje svadby a ci je vobec z Presova :-) :-) :-) :-).No nic uvidime... Mirka s atmosferou mas pravdu,ale niektory maju priserne dlhe prestavky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ved tie prestavky, to sme im tiez hned hovorili, ze ziadne take ze 3 pesnicky a pol hodiny pauza, tak, ale co sme boli na nich pozerat tak hrali v kuse asi 8 piesni a tak mali 5 min pauzu a pokracovali dalej.... :-p ja im dam pauzu :D napit sa a sup sup makat :D za co ich platim ;-)
Odpovedať
Mirka spravne...Len by ma mrzelo keby som ich musela za tie peniaze este nahanat. Ked chces aby bolo dobre treba aj nahanat. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no este by som ich nahanala ;-) poslem na nich druzbov ]-( a budu hrat raz dva tri :-D ale nie dufam, ze to dajako dopadne, evecke a co satky uz mas?
Odpovedať
Satky ano. Polsko aj s doplnkami 12 000. Fuu co uz, nechala som sa prehovorit, ale nelutujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to si si ich kupila za taku cenu? mna vyjde pozicanie za taku cenu v PO no keby som vedela ;-) ale nie sak ja som vedela, ze v Polsku kupis, ale akosi casovo aj vsetko sa to neda skombinovat.....
Odpovedať
mirka ak je to tak tak potom je to super skupina lebo ja som taku este nezazila :-) no poberiem sa cavte
Odpovedať
Profilova fotka
no, aj ja verim, ze nam to vyjde... ved preto chodime sem, kvoli odporucaniam, nikdy by som si neobjednala niekoho bez toho, aby nemal nejake referencie.... blba kapela vie vazne pokazit svadbu, tak si drzme palce, aby sme mali dobry vyber.... my za kapelu platime 300 EUR, ale ratala som, ze za nich tolko zacvakame, ak sa mi za nieco nechce vysolit peniaze, tak je to kameraman.... uvidime, uvidime.... drobcek: milos este nie je rozhodnutý kedy.... najprv si chcu zaobstarat byvanie, az potom svadba a dom by sa mal zacat stavat v lete, tak uvidime, kedy dostavaju, bo by uz chceli na zahrade spravit sobas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek2007 no dufam, lebo co sme na nich boli pozerat tak to aj bolo :D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja kameramana este nemam vcera som zohnala cislo od kamosa co mal on ho na svadbe a boli s nim spokojny aj dvd mi donesia ale mi nezdvihal, ja ani fotografa ani kameramana este zajednaneho nemam, ale uz by bolo na case :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no je fakt, ze sa musi pri kapelach odsledovat, kolko vypiju... da sa im jedna flasa na stol a koniec, v praci sa nepije..... nemam rada opitých ludi... ale tych bude asi na svadbe dost, co?
Odpovedať
Profilova fotka
tí lepsi kameramani aj fotografi su uz obsadení, ja tiez este nemam, som zavahala a uz nemaju volny termin, tak este stale zhanam.... tento vikend, asi prejdem vsetky fotoateliere v PO a prve lepsie, na co narazim beriem.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to mam v plane aj ja v sobotu zajst do fofosluzieb ale zasa v sobotu su svadby tak len ci tam niekto ochotny aj bude ;-) no presne tak jedna flasa na uvod a mozno na zaver ved sa najedia, kolace budu mat aj vody tak snad uz necakaju vela alkoholu, ved to by tym padom kazdy v praci mohol pit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no, na svadby sa aj tak najskor okolo obeda vyberu fotografi, do obeda to uz chcem mat obehane, len som zvedava, kto ma v sobotu rano zobudi.... podla mna by si este mohli dat pripitok, ale potom by nemali pit, a este som pocula, ze spevacka kapely, co nam bude na svadbe, tak ze si rada vypije,ta uvidime, co je na tom pravdy......
