Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • no neviem, preto sa pytam, nauky su vacsinou v kostole, kde mas svadbu tak neviem, my sme mali prvu temu s fararom, druhu s jednym panom... mala by prist aj teta dajaka co bude mat prednasku o rodine a tak...

• no tak toto neviem oni ani neviem kde maju, mozno su saleziani,,....asi ...

• no asi najskor, lebo fakt nauky su v kostole, aspon my tak mame 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte mirka nemusis mat v kostole mozu to urobit aj manzelia alebo knaz my to tkto budeme mat kedze tomimu to nevyhovuje

• drobcek no ja nehovorim, ze musis, ja konstatujem, ze o tom neviem 😉

• mirka ja som si zase myslela ze vsetky nauky su z fararom
    nefunguje mi ani jeden usmievacik...

• mne nefunguje odpocitavadlo vo fotoalbume 😞

• Ahojte, pozeram, že tu mate zaujímavú tému náuky. mô 😛 j priateľ má z nich asi najväčšie obavy. je veriacia ale cirktev mu priliš nevonia. preto sa hrozí nejakého mentorovania alebo niečoho podobného. preto sa chcem spýtať ako také náuky prebiehajú, či aj účastníci sa musia zapajať alebo je to na dobrovolnosti? či iba prednášky na ktorých si posedíš? a témy rozhovorov? bola tu spomenutá rodina

• ten smailik si nevšímajte, nemaj byť tam kde je 🙂

• ahoj janika22 no my co chodime, tak hovori prednasajuci a my pocuvame a ked sa nieco spyta tak niekto povie nieco vtipne a tym to konci, ale vies vsade to moze byt inak a rodina no v manzelstve ide hlavne o rodinu resp. manzelstvom si rodinu vytvaras....

• ja len či aj iné témy sa nepreberajú, najmä cirkevné, to by neviem ako priateľ vydržal.

• nie aspon co mam rozpisane ake temy su tak vzdy sa tam najde pojem rodina, a to, ze sa na zaciatku a na konci pomodlis tak to je vsetko, akurat prva tema je o desatore, ale spojena z rodinou, lebo ti vysvetluje co to znamena...

• diky mirka určite sa ešte ozvem s nejakoíu zvedavou otázkou. čauko

• nz ak viem odpoviem 😉

• ahojte dnes nikto?????????????
    ikus dnes som bola v salone a?????????nase satky uz niesu nase len tvoje ja som si ich zamenila .... mam aj fotky
    dufam ze sa tesiiis lebo ja anoooo

• Sponzor fóra
  • ajoj drobček, a ktore maš? tie 1334? alebo ine? inak na plese bolo uuužasne, len ma nožky straašne bolia 🙂

• drobček, šup sem fotky som zvedavaaaaaaaaaaaaa 😉

• ikus hej tie1334 ale fotky este nemam stiahnute tak vecer
    a kde ste boli na plese?

• waw, ta ty budeš kočka 🙂
    boli sme vo Vukove, inak kaderníčka mi robila učes, a robí a robí a zrazu sme zistili že je tak fantastický že bude asi aj svadobný tak sa teškam, len škoda že nemam fotky kamoška mala priniesť na ples foťak, ale ako vždy nestihala a zabudla 😞

• dnes nikto????? 🤔
    ako mohla zabudnut fotak 😠 ze ju pozdravujem
    uuuloha splnena 😵

• a kedy ste boli v princess? a videla si tam tie druhe,čo sa mi tak páčia a tebe nie? 🙂 prave rozmyšľam prečo som si ich nevyskušala, keď som tam už bola...... 😐
    joj a zakladana otazka, ktore šatky sa pačili drahemu viac?

• v salone som bola vcera
    nie som zabudla ze ktore sa ti to pacili a neviem naco cakas 😮
    viac sa mu pacia tie 1334

• dobree ranko 😉
    na čo čakam? no kedy si tie druhe čo sa mi pačia niekto rezervuje a nebudem musieť rozmýšľať, ktoré su krajšie 😃
    noooo a u teba to nie je rozhodnute? ked sa drahemu pačia viac tie 1334?
    😉

• ano rozhodnute 🙂 😉 ....alebo nie???????????

• maju tie co sa ti paci na nete?

• hej maju 🙂 , a mali ich aj v salone hneď oproti dveram keď si vošla

• Ahojte,
    asi to tu už bolo, no zháňam kameramana. Môj nastavajúci chce video na blueray disk. To je nejaké vysoké rozlíšenie, ja sa v tom nevyznám. Volala som viacerým no všetci len habkali čo vlastne chcem. Neviete kto to robí?

• ahojky vospolok...

valika, poslala som ti nejake kontakty do IP.... 😉

• no, tento vikend konecne strávime v Prešove, sa neviem dočkať..... konecne si vybavim kadernicku a kozmeticku.... sa chcem spytat, na ktoru hodinu by som si ich mala objednat, ked sobas je o stvrtej a fotenie bude az po sobasi? nestaci az tak na jednu, druhu hodinu? asi nie, co? a kto by mal ist skor, kozmeticka, alebo kadernicka? mam ja ale otazky, co? 😃

• ahojte, pridavam sa k prešovčankám 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém