Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s tebou. Pozeram ponuky na profesii ale je to bieda, hlavne na vychode :-(
Odpovedať
ja tiez pozeram na profesii kazdy den ,ake maju ponuky, ale je to onicom.ale na profesii som nasla priatelovi pracu, ale to bolo este pred rokom a pol.tak aspon on zaraba "tazke prachy" :-| ale snad sa usmeje stastie aj na vychod a bude tu praca tak ako na zapade...alebo to bude len utopia?
Odpovedať
Profilova fotka
Sorry, ze sa miesam do debaty, ale suhlasim s vami...s pracou a placou na vychode je bieda, aj preto som odisla do Brna. Presov mi ale velmi chyba, rada by som sa vratila a usadila sa tam. Mam tam rodinku, komosov, a velmi mi chyba otvorena povaha vychodniarov. :-) danulienka: nech ti ta brigadka vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
tinka...mas pravdu :-)
Odpovedať
ahoj tinka.dakujem ;-) ja keby som nechodila do skoly tak tiez balim kufre.ale som robila cez jednu kosicku agenturu v pardubiciach a boli somnou spokojnikde som pracovala, a chceli aby som presla priamo pod firmu,este aj byvanie by mi zohnali, len ja tava som isla domov, ale tak snad z tej skoly budem aj nieco mat. =-) ale zase aj s niektorimi cechmi je sranda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam, ze sa mi podari najst normalnu robotu, uz ma totiz nebavi chodit na UP. Pravidelne mi romski spoluobcania dvihaju tlak. Su drzi az az ]-(
Odpovedať
no, blede tvare sa nezapru :-D ale im sa tam paci. sila, teraz hovoria v spravach ze sa jeden pokusil zabit lebo ho prepustili z prace.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je uz fakt sila
Odpovedať
ale tak ja sa ani necudujem, bud prepadavaju banky alebo sa zabijaju= vysledok prepustania a hospodarskej krizy |-|
Odpovedať
Profilova fotka
pravdu mas
Odpovedať
juj, co ja budem robit o rok, snad sa to uz dovtedy zlepsi.ale tak maslu si nehodim, vzdy je nejake riesenie
Odpovedať
Profilova fotka
riesenie sa vzdy najde ale dnesna doba je fakt o hubu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute kocky som spat z nakupu hihi
Odpovedať
a co si nam kupila, haaaaa? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak riflicky som si kupila hihih v kenvele aj suchare tak podte na veceru hihi a zapijeme to semtexom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...tak co si kupila, pochval sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak co pridete?
Odpovedať
a nieco jedle nemas?ja mam ceresnicky na veceru, na jahody sa mi nechcelo ist lebo je vonku mokro a kosa.aj ja uz musim ist na seba nieco kupit, bo chodim jak ciganske decko, hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne dnes nabehla vyplata, potrebujem nove rifle, lebo tie co nosim su suce akurat tak do kosa. Uz nikdy v zivote si nekupim rifle za 2 000 skk. Po roku su precuchane ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
v kenvele je akcia kupis 2 rifle za 33eur
Odpovedať
Profilova fotka
a moderne hihi ne starodavne
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...dobre vediet. Pojdem tam pozriet. V tych mojich rifliach mozem ist tak akurat zemiaky okopavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas rusili potraviny a potrebovali za zbavit zasob, tak dali 50 %ne zlavy...to by ste mali vidiet tych ludi jak vsetko chnapali (a ja medzi nimi :-D ). Som tolko nakupila, ze neviem neviem kedy sa to vsetko poje...len som hadzala do kosika a doma sa cudovala, co vsetko som kupila. Kaviar, musle a podobne blbosti, ktoré by som za inych okolnosti nekupila
Odpovedať
hej, mozes prist k nam okopavat zemiaky, ked mas rifle na okopavanie, plne ich vyuzijes :-D tak to aj ja pojdem kuknut na rifle, ked je taka akcia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka...kaviar som este nidky nejedla. A to tam mali take zlavy?
Odpovedať
Profilova fotka
hih skoc ja som isla do maxu ze kuknem do obchodov na rifle a kukla som do kenvela a aka akcia no nekup to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cize to v maxe je akcia, ja som myslela ze v tom kenvele v meste
Odpovedať
Profilova fotka
hmm to som zazila v UK ked bolo vsetko za 1libru ale tam su ludia nato zvyknuty a v pohode sa nakupovalo...
Odpovedať
ja by som ani kaviar nejedla ani morske plody, raz som ich mala na pizzi a vobec mi nechutila :-x
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim ze kenvelo je kenvelo a bude aj v meste...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?