Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • 😃 😃 😃 nechceli sme dať sobas na velmi skoru hodinu, aby tí co pridu z dialky nemuseli vstavat ku kadernikovy a piatej rano.. a tak mam aj ja klud... pochybujem sice, ze budem noc pred svadbou kludne spat, ale aj tak je to lepsie, ako niekam sa ponahlat 😉 tesim sa 🙂

• no to hej este dobre ze kumne nikto tak z dialky cestovat nebude len z UK druzicka a ta pride cca 2 dni vopred a z CZ a pridu cca 2 dni vopred tiez, aj tebe sa zda ze ten cas velmi rychlo bezi?

• cavte 😉
    micha super napad to ja asi budem vstavat o 6h 😕

• Sponzor fóra
  • hrozne rychlo, ty brdo, nedavno som nadavala, ze 9 mesiacov ja na svadbu cakat nebudem a zrazu to je necelych 5 mesiacov..... sa tesim, lebo na cely august som si dala volno, mi konci zmluva v robote v juli a do novej mienim nastupit az v septembri, ta si august uzijem 🙂 uz aby vazne bolo po svadbe, hrozne tuzim po babatku, kamaratke sa pred tyzdnom narodilo dievcatko, tato je mexican, aj to dievcatko je cista mexicanka, je hrozne zlata 🙂 tak som zasa vpadla do toho, ze hcem a chcem a chcem, drahy uz zo mna salie 😃 😃 😃

• miska asi skor vstanes,ked vobec budes hajat... babatko to hej to by som chcela aj ja po case 😛 , ale vies mi zeny menime nazor z hodiny na hodinu mozno ti zajtra poviem, ze baby uz budem mat 😛 😛 😛

• micha kde si davas robit nechty? Miska tu holku co si mi radila,som tu nenasla a potrebujem nejaku objednat... 😠

• nedavam si robit nechty, nemam rada dlhe nechty, takze uplne naktako vystrihane a priestvitny lak.... mam o jednu starost menej 😃
    drobcek, aj ja uz asi budem od 6tej hore, ale s radostou si este par hodin povelebim v posteli , skocim do postele k mamči, ako ked som bola mala, nech si ma este takto doma uziju, poklabosim s nou a prinutim ocka, nech mi spravi nejake vysokokaloricke ranajky 😃 😃 😃 a potom ma bart odvezie na masaz 😃 😃 😃 bude sranda 🙂

• Ahoj micha, pozeram ze budeme mat svadbu, tam kde aj my. Len to ze my az po vas. Tak daj potom vediet ako bolo.

• tam kde aj vy (oprava)

• 🙂 jasne, dam vediet.... ale vyzera to byt v pohode, sme tam komunikovali s viacerymi ludmi a vsetci su dost ustretoví, aj ked nas upozornili na riaditelku jedalne, ze je velmi prisna, ale mne prisla dost mila 🙂 potom tu hodim nejake fotky 😉

• mirka ikinka by mala mat kontakt na tu kocku co robi nechty 😵

• drobcek dakovacka skusim jej napisat

• ikinka ak najdes ten kontakt prosim posli mi IP. Dakujem... 😉

• mirka rada som pomohla teda ak som pomohla 😉

• baby neviem zohnat popolnocne saty nic sa mi nepaci 😞 som strasna 😐

• Sponzor fóra
  • a usit?

• co ja viem?ja sa obavam ze sa mi nebudu namne pacit ja som hrozne prieberciva 🤔

• 😃 miska, miska ty si horsia ako ja 😉 ale dobra krajcirka ti poradi podla obrazku siat ake chces a podla postavy ci ti pojdu ci nie...

• hej len ja som vzdy nespokojna no noviem ze ako dopadnem... 🤔 🤔

• prinajhorsom pojdes hola 😃

• ved toho sa obavam 😃 😃 😃

• ale to snad az tak zle nebude a nieco najdes aj keby si mala plachtu rozthnut a omotat okolo seba, alebo v zupane isla 😐

• snad nieco najdem aj ked nemam vela casu

• no cas sa ti krati ale pozri zajtra je piatok tak vyjdi do obchodov...

• drobček, ja mám presne opačný problém, mne sa páči všetko, čo som doteraz vyskúšala, tak sa neviem rozhodnúť len pre jedne jediné 😐 a drahému sa nepozdáva nápad, že by mi kúpil všetky 😃 😃 😃 😃 prečo asi?!?

• bre ranko😉
    micha no nevem preco?? 😬 skus sa s nim porozpravat mozno ho prehovoris 😃 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 to by som musela byt veeeeeelmi presvedčivá 😃 😃 😃 😃 ale nie, tolko siat ani nepotrebujem, ved kam by som v nich chodila, na plesy chodime tak raz do roka a svadby tiez nie su kazdy mesiac, ta by mi len zbytocne v skrini viseli... je len tazke vybrat si jedne jedine, ked je tolko peknych siat....... 🙂

• ahojte, hlasim prichod z polska, mam satkyyyyy 😵

• ahoj akurat som dnes na teba myslela ci si isla ci nie
    daj do albumu ne

• ta aj by som dala, keby mi dovolili fotit 😠 😠 😠 ale idem po nich 25.4 tak uz ich odfotim doma

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém