Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ja takyto zaner nemusim, ja skor oblubujem komedie

• no taku pumpu mam ale to nic nestoji ja by som chcela aby tie balony stali do vrchu natiahnute na snurke a to bude tako stat iba s heliom

• to potrebujes nejaku specialnu pumpu nato? Skus si to dat do googlu ci ti nieco vyhodi

• Sponzor fóra
  • cauko baby potrebujem poradit kde v presove je evanjelicky chram svatej trojice
    chystame sa tam zablahozelat ku sobasu

• keterin ked to chces aby bolo hore tak jedine helium 😉 merilin je pumpicka na nafukovanie balonov, aby si si nevyfukala pluca 😃

• 🙂 dik a kolko tak stoji taka pumpicka? Inak uz sme boli na prvej nauke. A ten tyzden chcem pozerat obrucky a aj oznamenia

• ja mam nauky za sebou uz hihi a som rada 😉 pumpicku tu v bazare niekto predaval neviem kde by sa dala kupit ale myslim, ze v obchodoch z takymi vecickami kde maju aj papiere, aj balony aj sviecky .... 😃 popripade na nete...

• cavte baby 🙂
    prakovce: kostol je na namesti, hned za kostolom sv mikulasa,(ten je vacsi) ked prides na namestie, uricte to najdes 😉

• Ahojte, chcem sa poinformovat, kde v PO sa da zohnat helium na baloniky, a pripadne ak by niekto vedel, kolto taka srandicka stoji? 😉
    Dakujem

• luci mne jedna holka povedala ze je niekde smerom na delnu,nejaka predajna alebo co s technickymi plynmi ale este som tam nebola a ani netusim kolko to stoji 😬

• ahoj danka ty zijes? pocuvaj ked pojdes do saly daj vediet ak budem moct pojdem aj ja, aby som vedela co mi este treba kupit 😃

• ahoj, zijem zijem 😃 chystam sa uz aj ja, snad na buduci tyzden alebo o 2 pojdem 🙂 dam vediet

• hihih o tyzden ci dva ok to vyhovuje aj mne 😬 co mas moja noveho?

• jaaaj, tak vcera som bola svokrusi na 50-tke a janik mi kupil satky na leto, take pekne,a inak nic 😛

• hihi jejejej zlaty to chlapec 😉 ako v praci? nic noveho na svadbu uz sa to riadne krati coo?

• Sponzor fóra
  • ja viem ze je zlaty 😎 a od 5. septembra uz iba moj 😃 😛 teraz nerobime bo je kosa, inak by som tu nesedela, dnes som mala robit, a na svadbu nic noveee... 😒

• sak ta kosa ma zabija normalne nic sa mi nechce uch uz nech je teplo, no nasrdilo by ma keby bolo na svadbe taka kosa... 😞

• och dufam ze nebude.... 😮

• sak toto to by bolo hrozneeee

• no, budem sa modlit aby nebola kosa

• 😦 nieco by som spapala len neviem co hihi danka ma vzdy dobre napady ako minule s kapustovou polievockou co mi poradis?

• tortelini 🙂 mnam, hned by som si dala....

• hmm a to je co? 😐

• torteliny su cestoviny a zvycajne sa robia s kuracim maskom, sampionami, sunkou a syrovou omackou...ale je to rozne, su aj ine kombinacie...to su take "mini kapsicky plnene so syrom/masom/sunkou/hubami/... v jednom "mestecku pri Zline -Napajedla robia perfektne, tam chodime, ked ideme okolo a vyzeraju asi tak http://www.brutsellog.eu/beeld/2009/02_FEB/tortellini-oven.jpg to su zapekane este , aj doma take robim 🙂 😛

• hmm cestovinky mnam mnam zrobila by som si ich mozno na veceru zrobim cestovinky s kuracim maskom mnam dobry napad teraz som si spravila toast 😃

• ja si idem dat asi polievku, este som od rana nejedla

• inak vyhlasujem patranie po Miske M., ktora sa po svadbe velmi neozvala, nepochvalila sa ako ide manzelsky zivot nic...ccc 😬

• miska isla na dovolenku 😛

• no myslela som si ale na skype je online 😃

• nooo, tak to neviem, ja ju na skype nemam 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém