Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ahojte ako po vikende? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ;-) oddychnuto, nic nevybavene :-p , ale po skuskach hihi a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tie víkendy by mohli byt dlhsie, praca ma bavi coraz menej... mirka blahozelam ku skuskam! a uz mam fotografku... nepacilo sa mi sice jednanie pani, ktora so mnou vo fotoatelieri rozpravala, ale utesujem sa tym, ze to nie ona nas bude fotit.... bude to vo fotosluzne fokus 66 na hlavnej 66, pri lifeline. povedzte mi prosim, ze su tam normalne fotografky....lebo ta co so mnou rozpravala na mna nespravila prave najlepsi dojem....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nemam fotografku, akurat mi hovorila kamoska ze ma fotografa z kosic a ju vyjde lacnejsie aj z cestou ako tu v PO a pojdu sa fotit do :-D sorry neviem si spomenut nazov do botanickej do kosic ak bude skarede pocasie, chcem kontakt na neho a kuknut este od neho fotky :-p micha82 a pekne fotky tam robia?
Odpovedať
Profilova fotka
fotoalbumy, co mi ukazovala boli pekne... len sa mi nepacilo, ako mi odpovedala... som jej povedala, ze sa chcem fotit v parku a ona na to, ze to je na nich, ze ked bude zle pocasie, tak jedine v atelieri fotia, si myslim, ze ked je dobra fotografka, ta sa na pocasie nevyhovara.... ta sa mi nepacilo to jednanie... a cena je v pohode 1 zaber 7 EUR, pricom min 8 zaberov si musis objednat.... 1 zaber=3 fotky... ta tak... to je to najlecnejsie co som dosial nasla a kedze ma uz nebavilo hladat dalej, kedze som v PO len kazdy druhy vikend, ta som to uz zajednala a zaplatila zalohu.....
Odpovedať
ahojte , ja mam fotografa jozka peklanskeho, robi velmi pekne foto a za rozumnu cenu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danulienka a kde by sme ho nasli? alebo mas kontakt na neho? ma webstranku? ja som ale zvedava baba :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a micha82 no ja tiez viem, ze ak je skarede pocasie tak atelier to isti, ja tiez chcem fotky vonku sak atelier sa mi nepaci ako fotky, je to take umele, tak radsej by som sla na hrad alebo neviem ako do atelieru...ale tiez som toho nazoru ak je dobry fotograf tak si zabezpeci aby nebol mokry od dazda ]-( a fotak zasa ma mat iste kvality, tak tam nastavit by mal aj jas aj vsetko tak ako mne ked niekto bude odpovedat asi ako tebe resp.si to viem predstavit ako ti odpovedala, ta uz ma neuvidi ju poslem do p.... ta jej biznis robis a ona sa tak sprava ty kokso normalne co sa to deje s ludmi :-(
Odpovedať
mam nanho kontaktak, ak chces tak ti poslem v IP tu su jeho fotky, co fotil napr. http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
jeje dakujem posli mi jasne budem rada, a idem hned kukuc...
Odpovedať
Profilova fotka
presne to som myslela mirka, ak som dobra tak si verim, ked nie, tak neobchodujem... ale robia tam tri zeny a ze jedna z nich je vazne dobra a navyse mila, ta tak 2 mesiace pred svadbou tam zajdem a si zabezpecim, aby to nafotila ta, ktoru chcem ja.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne alebo ked pojdes dat zalohu hned povedz koho chces, aby ti ju nevysmikli, hned povedz ktoru chces a ked bude tam zas ta "mila teta" tak plne nervy prajem lebo ja by ju poslala do teplych krajin asi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D aj ja som jej takmer povedala par teplych slov, ale bol so mnou moj flegmaticky brat, ktory to poriesil za mna.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) tak mi ho pozicaj ked pojdem vybavovat ja ;-) lebo ja s "takymi tutuskami" nervy mat nebudem ....
Odpovedať
mirka12011 takze uz mas po skuskach hej?
Odpovedať
Profilova fotka
ano mam ako fajne, pokoj aspon na 2 mesiace ;-)
Odpovedať
mozes oddychovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no oddychovat ako oddychovat, praca to isti, ale aspon sa nemusim ucit ;-) jedna vyhoda, no ale nahradim to zhananim veciciek :-p k tomu zacina sezona, takze sem tam zajst na futbal, hadzanu..... :-p si vynahradim namiesto ucenia, akurat sa chystam objednat par veciciek do obchodiku, mam cislo na fotografa tak par veci este dnes zvladnut...
Odpovedať
mirka na hadzanu chodievas? :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ved jedine tatran :D
Odpovedať
do akeho obchodiku?
Odpovedať
urob kuk do mojho albumu c2 :-D
Odpovedať
ci ma nahodou nepoznas :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tu na sekcove mam znamu resp. mojej byvalej spoluziacky mamka ma obchod a idem za nou co mi zistila a vies da mi ceny ako take ake su normalne tak jedna vyhoda ......
Odpovedať
Profilova fotka
ale vies, ze si mi povedoma bola :D ja viem aj meno tvojho buduceho len nechcem pisat tu :D jejej vy sa beriete tak to je super...... ;-)
Odpovedať
no hej berieme no sak uz bolo na case :-D :-D :-D :-D :-D a ja ta poznam alebo aspon registrujem?
Odpovedať
a nielen my sa berieme :-D :-D :-D jun je tak svadodny :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no co ja ti viem povedat, mne si znama asi z hadzanej ;-) resp. ja mam na ksichtiky pamat, tak asi jedine, ze z hadzanej alebo sekcov to isti :D
Odpovedať
ja som povodne sekcovcanka =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez ale doraz uz tu nebudem :-( no ked sa podari a pojdem off zo sekcova na jednej strane fajne uz ma to tu nebavi ale na druhej strane ach ajaj bude smutnooo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?