Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, preto sa pytam, nauky su vacsinou v kostole, kde mas svadbu tak neviem, my sme mali prvu temu s fararom, druhu s jednym panom... mala by prist aj teta dajaka co bude mat prednasku o rodine a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak toto neviem oni ani neviem kde maju, mozno su saleziani,,....asi ...
Odpovedať
Profilova fotka
no asi najskor, lebo fakt nauky su v kostole, aspon my tak mame ;-)
Odpovedať
ahojte mirka nemusis mat v kostole mozu to urobit aj manzelia alebo knaz my to tkto budeme mat kedze tomimu to nevyhovuje
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek no ja nehovorim, ze musis, ja konstatujem, ze o tom neviem ;-)
Odpovedať
mirka ja som si zase myslela ze vsetky nauky su z fararom nefunguje mi ani jeden usmievacik...
Odpovedať
Profilova fotka
mne nefunguje odpocitavadlo vo fotoalbume :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pozeram, že tu mate zaujímavú tému náuky. mô :-p j priateľ má z nich asi najväčšie obavy. je veriacia ale cirktev mu priliš nevonia. preto sa hrozí nejakého mentorovania alebo niečoho podobného. preto sa chcem spýtať ako také náuky prebiehajú, či aj účastníci sa musia zapajať alebo je to na dobrovolnosti? či iba prednášky na ktorých si posedíš? a témy rozhovorov? bola tu spomenutá rodina
Odpovedať
Profilova fotka
ten smailik si nevšímajte, nemaj byť tam kde je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janika22 no my co chodime, tak hovori prednasajuci a my pocuvame a ked sa nieco spyta tak niekto povie nieco vtipne a tym to konci, ale vies vsade to moze byt inak a rodina no v manzelstve ide hlavne o rodinu resp. manzelstvom si rodinu vytvaras....
Odpovedať
Profilova fotka
ja len či aj iné témy sa nepreberajú, najmä cirkevné, to by neviem ako priateľ vydržal.
Odpovedať
Profilova fotka
nie aspon co mam rozpisane ake temy su tak vzdy sa tam najde pojem rodina, a to, ze sa na zaciatku a na konci pomodlis tak to je vsetko, akurat prva tema je o desatore, ale spojena z rodinou, lebo ti vysvetluje co to znamena...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
diky mirka určite sa ešte ozvem s nejakoíu zvedavou otázkou. čauko
Odpovedať
Profilova fotka
nz ak viem odpoviem ;-)
Odpovedať
ahojte dnes nikto????????????? ikus dnes som bola v salone a?????????nase satky uz niesu nase len tvoje ja som si ich zamenila .... mam aj fotky dufam ze sa tesiiis lebo ja anoooo
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj drobček, a ktore maš? tie 1334? alebo ine? inak na plese bolo uuužasne, len ma nožky straašne bolia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobček, šup sem fotky som zvedavaaaaaaaaaaaaa ;-)
Odpovedať
ikus hej tie1334 ale fotky este nemam stiahnute tak vecer a kde ste boli na plese?
Odpovedať
Profilova fotka
waw, ta ty budeš kočka :-) boli sme vo Vukove, inak kaderníčka mi robila učes, a robí a robí a zrazu sme zistili že je tak fantastický že bude asi aj svadobný tak sa teškam, len škoda že nemam fotky kamoška mala priniesť na ples foťak, ale ako vždy nestihala a zabudla :-(
Odpovedať
dnes nikto????? =-) ako mohla zabudnut fotak ]-( ze ju pozdravujem uuuloha splnena x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy ste boli v princess? a videla si tam tie druhe,čo sa mi tak páčia a tebe nie? :-) prave rozmyšľam prečo som si ich nevyskušala, keď som tam už bola...... :-| joj a zakladana otazka, ktore šatky sa pačili drahemu viac?
Odpovedať
v salone som bola vcera nie som zabudla ze ktore sa ti to pacili a neviem naco cakas :-o viac sa mu pacia tie 1334
Odpovedať
Profilova fotka
dobree ranko ;-) na čo čakam? no kedy si tie druhe čo sa mi pačia niekto rezervuje a nebudem musieť rozmýšľať, ktoré su krajšie :-D noooo a u teba to nie je rozhodnute? ked sa drahemu pačia viac tie 1334? ;-)
Odpovedať
ano rozhodnute :-) ;-) ....alebo nie???????????
Odpovedať
maju tie co sa ti paci na nete?
Odpovedať
Profilova fotka
hej maju :-) , a mali ich aj v salone hneď oproti dveram keď si vošla
Odpovedať
Ahojte, asi to tu už bolo, no zháňam kameramana. Môj nastavajúci chce video na blueray disk. To je nejaké vysoké rozlíšenie, ja sa v tom nevyznám. Volala som viacerým no všetci len habkali čo vlastne chcem. Neviete kto to robí?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky vospolok... valika, poslala som ti nejake kontakty do IP.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, tento vikend konecne strávime v Prešove, sa neviem dočkať..... konecne si vybavim kadernicku a kozmeticku.... sa chcem spytat, na ktoru hodinu by som si ich mala objednat, ked sobas je o stvrtej a fotenie bude az po sobasi? nestaci az tak na jednu, druhu hodinu? asi nie, co? a kto by mal ist skor, kozmeticka, alebo kadernicka? mam ja ale otazky, co? :-D
Odpovedať
ahojte, pridavam sa k prešovčankám :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?