Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prosíííííííííím surne kontakt na P. Gajdošovúúúú dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek ides v nedelu?
Odpovedať
v nedelu? na aku? myslis do rumunska? =-)
Odpovedať
timka mas to v ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne to v rumunsku su v nedelu, ja zapomla ja ze doma budu :-|
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-p stava sa to chripka posobiaca na mozog :-(
Odpovedať
ta neze nas nakazis :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no uz je to lepsie vcera som mala teplotky, dnes uz nie, tak zajta sa chystam na bizuterku kuknut, tak dufam, ze dajaku najdem, vcera som mala ist objednat pohare no teplota mi to nedovolila :-(
Odpovedať
hlavne je ze to uz ustupuje x-) kam objednat pohare? baby kde graviruju pohare
Odpovedať
Profilova fotka
vies co chcela som ist do bohemii, aspon myslim, ze sa to vola tak kde myslim ;-) a chcela som aj tam do ulicky zajst co robia pohare ako je bayerova nepoviem ti nazov bo netusim ako je vaznica... a tam kde by boli take ake chcem by som ich objednala no sak gravirovat by ti mali tam kde si objednavala ne?
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej tam kde je vaznica a kde je bohemia?tam kde som kupovala tam nieee
Odpovedať
Profilova fotka
no na hlavnej by mala byt bohemia resp. tak sa mi zda ze sa to vola ako je rubin a tam blizko... :-p tak sa vysvetluje po nete... No vo vyklade su pohare... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ak sa smiem spytat naco chodite do rumunska? :-( ja pohare kupujem z krystaluxu a mena tam len namalujem....alebo nedam vobec...
Odpovedať
Profilova fotka
lucka my kecame o hadzanej ;-)
Odpovedať
mirka hej uz viem ;-) to ne my chodime do rumunska x-) cim sa maluje na pohare? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pockajte babenky teraz som v soku, to mi nespravia tam kde si pohare dam zdobit?
Odpovedať
v bohemii a pri vaznici to robia urcite
Odpovedať
Profilova fotka
:-( ta uvidime s tym malovanim na pohare si ako myslela? aj mna by to zaujimalo a krystalux sa kde nachadza? Bo my Presovcanky dakedy nevieme kde je Hlavna hovorim za seba... ]-(
Odpovedať
krystalux viem kde to je ale neviem ti to po nete vysvetlit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-p asi kuknem do zlatych stranok :-)
Odpovedať
mirka my sme presovcanky jak repa :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ta ne najradsej mam ked mi niekto povie "tam kde bol stary tuzex" ci co to dodnes neviem kde to je :-D
Odpovedať
mirka suhlasiiim =-) v utorok sme boli na nakupoch v john garfield a tomik si kupil topanocky k obleku pekneee a samozrejme ze aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky obchod oproti vaznici kde sa davaju robit pohare sa vola Mantica. Mali sme odtial pohare na stuzkovu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pozerala v juhn garfield mne ku svadobnym ale nic ma tam nezaujalo ale v KE boli pekne topanocky...
Odpovedať
ahoj miska... pozeram ze uz sa Vam to s tomasom krati... :-D :-D :-D
Odpovedať
jozino servus :-) no hej krati ubieha to coraz rychlejsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby krystalux je tam kde pietro filipi na metodovej ulici a je tam perfektne kadernictvo Anicka...su tam aj saleziani....alebo tavel-tam sa predava alkohol ale to je uz na slovenskej ulici. no malovanie normalne farbami na sklo...aj moja segra si tak vypisovala mena na pohare aj datum...ona v tom ma prax:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?