Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
a este nech im pride aj osvetlovac... manazer... a nech si nechaju rezervovat izby v Dukle na noc a mozno budu chciet vlastneho kuchara ako Lenny Kravitz... ale hlavne, ze ich sofer bude moct nadrbanych odviezt... to su dnesne kapely, cest vynimkam...
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze dukla by im nestacila :-D hilton by im trebalo...ale nechapem naco tam on chce sediet a nudit sa ked pit nemoze a najest sa moze aj doma :-N
Odpovedať
lebo oni sa nadrbu ako prasce a nebude ich mat kto triezvy odviezt domov... tak tam bude i sofer vies? a este sa i nazere zadarmo....
Odpovedať
Profilova fotka
ako logicke to je ale myslim, ze lepsie je ked pojde domov a vrati sa a doma moze pozerat na tv, pospat si a potom sa vratit po ozranov, aspon ja by som to logicky tak spravila, sak oddychne a ma pokoj a ne sediet a nudit sa ...
Odpovedať
ale mozno su z hornej dolnej xy km daleko a to sa mu uz neoplati, doma by ho zena len buzerovala, ze zase kuka futbal... neboj oni vedia co robia.... on sa nudit nebude... pocas 30 minutovej prestavky :-D po kazdom kole co budu ti 5ti slopat sa zabavi aj on... pokuka druzicky, naje sa :-D ved co s nacatym vecerom...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D vydzubanci :-N normalne co nevymyslia v dnesnej dobe :-p ale ked raz ma podpisanu zmluvu tak oni si takto diktovat nemozu... :-| hovada
Odpovedať
a po druhe... oni budu hrat mozno od 18:00 do 03:00 , kameraman bude na svadbe tocit uz mozno i od 14:00 tiez do 03:00 a urcite nebude mat sofera, ktory sa pride len najst a odviest ho domov... a tu aparaturu si 5ti poskladaju raz dva... ked nebudu nadrbani.... to by uiz bolo keby mal kazdy sofera... kameraman, fotograf, kucharky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) aj kazdy z hosti moze mat sofera :-D
Odpovedať
:-D no to ma nenapadlo.... nepis to "nahlas" , lebo sa toho niektori hostia mozu chytit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nech len skusia hned ich zrusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ikonk, je to fakt hrozne...neviem, čo by som robila na tvojom mieste. kolko si popytali za hranie??? ja by som ich asi zrusila a hladala nahradne riesenie. ja mam kapelu s dvoma muzikantmi beru 7000, su dvaja takze len dve porcie a poznam ich bola som na ich akciach su fakt dobra kapela. aj by som sa ti opytala ci nie su volni ak chces. skus si dat do googla KLM hudobna skupina, viem že teraz v sobotu hrali svadbu tak neviem ako teraz v sobotu. no neviem aku zalohu si im dala lebo to by ti isto nevratili...je to smola aeak ti to pomoze KLM hraju miluji te cim dal vic...drzim ti palce nech ti to vyjde podla planov
Odpovedať
Profilova fotka
ale aj tak k tomu 6 sa ani nevyjadrujem , ale ani to neni moc krasne ked sa ti opije kapela...to by ta mohlo fakt mrziet ked by ti od veci hrali, dlhokanske pauzy robili , v horsom pripade nejake vytrznosti... radsej im nedavaj flasu na stol ale nechaj povereneho jednoho cloveka co im bude chodit nalievat a bude tak na nich davat pozor! ;-) bola som dnes u jednej cukrarky v PO a ma kolace po 6.36sk za kus a torty velke cca 2.500sk - moj pocit - alebo to je trosku viacej niekde som citala ze su po 6sk kus?po kolko mali tie dobre v dulovej ?a nevedeli by ste mi na nich dat nejaky kontakt?najlepsie telefon alebo tu cestu k nim vysvetlit...dik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janka odporucam ti vitaz dam ti aj cislo ak chces
Odpovedať
Profilova fotka
0915905626
Odpovedať
cavte joj ikus tesim sa ze si sa zabavila ;-) ale ja pojdem asi do orla ebo ked si predstavim tie schody.... :-|
Odpovedať
ikus akoze take veci sa nerobia par dni pred svadbou :-S :-S :-S asi by som ich nakopala alebo im odratala potom toho sofera pri plate
Odpovedať
Profilova fotka
miska len dajte vediet tomimu kde idete neze pojdete do orla a on do avalonu :-D
Odpovedať
sak len nech hlada :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-p hihi to snad nieeeeeeeeee, az taka zla budes :-p
Odpovedať
ta hadam nebdem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska tak to vyzera ze v sobotu robim a ja som ti chcela kvietocky priniest do kostola :-| poslem postou :-D
Odpovedať
mirka ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( sak sa nechod do roboty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) :-D :-p dobry napad :-D ako miska sa citis 4dni pred svadbou ty kokso nemas stresss
Odpovedať
ja mam len dobre napady
Odpovedať
;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
4 dni pred?????????no zatial v pohode ;-)
Odpovedať
sama sa cudujem ze este nestresujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-o tak to mas potom super...Sa ta spytam v piatok ci si all right som zvedava na odpoved :-p
Odpovedať
ok som aj ja zvedava :-N :-N :-N
Odpovedať
takze sa v sobotu nevidime :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?