Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • kam sa stahujes?
    inac ked pojdes okolo mna tak domna kludne kopni aby som ta spoznala 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no kopnut nekopnem 😃 ale stuchnut stuchnem ti napisem v IP ale teraz idem do toho obchodiku....

• ok paaaaaaaaaa

• Sponzor fóra
  • ked budes moct tak zajdi na net vecer papa...

• ok pa 😉

• drobcek2007 no zajtra tu budem az vecer lebo idem do prace, aj v stredu aj vo stvrtok 😞

• kocky dajte mi prosim vas cislo na p. Peklanskeho 🙂 dik

• ahojte je tu niekto? 🤔
    mirka12011 ako bolo v praci? 😬
    ikinka ja zajtra idem do salonu a ak budu mat tie 1334 tak nevaham a skusam 😃 😃 😃 dufam ze nebude prsat to by som potom nesla nikam 😠 😞

• Ahojte kocky, nejako tu nikto nie je? Ako ste pokrocili s pripravami?

• ahojte kocky tu som konecne...

• no čaaau drobček, ta jak, bola si v salone a mali tie šatky? joj som zvedava 😕

• Ahojte, viete mi poslat na IP kontakt na dobre kapely? vdaka

• ahojte vospolok.... debata sa pribrzdila.... ja som prestala riešiť svadbu, pri terajsej situacii riesim pracu a byvanie.... vyzera to tak, ze po svadbe nebudeme byvat vo svojom, ako ame planovali, dost ma to depta, hlupa amerika a financna kriza.... 😞

• ahojte 😉
    paris78 nepomozem ti 😞
    micha82 eboj poriesis to 😕 😉
    ikkinka no ...bola som...vyskusala som...a...zamilovala som sa donich 😃 😃 😃 😃
    len v salone ich nemaju v ruzovom a ani nebudu mat maju v bielom a v maslovom maju mi volat ked dojde moje cislo v bielom tak potom sa rozhodnem neviem sa uz dockat 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• juj tak to sa tešiiim, takže ak som spravne pochopila, z tvojho čísla mali ale maslove a ty chceš biele a tie maju ešte dojsť? a nesfotila si sa v nich? a maju viac nových šiat?

• Sponzor fóra
  • ikinka spravne si pochopila 😃 😃 😃
    maju im este dojst 😉
    nesfotila som sa bolo nas tam 5 neviest a kazda okrem mna tam mala min.4 poradcov 😬 len ja chudinka jedneho 😃 😃 takze sa tam nedalo ani pohnut 😞

• Ahojte kocky, chcem sa Vam pochvalit. Uz mam konecne fotografa. Takze uz mam skoro vsetky zakladne veci. Na buduci tyzden uz by som mala ist skušať saty 🙂

• merilin koho mas ?kam sa zberas na saty?
    mirka vidime sa v sobotu???????

• Fotografa mam z Kosic a saty este neviem kde budem skusat, ale asi vsade, kde sa mi aspon jedny zapacia 🙂 Vy uz to mate obehane. Kde sa mi oplati ist? Okrem Angela, lebo to bude urcite medzi prvymi 😉

• merilin jednoznacne odporucam princess 😉

• merilin, ked nepochodis v Po, tak skus KE, ja som sa zamilovala do značky maggie sottero:
    http://www.maggie.sk/mainmenu.html
    maju teraz novu kolekciu 🙂

• drobcek, mas pravdu, vsetko sa poriesi a ja uz na tom pracujem, aby dobre bolo 😉

• micha vikend pred tebou tak si ho uzi a netrap sa 😉

• 🙂 🙂 🙂 😉 pekný vikend

• drobcek jasne idem, merilin poslem ti cislo na peklanskeho ale ked som s nim volala a objednavala na 19.9 tak mi hovoril ze ma plno ale cislo ti poslet mozem...

• mirka bola si?????? 🤔

• jasne aj dnes... 😉

• mirka mas IP, 🙂

• viem viem dost dlhu 😎 ale mam uz aj ty...

• mirka ta co si sa nezastavila? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém