Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
no ne ako lahko sa da zarobit a si zober ked ma par takych zakazok tak to moze sediet z vylozenymi nohami doma :-|
Odpovedať
Profilova fotka
presne... hraje dobre, ale zda sa mi byt povysenecky.... no, kazdy zaraba ako vie.... mozeme si len brat priklad.....
Odpovedať
Profilova fotka
no ved hej ja by radsej brala tu malicku co skoncila druha,ale zasa to pride aj otec a ten druhy a zas naklady na jedlo pre 3 a kolko zapytaju ach jaj :-o
Odpovedať
Profilova fotka
:-D polovicka nasej rodiny bola kedysi v subore, tak u nas sa bude vyspevovat tak ci tak :-D :-) pri 150 ludoch nepotrebujeme program, prejde cela noc, kym s kazdym aspon so slusnosti pokecam.....
Odpovedať
Profilova fotka
budes mat 150? my len 120 ;-) je to dost co s tymi darmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj 120 pecka.... 150 je v nasej rozvetvenej rodine malo.... ja pozyvam len cast, sesterka mala na svadbe 250 ludi, chceli mat vsetkych.... ale bola sranda na svadbe..... no, cim viac ludi, tym viac darov, klasika.... dostaneme das 10 mikrovlniek :-D sesterka nazbierala 15 svatych obrazov.... jej polovicka je z trochu viac poboznejsej rodiny.... este dobre ze stavaju dom, inak by tie obrazy nemala kde povesat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D cooooooooo 15 obrazov no to by ma porazilo nic v zlom ;-) no dnes sa davaju skor peniaze ta uvidime ci nedostanem kanvice :D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D aj ja ratam s niekolkymi kanvicami :-D ani mna ako ateistku by tie obrazy nepotesili, ale ona je skromne dievca, tak ju to potesilo :)
Odpovedať
Profilova fotka
no vies jeden obraz ta dobre ale 15 aha sak to rovno vypredaj zrobit hoc darovane by si velmi nemala predavat ani darovat dalej :-( no mala to zaujimave no kanvice, taniere, salky, pohare :D mas miesto kde to dat? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
zatial nie, ale vsetko sa zide, ked to nebudes cakat.... ;-) ja zdrham, papaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
ok pa ja sa idem ucit chemiu :-|
Odpovedať
pre kiki5..Ježišku a mne bol ten človek hneď podozrivo známy...Veď ten človek nám prenajal sálu na svadbu..Takže dámy ja toho človeka som mala priamo pod nosom a ja ho ako blbec chcem zháňať. Kikuška ďaaaaakujem ti veľmi pekne za pomoc, lebo by som sa asi veľmi veľmi strápnila...EŠte nič a už mám prvý svadobný zážitok... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D vďaka ešte raz...ježišku to je trapas... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
waw, kočky pozeram že dnes Ste sa dooobre rozpísali, som na Vas taka pyšna :-D inak drobček nastraš s tými dňani hej? ]-( , stačí keď mi napíšeš, ikinka moja milovana, zajta sa vydávame, vieš o tom? HEJ? :-D takže žiadne čísla do 5.6.nechcem vidieť :-D
Odpovedať
Ahoj mam otazku mate niekto nejake referencie na SOS Jednota? Je to pod kalvariou neviem ako sa t tam teraz vola? za akekolvek nazory na IP dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
myslis Mladost?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky ikinka, ono sa dobre vypisuje, ked clovek nema nic na praci..... nie je nic horsie ako nuda... asi vies, o com hovorim.... mirka, na aku skolu chodis?
Odpovedať
Profilova fotka
micha viem ;-) innk ty budeš mať 150 ľudí? waw,a v ktorej sale maš svadbu...? inak kamoška mala 150ľudí minulý rok, a nadšena nebola, vraj tych ľudí už bolo strašne veľa, nestihla sa ani so všetkým privítať a už vobec nie rozpravať, a hlavne až na druhy deň zistila, že vobec netancovala s rodičmi, z čoho bola dosť smutna... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-) je to zvyk, v nasej rodine byvaju aj vacsie svadby, tak s tym mame skusenosti a tym padom si to vieme zorganizovat, stale po vsetkych formalitach pred redovym prejde nevesta zo zenichom okolo vsetkych stolov a s kazdym na chvilu pokecaju, je to jeden zo zvykov a rodicia? po prvom tanci novomanzelov nasleduje tanec s rodicmi ;-) vsetko je vypocitane... mne by asi prislo divne mat menej ludi :-D svadba bude v jedalni na internate na strojnickej priemyslovke....
