Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • nove nemam nic, zajtra sa znova zbieram do roboty. A ty?

• ja som sa zbierala, chcela som vymenit za sobotu, ale kazdy potrebuje off v sobotu tak chudatko mirka musi makat a zajtra sa uz ucit 😐 niesom nadsena 😃

• to ti veru nezavidim

• Sponzor fóra
  • 😢 ale uz sa "tesim" do prace hihi aspon kus odreagujem od skoly aspon to nic viac 😃, len som chcela vymenit pracu, lebo som chcela ist miske zablahozelat a dajako ziadna ochota, ja musim byt ochotna ist do prace, aby kazdy mohol robit to co chce a ja nemohla 😵 uz ma to kaka 😃

• kde pracujes ak smiem vediet? Ja som tiez rozmyslala ze je pojdem zablahozelat

• napisem ti IP ta hlavne preto som chcela vymenit, ale ta co chcem ja to je asi jedno 😃

• jaaj, sory ze sa tolko vypytujem ale ja som strasne zvedavy clovek 😃

• v pohodeeeeeeee, dnes som volala do salona ci dosli satky co mali prist v maji ta mi tetuska povedala, ze do 2tyzdnoch dojdu ta som zvedava 😃

• z ktoreho salonu budes mat saty?

• Lifko...ked dojdu 😃

• odtial mala tusim aj sesterka saty ale nie som si ista. Ale viem ze oni im robili video zo svadby a bolo velmi pekne

• no maju tak pekne satky najnovsiu kolekciu tak je tam celkom fajn...

• ako je to s cenovou relaciou za pozicanie su drahi?

• cca 400eur

• a zda sa ti to vela alebo malo za pozicovne?

• Sponzor fóra
  • no dost ale keby som ich kupila stoja 2x tolko a rokmi to bude viac a viac...

• naco by si ich kupovala, ved by ti iba stali v skrini

• 😉 no daju sa predat to je pravda hihi aj tak sa da ...

• to ano, ale ja by som si svadobne saty nekupovala. Ved kedy by som ich vynosila. Jedine ze by som sa vydavala kazdy mesiac 😃

• uch to radsej nie 😒 raz a poriadne 😃

• tiez si vravim, radsej iba raz a poriadne 🙂

• nic tani idem ja trosku odreagovat mozog 😃 a nemysliet nato, ze zajtra sa ucim 😶

• jasne, papa a pekny vecer ti zelam 🙂

• ahojte, ja uz som doma z robotky 🙂

• ahojte konecne doma ufff makacka a zajtra sa tiez nezastavim 😮 😮 😮 ale uz sa tesiiime

• kocky ahojte 🙂

• ahoj miska 😉 vsetko vybavene?

• takze naoniec budeme mat helium z KE podrobnosti a spokojnost az po svadbe

• dani nie este koec veci am treba potrebujem aby zajtrajsok mal aspon 32 h 😬

• miri blahozelam k zapoctu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém