Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj no danka ma urcite nieco nove :-D
Odpovedať
haha nic nemam akurat uz okukujem veci na vyzdobu, nasla som v jednom obchode organzu 9m bal/240sk a neviem ci to je vela ci akurat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:D tak 240 to jest no dost....... ja mam 10m za necelych 7eur
Odpovedať
tak este omrknem, len taeraz som od rana od vecera v robote tak nesiham. v sobotu som bola na svadbe, zase :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tebe je hejjjj :-S segra bola tiez na svadbe v sobotu a mali hostinu tam kde my :-D
Odpovedať
sak aj ja som tam bola!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vazne?
Odpovedať
no hej :-D nevesta je moje sesterka :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hih a zenich segrusi a jej frajera kamos 0 :-D
Odpovedať
no co sa to clovek nedozvie ..hihihi nemala tvoja sestra fialove saty?
Odpovedať
Profilova fotka
nie cierno-biele
Odpovedať
no, mozno ze som ju aj zaregistrovla...ale na cierno biele si nespominam :-N a co pacila sa jej svadba?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ciernovlasa baba :D s frajerom futbalistom :-D no asi ano ked prisli az rano :-N
Odpovedať
no, futbalistov tam bolo viacej, :-D vratane zenicha a aj na rozlucke v pondelok v ponorke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ake si mala saty? pozeram fotky ci ta nenajdem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano jano bol na rozlucke zo slobodou...
Odpovedať
take tyrkysovo/kamiekove so zlatym kratke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:D pod na facebook okomentujem jej fotku a uvidis ktora to je :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ked budes na fotkach tak ta podla satiek najdem :D
Odpovedať
uz som tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mala si zopnute vlasky?
Odpovedať
iba po bokoch a hore, inak rozpustene, ale to vlastna tvorba, po tom co som u kadrenicky vysolila 17eur a urobila mi katastrofalne uces ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ta nemam na fotke :-|
Odpovedať
ved ja som v sobotu nic nestihala ani svoj fotak zobrat, inak by som hodila foto :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dufam, ze si nebola u kadernika tam kde ti budu robit aj svadobny uces...
Odpovedať
nie, lebo moja ma od minuleho tyzdna dovolenku..to by ma kleplo keby mi ta mala robit vlasy co mi robila v sobotu.bola som tam druhykrat v tom kadernictve, a ani teraz co som bola naschval pri druhej kadernicke ma neucesala dobre a to som tam sedela nieco cez 3hodiny ]-( a ked som bola doma 10 min. uz sa mi to rozpadavalo...som bola maximalne vytocena.cest a chvala kadernictvu IDA ale ART je katastorfa, neodporucam po 2 skusenostiach. ]-( idem ja kukat slunce seno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz kukam :D a dam si k tomu tofu syr kedze som tesne po cviceni :-D
Odpovedať
ja ze si das jahody :-D ja si dam milu. :-p papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D cau cau
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte kočky moje milovane, ach jaj tak mi je luto že vas zanedbavam, ale manžel nema doma net, takže si na to straašne ťažko zvykam :-| ani neviem čo mate noveho, stareho.... :-) my ešte fotky nemame, ale hned ako budu zverejnim ;-) a mam už za sebou aj svadobnu cestu, takže nastupuje realita... joj a mame novu pračku, ale keďže som sa tomuto vynalezu cele tie roky vyhybala, zatiaľ len na nu pozeram aka je pekna, tak už len čakam kedy sa odhodlam ju aj vyskušať.... :-D a na nove priezvisko si neviem zvyknuť a všaaade sa stale podpisujerm starým menom takže dam vedieť kedy a konečne v mojej makovičke usalaši nove meno drobček: maš perfektne fotky ;-) škoda že sme si na utek nezvolili rovnaky podnik ;-( , ale mohli by sme sa už stretnuť a pokecať, vieš ake mame problemy a radosti, my vydate ženy :-D inak moj drahy stale dufal, že po svadbe dospejem, tak čakam čakam, svadba už je za mnou, tak neviem, musim sa ho spýtať či už prišiel ten okamih :-D tak kočky držte sa, a rada vydatej :-D : nenechajte si pokaziť svadbu rodinou, ktora si na vašej chce dohnať to čo nestihla na vlastnej svadbe...., ale to by som sa už rozpisala to inej temy (svokra:-p) tak sa majte krasne a držiiim vam pršteky v pripravach
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?