Odpovedať
Profilova fotka
:-o zena alkoholicka ]-( daj jej coca-colu a bude rada, ze nieco pije no sak najhorsie je vstav a v sobotu :-p ja skusim tomu kameramanovi zavolat este raz a s fotkami to bude zlozitejsie nakolko ja som chcela petrusku alebo ten manzelsky par priezvisko si nespomeniem ale mam ich cisla, ale su obsadeny aj dost drahy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi myslis lukackovych.... ja som za petru gajdosovu, ale ona ma cas az po siestej, a drahy nechce odchadzat kvoli foteniu z hostiny.... ta hladam dalej.... este jedneho fotografa som nasla, sa mi pozdava, ale tiez je drahy.... http://www.feroliptak.sk/main.php?id=0
Odpovedať
Profilova fotka
a ta gajdosova ona kolko berie mas na nu kontakt? pozriem aj na tu stranku len idem vyvencit doga :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tu www-skranku co si uviedla no ma pekne fotky a nevies ake ma ceny? lebo v cenniku ukazuje len to co si chces vybrat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mirka poslala som ti to do IP
Odpovedať
evecke- nebol to peto migaš?on nosi okuliare a je dj. no a ak tam hrala peha tak je to aj možne- on je brat bubenika. :-) mirka aku to maš kapelu so spevačkou? len tak pre zaujimavost.
Odpovedať
Kocky ak mate kontakty na dobrych fotografov z PO, tak mi ich mozte poslat. Cim viac tym lepsie. dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemam spevacku v kapele, ale micha82 ja mam chlapov z raslavic no mozno tam hodia aj zensku :-p ale ja mam raslavicanov... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
micha82 ano dakujem zapisane a uz len, aby v moj den mal niekto nieco volne :-( lebo sa staneprofesionalnou fotografkou a kameramankou ja :-| hahaha
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ak by som si svadobne foto nechcela zavesit niekde do spalne, tak by som si ani ja fotografku nenajimala :-) ale takto... nejake to foto v parku nafoti fotografka, zvysok pofoti rodinka, fotak bude na stole, kto bude mat chut fotit, ten bude fotit ;-) a mame skupinu IDEAL, spevacka urcite alkoholicka nie je... ale na svadbe a plesoch sa ludia zvyknu opit.... :-D ja sa postaram o to, aby kapela nepila.....
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chcem fotky niekde z vonku len ci pocasie vyjde a tiez si za kvalitu zaplatim, ale nie az prehnane vela ved zijem na slovensku :D nie v amerike ;-) no rodina pofoti to je jasne, ved dnes uz kazdy ma fotak, len ci budu vladat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no do redoveho do polnoci sa len sedi, je, pije a tancuje, tak do tej polnoci este budu ludia vnimat, ale po polnoci to pojde dole vodou... drahy slubil, ze az po redovom zacne pit, ta tipujem, ze do rana :-D bude sranda.....
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ta ja mam sobar skoro tak budem ich musiet krotit asi lebo to nem dopadne dobre... :-S a som rozmyslala, my asi budeme mat na spestrenie programu cervienku uz sme ho objednali ale tak nechci vediet kolko berie na pol hodku a hodku plus jedlo no talent je talent 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D vazne ste ho objednali? no, moja polovicka ma v rodine harmonikara, hraje uzasne, takze ked bude mat kapela prestavku, tak bude vyhravat on, kedze sme rodina, tak zadara, koniec koncov, pozyvame ho na svadbu, harmoniku berie z vlastnej vole ;-) my mame sobas az o stvrtej, takze v pohode, nechcela som skor, nerada sa plasim, a tak vklude aj kozmeticka aj kadernicka, do pohody ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved my mame pred 15.00 takze rychlovka, lebo na 19.9.09 uz volne bolo len o 14.00 a to uz vobec nie som rada, ze sme zajednali salu a to len preto, ze zrusili 19.9.09 objednavna na salu z dovodu, ze sa beru skor pre baby, to bol osud,ze ako sme volali akurat ju rusili, lebo vsetko na 19.09.2009 je obsadene. hej objednali sme ho ale musime potvrdit berie na pol hodku 10 000 a na hodku 20 000 ale povedal nam, ze nam na svadbu by dal na hodku 15 000.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matinko skakava..... ja by som mu tolko nedala ani za celu svadbu.... :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?