Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
:D miska niekedy v juli po skuskach by bolo idealne.. ;-)
Odpovedať
ahojte, hlasim prichod zo skoly, uz ma po skuskach 8-) sice som sa dnes varila vo vlastnej stave, ale ma po. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, miska, mate pekne fotecky, tvoj manzel mi je nejaky povedomy, neviem ale ani za svet prist na to, odkial ho poznam...mozno zo zakladky...fakt neviem. Ja mám tiež takého "obra" dvojmetroveho ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
danulienka...blahozelam ku skuskam
Odpovedať
tinka dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik prajem :-) danu..srdecne blahozelam k zvladnutej skuske :-)
Odpovedať
danka aj ja blahozelam ;-) tinka a kde si chodila na ZS? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hlasim poslusny navrat z prace :-| v pondelok budu oznamenia hotove potom dam do fotoalbumu :-p resp. oni budu uz zajtra, ale kedze robime tak ich vyzdvihneme az v pondelok.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
neviem kde ste sa vsetky stratili ale nemam co cita!!! akosi to tuzanedbavate, este ze sa komentáre ohladne miskinych fotiek rozrastli x-)
Odpovedať
ahoj my sme dnes zhanali dovcu a nasli sme ide sa :-D egypt tes sa :-D :-D :-D keterin ohladom debaty k mojim foto nestoji mi to zato aby som reagovala takze kaslime nato ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super tak to sa tesim ze cestujete na dovolenku...ja som chodila kazdy rok a teraz to bude uz druhe leto co nikam nepojdem...jednak platim lizing co mi zozerie viac ako polovicu platu a jednak to mojho draheho k moru netaha ale skor na hory :-( minuleho roku sme si slubili ze tohto roku pojdeme na costa bravu ale opat to asi presunieme o rok 8-( skoda
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) kde ste vsetky? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
miska nestihla som zareagovat co kto napisal lebo to uz asi admin zmazal...ktora koza daco trepla nech ju schladim slovami?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...nejaka anna, ale fakt dost nemiestne sa vyjadrila
Odpovedať
Profilova fotka
ale akoze co pisala?
Odpovedať
Profilova fotka
napisem ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
babenky caute kde ste vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
halllllllooooooo kde ste zasa vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky hlasim prichod z mesta, des a druza tie cesty same zapchy no katastrofa, oznamenia su domaaa jujujuj krasne su... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...chcem vidiet oznamko, sup sem s fotkou oznamka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tani to bude problem musim zavolat bratranka mam novy comp a treba mi kodeky na bluetooth
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, skoda. Ale dufam, ze su pekne tie oznamka. Ktore s fotkou ste si dali robit?
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano s fotkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie s fotkami sa mi najviac pacia, nie su take otrepane ako tie s kreslenymi kocmi a nevestami a obruckami
Odpovedať
Profilova fotka
hihi a dali sme ich aj "obrezat" cize vyzeraju este lepsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vyborne, tak sa uz tesim na fotku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac co noveho? ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
nove nemam nic, vcera som bola v meste so seterkou a naplanovali sme si na buduci tyzden vylet do KE. Sa tesim ako male decko :-) A ty mas co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
:D noveho nic ucim sa hihi na skusku, a tesim sa na slnce seno jahody... :-D
Odpovedať
čavte kočky 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?