Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
baby poberiem sa ja do hajan snad sa zajtra stretneme ;-)
Odpovedať
dakomu sa zije, ja sa ucim/resp. citam si na zajtrajsi zapocet...ach jaj... :-(
Odpovedať
dievcata a nema niektora z vas kontakt na Petra Grejtaka (kameraman PO) z Efi studia..pocula som o nom ale nemozem zohnat kontakt...ked budete take dobre... ;-)
Odpovedať
cavte baby je tu niekto? kim nepomozem ti :-|
Odpovedať
inac ja som sa nedostala ku kupe bizu som zvedava ze kedy :-o
Odpovedať
ahoj drobcek, ja som tu ;-)ja zase zhanam saty po redovom, ale tak ako pozeram, tak nikde sa mi nic nepaci...asi si dam usit
Odpovedať
to bude asi najlepsie a podla tvojich predstav
Odpovedať
asi ano, aj ked ani neviem ake chcem, ale mozno nieco s krajkou :-)
Odpovedať
ja som vedela ake chcem len...namne to nebolo ako na modelke :-N
Odpovedať
ja som tak kupila svadobne saty, vobec som o takych neuvazovala, ale tie mi najviac pristali...od modelky mam daleko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, idem akurat zo stacionaru, konecne sedim na fit lopte a ne na biku, danka ako zapocet? ja som este nic nevidela na zajtra asi zacnem z tahakom vecer ;-)
Odpovedať
tak to netusim ako zapocet,v stredu budem vediet... ale nic moc...vlastna tvorba :-D ja si idem dat nejaku zeleninku, dnes mam zeleninovy den 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte... pozeram, ze mate vela noveho, danka pekne saty ;-) drobcek, myslim, ze si sa pytali, ci sa plati za sobas na urade... tak nie.... platí sa len vtedy, ak chces nieco zvlastne, alebo ak chces aby ta prisli zosobasit niekam podla tvojho uvazenia..... neviem sa dokopat k tomu, aby som sa zacala venovat pripravam.... vsetko stoji... snad nebudem vsetko zhanat na poslednu chvilu....... :-|
Odpovedať
micha dik :-) ty uz mas saty po redovom?mna ani v polsku ani v PO nic neoslovilo, tak chcem zajst aj do VT do toho obchodu co si hovorila.uz si tam bola mrknut, ze ake maju?
Odpovedať
ahojte ja len na skok ;-) micha hej uz viem ;-) neboj este mas dost casu ;-) ja utekam do mesta pozriet tu bizu a sestra si ide pozriet saty tak zatial cavte
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosim Vás poradte mi neaku kaderničku super pošlite mi kontakt do IP ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
:-) aj ja si vravim, že času ešte dosť, ale keď si uvedomim, že aj mimo svadby máme čo vybavovať, tak mi to tak nepríde.... aale, bude dobre :-) šaty, zatiaľ som ešte nebola pozrieť Danka, stale len z auta do výkladu pozriem :) ale som si všimla, že aj dve Viktorie su vo Vranove, ta možno do obidvoch dnes, alebo zajtra skočím a dám ti vedieť, či im už došiel tovar..... :-)
Odpovedať
moj problem je ze ja nerada chodim po obchodoch :-N a aj ked uz idem, a prejdem 10 tak uz ani neviem , v ktorom co mali... matrecka skus kadernictvo Ida na hlavnej nad fotosluzbou Fokus ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa ku kadernictvu IDA ;-) a danka, to poznam, ja si navyse stale vravim: tieto su fajn, ale co ked najdem este lepsie, to nakoniec nic nekupim........ :-| to sa musim vybrat na nakupy s tym, ze: miska nevymyslaj, dnes to kupis... a kupim :-D
Odpovedať
ja si tiez hovorim, ze kupim lepsie, alebo ked uz kupujem, tak rozmyslam ze nahodou pojdem niekde kupovat nieco ine a najdem krajsie :-N mirka,ako zapocet? :-) a toto mi vam neda neukazat, teda, fakt sila...nechcela by som zazit http://free.zoznam.sk/video/Prekvapenie-
Odpovedať
Profilova fotka
danka uvidime, ale nic moc :-|
Odpovedať
no, nechajme sa prekvapkat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak co oprava to isti :-|
Odpovedať
no, mne by sa uz nechcelo ista na opravu, tak dufam ze z toho vznikne aspon D,E :-D ale zase vsetko nezalezi len ta tej pisomke, kedze sme este jednu pisali,+seminrka+ekomapa, takze by sa mohla podla toho zariadit, len ta ucitelka robi z toho vedu, ako keby to bol najdelezitejsi predmet ]-( asi tak...
Odpovedať
Profilova fotka
poznameeeeeeee,najdolezitejsie predmety su pre kazdeho profesora, ten co uci to je desneeeee :-p fuj ale prec od skoly, dnes sme objednali kolaciky zo zupcan :-o
Odpovedať
no, tam pecu dobre.my sme minule zobrali na ochutnavku jednu krabicku od jednej cukrarky z dulovej, a boli fajneee.tak asi dame k nej robit alebo do velkeho sarisa.kolko vychadza 1ks?
Odpovedať
Profilova fotka
:-S ta ti poviem ked pride mamka :-p bo ja neviem kolko presne vychadza jeden kolacik :-.
Odpovedať
no, vacsinou sa to uz teraz pohybuje na 6sk, tak som len bola zvedava ci aj tam A co davate na redovy?tortu ci nejake kolaciky?ja by som chcela minitorticky, aby to nejak vyzeralo a nemuselo sa to krajat, :-p ...ale uvidime, este sa mamka so svokrou nerozpravali o tom
Odpovedať
Profilova fotka
tak to netusim asi kolace a k tomu darceky pre hosti :-D a pul decko :-p :-D ;-)
Odpovedať
to posledne je najdolezitejsie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?