Odpovedať
Profilova fotka
micha na TUKE chodim, dnes idem do prace :-( , zajtra na skusku v sobotu to iste uch :-p uz nech je letooooo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som zvedava na moju organizaciu 120 ludi ;-) ci ma neprevalcuju :-| ale nie ved dajako to dopadne... ja len mozem dufat, ze dobreee...
Odpovedať
Profilova fotka
veľa šťastia na skuške mirka! a svadba dopadne dobre, prinajhorsom sa opijes :-D len srandujem, ak by som mala svadbu povazovat za stres, tak by som sa nevydavala, resp. by som to odbuchala na urade a koniec, ale ja to chcem oslavit s najblizsimi (aj ked ich je dost :-D ) tak sa na svadbu tesim, aj ked niektore pripravy a vydavky su na zaplakanie... co uz je to len raz za zivot, tak nech to stoji za to.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no raz za zivot ;-) a moja kamoska ked sa dozvedela, ze sa vydavam, tak mi povedala, sak je to raz za rok :-| ta ma rozosmiala trosku :-S tak som ju opravila, ze malo by to byt raz za zivot... Dakujem, no stres zazivame v kazdy den skoro, tak ja nevnimam svadbu ako stres mozno ked pride september potom zacnem stresovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v skole koncis uz tento rok?
Odpovedať
mirka drzim palce na skuske ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cosi ja som na vyske mam pred sebou este 4 roky :-| ak dozijem :-p bo privelke naroky dakedy maju :-( babenky ake budete davat darceky pre hosti, ja sa neviem rozhodnut, je tolko vela moznosti :-S
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, vysku zvladnes, ked clovek chce, zvladne vsetko :) my darceky pre hosti nebudeme davat, len menovky sa spravia, tak bolo rozhodnuté rodičmi... a zo strany drahého ani nemajú taký zvyk, u nich nikto nedáva darčeky, darom je uz pozvanka na svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved tak by to malo byt ;-) ved sa najedia, napiju ta naco im darceky :-| ale je to pekne a ja neviem co resp. neviem sa rozhodnut zas ja pozeram na rozpocet, ze na osobu kolko za dar, bo ked pride cervienka ;-) ta dalsi vydavok bude, ale tak taku drobnost im dam no...aby nepovedali ze som "skura" hahaha
Odpovedať
Ahojte babenky mozete mi prosim poslat nejake kontakty na salay v PO city na svadbu tak pre 100 ludi aby bolo aj vela miesta na tancovanie kedze obe rodiny su poriadne tanecne :) ja uy som vo svojich hladaniech nejak uplne zlyhala ak som si aj nieco nasla a dohodli sme sa a yasla som tam zistila som tam stale nieco hlavne ye je tam malo priestoru alebo napr. mi aj dost prekaza ked je tanec oddeleny od stolovania...Najvacsi problem je aj to ze so dlhodobo v yahranici a v PO toho uy moc nepoznam :( prosim vas o pomoc a nejake napady dakuejm za kazdu IP
Odpovedať
Ahoj Zuzanka ;-) , Podľa počtu skús tieto sály: PKO, Dukla, Odevak Sekčov,Soraya,Šport..jedálne neovládam :-) ale s tým tanečným parketom to nie je až také jednoznačné. V Dukle je 100 ľudí ako v rybacej konzerve, tak podobne v Sorayi, PKO a Odevák sú veľké sály tam je to v pohode..aaaa ešte estrádna sála Odborového domu, ale ta je pre 300 osôb takže asi priveľká sála pre teba...dúfam, že som ti máličko pomohla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzanka, poslala som ti par kontaktov na IP ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?