Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • nevidela idem kukuc, ale kupila som bizuterku 😉 objednala pohare 😒 to je asi vsetko a topanocky riesim 😬

• jejej ake vtipne su a dost odvaha na teba ze si sa dala no opicu 😎

• mirka to je taka skareda mys 😦 a nie opica

• Sponzor fóra
  • 😒 😒 😒 😒 😒

• upps sorry 😛 tak uz to logiku ma myslim tu mys nie skaredu 😎

• 😉 😉 😉 😉

• akurat som kukuc dala ze budete mat svadbu obrad tam kde i ja 😉

• mirka zajtra ides pozriet?

• mirka kedy budes mat pohare?

• pohare o mesiac 😞 kde pozriet?

• sobota vecer...predsa urobit kuk na zapas 😉

• hihi no ked budem stihat tak ano ale v nedelu na futbal ideme 😐

• ahoj 🙂

• hmm, dnes nikto nic 🤔

• ahojjj teraz som dosla z prace 😐

• Sponzor fóra
  • danka kde si?

• ja som tu 🙂

• ahoj co noveho?

• aaaa nic nemam nove,akurat som si zistila kde vo VT robia dobre svad.kytice, a dnes idem KONECNE do mesta, uz mi sibe zo skoly, tak si idem kupit nieco na seba a aj k tej kadernicke kuknut ze co, z polska toho tyzdna nic, bo je kosa jak v ruskom filme, tak az ked sa trochu otepli 😐

• pocuvaj a v tom polsku siju namieru cize tam cakas cca 6tyzdnov 😠

• no to viem...ale tak do septembra to dufam stihnu 😃

• no lebo ja som nevedela, preto hovorim 😉

• tak pochybujem zeby nejaky salon kde predavaju saty drzal vsetky velkosti z kazdeho druhu siat.teraz je dobry kurz eura, tak vyjdu nakupy lacnejsie 😎

• no ja hovorim o obleku 😐 ja uz satky mam, hej kurz je super, uz len sa tam vybrat na nakup 😛

• Ahojte dievčata prosim vas neviete poradiť kde by som si zapožičala kroj na redovi kde je to lacnejšie vdaka

• ja uz som spat, mam nove rifle a objednanu kadernicku 😵
    silvia poziciavaju pod hotelom saris a nikde poblizku greckokatolickeho kostola, ale neviem cenovo

• mirka aj za satami sa tak nejak caka,ale to asi zavisi od obchode kde si vyberies

• silvia, tiez poziciavaju v sarisanceku za 500sk

• danulienka i ty tak nakupujes ako ja minule som isla na kavu a prisla som z riflami a topankami 😃 no viem asi si ich dam usit tu v PO

• tak ani nie zeby som ich nejako surne potrebovala ale zijdu sa 😛 a co si das usit?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém