Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • uz mame aj krstny list, aj z matriky, len to dat nasemu panovi prevelebnemu a dohodnut si nejake "stretko" 😃

• no ano krstne z farskeho hihi ake stretko? my uz len dame do kostola zaplatime 20eciek a uz len cakat na ten den hihi

• inak, s ikinkou budeme kvazi "rodina" 😃 jej švagrina si bude brat mojho bratranca 😃 😃 😃 😛

• Sponzor fóra
  • to som myslela nauky, ale nas robi len take posedenia, nieco povie k veci....nejak si nepotrpi zeby nieco nakazoval a tak...ani nic podobne stylu tych prednasok co robia ti manzelia

• hihi no tak to je potom fajn ja mam za sebou nauky a som rada, uz by som nechcela nic v zlom ale pocuvat to co uz vies alebo co by si mal vediet vies ake to je a tiez ked ti hovoria co by si mal ufff brr to nemusim...

• ja keby som mala pocuvat tych manzelov, tak to radsej skocim pod rozbehnutu kuru 😛

• este dobre ze sme mali s nimi len jednu hodinu a aj tak neprisiel ujo len teta 😃

• ta teta bola celkom ok, ale ona prisla len na koniec na polhodinu

• 😃 ta vidis hihi

• idem sa ja ucit na pondelok 😐 zajtra ideme do svokrovcov, zase sa nebudu vediet vykecat a prideme o 22 domov, jak oni isli od nas...

• ja som sa dnes ucili fyziku asi 20min a som to vzdala hladam havka kupujem noveho do domceka a teraz uz len zaplatit a rozhodnut ktoreho 😃

• a akeho ches?budete byvat v dome?

• ja by som velmi chcela psa, ale nejakeho malinkeho aby moc nevyrastol 😉

• co tak civavu, pekineza, ratlika, mopsa 🙂 ja mam kokrspaniela s čirom na hlave 😃

• mne sa velmi paci yorkshirsky terier alebo westhighlandsky biely terier. Civava sa mi vobec nepaci

• Sponzor fóra
  • aha, ty chces robit copiky 😃

• presne tak 😃

• poziciam ti kefku na dlhosrte psiky 😃 ja svojho len striham, to mi staci(teda aj kupem a tak...)

• mne sa aj kokrspaniel velmi paci 🙂

• hodim na chvilu foto mojho , hehe 😃

• hod, som zvedava 🙂

• uz je tam 😃 ta prva foto bola ked som si ho doniesla z utulku

• jeeej, zlaty je 🙂

• no kto by neodolal takym ociam, ktore na teba pozaraju spoza chlievika.ked som ho uvidela, hned som ho aj brala 😵 ja som taky charitativne citiaci clovek. 😃 ja si chem aj mimi adoptovat ak sa bude dat 🙂

• mirka dakujem dufam ze to roztocime 😃 😃 😃 😃
    o tyzden chces robit???????a ja ze ti trubit budem 🤔
    mirka vy platite 20eur v kostole?

• pravdu mas, je velmi zlatucky. Ja velmi chcem yorkshira, tiez je taky zlatucky. Ked sme boli raz na chate na Ruzine so znamymi tak oni mali yorkshira a ja som sa s nim neskutocne vyhrala. Mama mi vtedy povedala, ze mna ten pes ukludnuje a mala pravdu 😉

• tak si zaobstaraj, psiky su velmi vdacne tvory 🙂

• len ci by s tym otec suhlasil to neviem, ja totiz iba s ocom na sidlisku 3

• aj ja by som brala havka len baska by ho nenechala na pokoji 😬

• a byvas v byte?ja velmi neuznavam chovanie psov v byte, ale taky yorkshir je klasicky bytovy pes, tak preco nie.Ja som nasho len doniesla domov,bez upozornenia ze nieco take planujem a nikto nemohol nic hovorit. 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov