Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
uz mame aj krstny list, aj z matriky, len to dat nasemu panovi prevelebnemu a dohodnut si nejake "stretko" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ano krstne z farskeho hihi ake stretko? my uz len dame do kostola zaplatime 20eciek a uz len cakat na ten den hihi
Odpovedať
inak, s ikinkou budeme kvazi "rodina" :-D jej švagrina si bude brat mojho bratranca :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
to som myslela nauky, ale nas robi len take posedenia, nieco povie k veci....nejak si nepotrpi zeby nieco nakazoval a tak...ani nic podobne stylu tych prednasok co robia ti manzelia
Odpovedať
Profilova fotka
hihi no tak to je potom fajn ja mam za sebou nauky a som rada, uz by som nechcela nic v zlom ale pocuvat to co uz vies alebo co by si mal vediet vies ake to je a tiez ked ti hovoria co by si mal ufff brr to nemusim...
Odpovedať
ja keby som mala pocuvat tych manzelov, tak to radsej skocim pod rozbehnutu kuru :-p
Odpovedať
Profilova fotka
este dobre ze sme mali s nimi len jednu hodinu a aj tak neprisiel ujo len teta :-D
Odpovedať
ta teta bola celkom ok, ale ona prisla len na koniec na polhodinu
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ta vidis hihi
Odpovedať
idem sa ja ucit na pondelok :-| zajtra ideme do svokrovcov, zase sa nebudu vediet vykecat a prideme o 22 domov, jak oni isli od nas...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa dnes ucili fyziku asi 20min a som to vzdala hladam havka kupujem noveho do domceka a teraz uz len zaplatit a rozhodnut ktoreho :-D
Odpovedať
a akeho ches?budete byvat v dome?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja by som velmi chcela psa, ale nejakeho malinkeho aby moc nevyrastol ;-)
Odpovedať
co tak civavu, pekineza, ratlika, mopsa :-) ja mam kokrspaniela s čirom na hlave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa velmi paci yorkshirsky terier alebo westhighlandsky biely terier. Civava sa mi vobec nepaci
Odpovedať
aha, ty chces robit copiky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak :-D
Odpovedať
poziciam ti kefku na dlhosrte psiky :-D ja svojho len striham, to mi staci(teda aj kupem a tak...)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa aj kokrspaniel velmi paci :-)
Odpovedať
hodim na chvilu foto mojho , hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hod, som zvedava :-)
Odpovedať
uz je tam :-D ta prva foto bola ked som si ho doniesla z utulku
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, zlaty je :-)
Odpovedať
no kto by neodolal takym ociam, ktore na teba pozaraju spoza chlievika.ked som ho uvidela, hned som ho aj brala x-) ja som taky charitativne citiaci clovek. :-D ja si chem aj mimi adoptovat ak sa bude dat :-)
Odpovedať
mirka dakujem dufam ze to roztocime :-D :-D :-D :-D o tyzden chces robit???????a ja ze ti trubit budem =-) mirka vy platite 20eur v kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
pravdu mas, je velmi zlatucky. Ja velmi chcem yorkshira, tiez je taky zlatucky. Ked sme boli raz na chate na Ruzine so znamymi tak oni mali yorkshira a ja som sa s nim neskutocne vyhrala. Mama mi vtedy povedala, ze mna ten pes ukludnuje a mala pravdu ;-)
Odpovedať
tak si zaobstaraj, psiky su velmi vdacne tvory :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len ci by s tym otec suhlasil to neviem, ja totiz iba s ocom na sidlisku 3
Odpovedať
aj ja by som brala havka len baska by ho nenechala na pokoji :-N
Odpovedať
a byvas v byte?ja velmi neuznavam chovanie psov v byte, ale taky yorkshir je klasicky bytovy pes, tak preco nie.Ja som nasho len doniesla domov,bez upozornenia ze nieco take planujem a nikto nemohol nic hovorit. :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?