Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ja mam v polievke kapusticku so zemiackami, len stale nieje slana a uz som do nej usypala tolko soli =-) ja este chcem druhe jedlo primatorske rezne, mnaaam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ano danka ty jemu koselu a on tebe topanky na svadbu no kedze moj mi ich nekupil koselu si kupuje sam :-D spoluziak co sa zenil si robil srandu, ze uz teraz to mozme zabalit ked nekupoval topanky :-p ale to len zo srandy,vies kazdy ma nieco co by sa malo a pod..ale zalezi na dohode hihi
Odpovedať
ja som o topankach nepocula ze ma kupovat zenich =-) no, tak svadobne mam , tak mi kupi k popolnocnym :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a to su ake rezne??? a podla coho viete kto ma co platit?? sak podla mna kzdy za svojich ludi a ine veci na polovicu. vy sa budete drzat aj nejakych zvykov a tradicii???
Odpovedať
Profilova fotka
no nic utekam pre syna do skolky ale dik za infosky
Odpovedať
no to sa robia ako klasicke.ale: voperd si pripravis rozky, krore nakrajas na take tenke hranolceky a obalis to namiesto struhanky v tych rozkoch.mne to velmi chuti ja tradicie a zvyky moc nemusim, ale koselu priatelovi kupujem stale, ked ideme na svadbu niekam, tak ho "doladujem" do farby mojich siat :-p :-)
Odpovedať
jeeej, ty uz mas synceka x-) aj ja uz ceeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
a to ze ti svekra ma kupit popolnocne vies? ja som to tiez nevedela a mi to ona hovorila tak aspon usetrim hihih
Odpovedať
hej, uz mi dala peniaze, nech si kupim, alebo dam usit. a ja mam kupit svadobnym "mamkam" latku na saty ze na prezleceenie, aby mali rovnake 8-( :-N =-)
Odpovedať
boze, ja tak neznasam take vymyslanice 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej i to som pocula ale moja mamka to nechce aby boli rovnake hihi tak ani ja by som to nechcela hihihi
Odpovedať
tak ked sa vydavala svokrina dcera tak si "mamky" na redovy oblieki len na vrch nejake bluzky/topy ci co to mali a spodok uz ani neviem co mali.ale to im ona kupila latku a aj im usila, kedze sije. ideme k nim v nedelu, tak som zvedava ako sa mamulienky dohodnu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak na redovom iba je to v pohode ale cely vecer urcite nie
Odpovedať
tak ako od zaciatku urcite nebudu mat rovnake az potom ked budu mat, tak na prezlecenie
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj tak uvidime ako to dopane uz hladam topanky no nic moc a fialove ku satom duplom problem hihi
Odpovedať
tak ja mam fialove saty ale s ciernou potlacou takych kvietkov ci co tak chcem cierne.aj mali v polsku perfektne ale 38 mi boli male a 39 velke :-(
Odpovedať
Profilova fotka
uha tak odrez z nozky hihi
Odpovedať
no hej, som si presne toto hovorila v polsku.jooj, ale boli take eno nuno, k tym satam a stali len 65 zloty!!! a mam saty v albume, len ta farba je skor taka ako na tom detaile ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na prvej vyzeraju ako modre kolko ta vysli?
Odpovedať
nie,su fialkove.stali 33eur ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super cena hihi
Odpovedať
no, neviem ci by som v PO za tolko zohnala.Len neviem ci budu po redovom, alebo ich vezmem na niektoru svadbu co pojdem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hihi tak to ja neviem ty sa musis rozhodnut :-|
Odpovedať
este chcem ist popozerat aj nejake latky,a mozno po redovom si dam usit :-)
Odpovedať
inak bola sranda ked som skusala saty, lebo sa ma teta predavacka pytala ze ake cislo potrebujem, a ja ze 38 nosim bezne a nakonec som skoncila pri 34, lebo vsetky saty co som skusala 38 mi boli velke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej to i ja do jednych svadobnych mi dala 34 a ja kukam na nu ale vosla som sa do nich hihi
Odpovedať
oj, ale sme stiiiiihle, hehehe :-D :-D :-D ...len ja na 34 vobec nevyzeram :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak ani ja :-D teraz stale len papam mam pred kramami ale medzitym stacionar a brusaky hihihi tak to nejako kompenzujem hihi
Odpovedať
no, ja sa neviem prinutit cvicit :-N ale zase vela chodim peso, tak aj to celkom zabera na ritulu :-D /aspon frajer povedal/ :-p ale chystam sa oprasit svoj bike a niekde vyyrazim, lebo odkedy mam vodicak som na biku nesedela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ja na stacionaru robim cca 20km denne hihi aspon ked neisom v praci
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?