Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ale hore mi dost odstavaju lebo ich nemam zapnute musia mi ich rozsirit :-N
Odpovedať
mirka poslala som ti kontakt do ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano dik vsimla som si kolko si za to zacvakala? inac pekne satky, budes mat k nim aj zavoj?
Odpovedať
mirka tusim ze 400sk ale aj poziciavaju len netusim ze kolko to stoji.. :-| hej budem mat aj zavoj len ten si kupim v polsku lebo v salone stoji1400sk a v polsku si kupim za 600sk
Odpovedať
Profilova fotka
ty si si satky kupovala? zavoj nemas v cene?
Odpovedať
nie saty budu pozicane a zavoje len predavaju :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-| to naozaj? aky je to salon? ja mam v cene aj zavoj, aj kozustek, keby bola zima, rukavicky a myslim, ze aj dazdnik, no s tym niesom ista :-p
Odpovedať
salon princess ale oni poziciavaju zavoje ale ten co chcem ja tak len predavaju :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jajajaj nejaky speci 8-)
Odpovedať
ani nie len ma kamienky a lem je tenucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o ja som tiez chcela s kamienkami a povedala mi ze si vyberiem pri skuske dalsej, ze mozu prist nove ta len dufam, ze dajaky budem mat hahaha kde si davas robit nechty? ja netusim kto je dobry v robeni nechtov ja mam svoje nechtiky, ale chcem nieco speci na svadbu...
Odpovedať
napisala som ti ip ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
podobne ;-(
Odpovedať
pockaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem trosku off, pridem vecer bo ma bolia oci 8-(
Odpovedať
ok paaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoooj, juuuj som doma po 5dnoch, aaach jaj ako Ste mi tu všetky chýbali drobček: dufam že si si tie šatky vymenila hlavne kvoli tomu že tie druhe sa ti viac pačia, nie kvoli mne :-N joj inak ani nevieš ako sa tešim do novej robotky, sranda že do teraz nič a zrazu mam dve ponuky, do stredy sa musim rozhodnuť tak uvidím :-) a bola niektora z Vas dnes v KE na vystave? ako bolo???? ;-)
Odpovedať
Ahoj ikinka :-) kde si si nasla robotku? tesim sa s tebou ;-) . My sme boli dnes v Ke. Bolo super, len hlava na hlave
Odpovedať
Profilova fotka
hih caute baby asi sprosta otazka, ale co bolo v KE? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bola vystava Svatba, v byvalom Slovane. Musim uznat ze to bolo na urovni, aj som nam zopar veci odtial priniesla. Vy ste si nieco vybrali merilin? Velke mnozstvo mladych vyberalo oznamenia a hlavne obrucky...
Odpovedať
Profilova fotka
ou, veľltrh, úplne som naňho zabudla :-| keď víkend je taký krátky.... čo už, ešte nejaké budú......
Odpovedať
Profilova fotka
ikinka ahoooj, blahoželam k novej robotke.... ja stale hladam, ale nic nove, tak zotrvavam v starej praci, co nie je velmi velka vyhra.... ale tesim sa s tebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak, pre tie, ktore ste sa pytali, preco si rezervujem kadernicku tak skoro... tak moja kadernicka uz mala obsadeny moj termin, ale vzala ma na obed, co mi vyhovuje, takze som mala stastie... tym chcem povedat, ze rezervovat si kadernicku pol roka vopred zjavne nie je skoro....... ;-)
Odpovedať
ikus no konecne uz som chcela vyhlasit patranie =-) blahozelam k robotke ;-) ikinka nie kvoli tebe som vymenila satky ale teba som uviedla ako dovod aby som si isla vyskusat tie Moje :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som bola tiez vcera na vystave v KE, bolo to pekne, ale myslim, ze aj dost drahe..dobra inspiracia, ale pre mna asi tak vsetko :-|
Odpovedať
mate niekto foto z vystavy v KE?
Odpovedať
fotky: http://www.szene1.sk/event/169107/pho...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja mam kadernicku zarezervovanu od januara aj kozmeticku ;-)
Odpovedať
Nevybrali sme si nic. NO mame kontakty a vselijake zlavy, tak to vyuzijeme ;-) . Boli ste aj vy? CO si si kupila? My sme uz skoro kupili obrucky, no potom sme si povedali, ze este pockame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vospolok, normálne je už marec, už sa to blíži :-) teším sa na to, až to nebudem rátať na mesiace, ale na dni :-) dnes je krásny deň :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?