Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
danka asi sa ti lepsie pracuje pod tlakom
Odpovedať
ani nie ze lepsie ale rychlejsie :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
som zvedava co by si napisala na sexbiznis a extrémizmus :-p
Odpovedať
uf ja asi nic :-D :-D a uz sa ti podarilo nieco napisat
Odpovedať
tak uz mam nico , ale este sa musim nieco vygooglit, lebo knih je minimum, aj to mam okopirovane. takze ma caka "pekny vecer" pred PC :-|
Odpovedať
neboj zvladnes to a co vlastne studujes?
Odpovedať
sociálnu prácu ;-) aj ked povodne som učieľka MŠ
Odpovedať
ktory rok?
Odpovedať
uf, druhy.uz by som to chcela mat z krku, a ked sa poznam ze ostanem urcite v MŠ aj po vyške
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky som rada, ze som uz doma co mate noveho?
Odpovedať
ahoj kocka, aj uz mam topanky 8-) kuk album, ale si este asi jedny zaobstaram
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uz som videla peknucke kde si ich kupila? mne maju dojst na dalsi tyzden som zvedava :-o aj po pohare idem na dalsi piatok po zapocte budem utekat po ne :D:D:D
Odpovedať
no ,a to som nechcela na vysokom opatku,ale pekne sadli na nohu, aj sa v nich dobre chodi. Kupila som ich na hlavnej v Claudii-taky obchod s elegantnejsimi vecami-hned na zastavke
Odpovedať
Profilova fotka
asi viem kde ale ved niesu az take vysoke ;-)
Odpovedať
no, sa ti zda- maju 9 cm. a preto si kupim aj balerinky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
az 9cm to fakt sa nezda :-D
Odpovedať
presne som to merala od paty po koniec opatku, som bola zvedava na kolko som si trufla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to gratulujem k takym vysokym :-p len aby si nebola vyssia ako priatel :-D :-p 8-)
Odpovedať
nie, este budem mat par cm k dobru. a uz som si nasla aj balerinky, dufam ze ich este budu mat v mojej velkosti, bo to moj vecny problem, mam 38 a take sa rychlo vypredaju, lebo su taka "konfekcna" velkost
Odpovedať
Profilova fotka
pocuvaj uz si nasla tu svoju kamosku co je v UK?
Odpovedať
este nie, ani nebolo kedy nejak zhanat |-|
Odpovedať
Profilova fotka
sak toto ze ten cas rychlo bezi a kopec prace, povinnosti, zhanaciek, upratovania a tak... Ja som vcera kupila novu plazmu uz ich mame 2 jednu v spalni a novu vacsiu sme dali do obyvacky, dufam, ze mam pokoj na par rokov :-p este na matriku mi treba ist...
Odpovedať
hej aj mne, bo jak som bola ta tetusky boli neviem kde a este som zistila ze mi treba aj kopiu rodneho listu , ako keby nestacil obciansky
Odpovedať
Profilova fotka
len kopiu? no nam hovoril farar, ze mame ist po krstne listy na farsky urad ci ako sa to vola :-S no ale viem kde to je a s tym na matriku podpisat zapisnicu cize kopiu rodneho listu ok... ta ja pojdem dakedy v maji, bo aj oznamenia mi treba dat robit, kde davas robit?
Odpovedať
tak na matriku ti asi staci kopia rodneho listu-to k tej zapisnici a na farsky urad ti treba riadny krstny list, teda toho ktory nieje z tej farnosti , kde sa bude chodit na nauky
Odpovedať
Profilova fotka
ta ja mam po naukach 8-) a nam netrebalo nic na nauky
Odpovedať
ale to som taky myslela ze napr. ja som z PO a poriatel je z VT a nas farar na fare nema jeho krstny list, tak mu ho ma doniest, kedze u nas budeme chodit aj na nauky aj sobas bude tu. a oznamko si urobim sama, len si ho dam vytlacit do tlaciarne
Odpovedať
Profilova fotka
hej tie oznamka mi neskor treslo na um ze si ich robis sama :-| ....
Odpovedať
tak sesterka mi hovorila ze bola v nejakej grafickej firme a tam jedno obycajne oznamko-cize len karticka stoji 15 korun a ked chces uz najake zlozitejsie, otvaracie a pod. tak okolo 30-40korun. ta este nesom padnuta na hlavu dat tolko za 1 :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?