Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ja ti dam niekto 😛

• ale ja som rada ze si tu 🙂

• hihi no co ako sa mas? vikend je tu hmm co planujes?

• Sponzor fóra
  • mam sa fajn, co budem robit cez vikend este netusim. Ale ked bude pekne, rada by som isla niekam na kupalisko. A na buduci tyzden na 3 dni do BA

• naco do BA? no vraj bude prsat hihi tak dufajme, ze nie 😬

• idem s kamoskou na vylet, ten dnesny lejak mi bohato stacil 😃

• hej aj mne mala som dost a teraz horuco no katastrofa...

• salene pocasie, bolo horuco, prisiel lejak, a zasa je teplo

• 😞 sak to na nervy normalne zima, tak horuco katastrofa...

• tiez to vravim, ked prisiel lejak tak sa tak ochladilo, ze som si myslela, ze na zastavke zmrznem, pridem domov a teplo ako v kongu

• cavky baby 😎

• omg vy zijete?

• zijem, respektive prezivam.... 😛 len nestiham sediet nejak pred PC, makam ako fretka 😃

• danu...mne sa uz normalne oci zatvaraju a to iba pol 8 😃

• mne sa zatvaraju uz od vcera poobedia a a nepomohlo ani to ze som isla skoro spat, dnes som unavena cely den.ale po robote som stihla ist este omrknut vyzdobu na zajtrajsiu svadbu, zase mali zelenu a od nevesty som kupila kamienky na stoly, lebo mala vela 😛 😃 🙂

• Sponzor fóra
  • danka na dalsi piatok by sme tam mohli ist co ty nato?

• danu...ty ides zajtra na svadbu?

• nieee, len v dekaci je zajtra svadba,tak som bola kuknut ako vyzdobili, chytam inspiration 😃
    mirka , ak bude v sobotu svadba, co asi bude a ak budu mat urobenu vyzdobu v piatok,tak mozme, idem vam hodit foto dnesnej zelenej 😉

• jaaj, uz som pochopila 😉

• ok danka tak dufam, ze bude 😃

• ok, idem ja off

majte sa a prajem vam krasny zvysok piatka 🙂

• ahoj tani 😉

• danka ten piatok plati?

• mirka, mozem v piatok okolo 18.15 alebo v sobotu okolo obedu, ked si odbehnem z roboty, lebo zaskakujem za kolegynu 😉 teda ked nebude prsat.ked bude prsat mozem kedy kolvek

• len ten piatok neviem ci tam bude ta casnicka, aby ti ukazala co maju. 🤔

• no tak mne piatok vyhovuje bo idem ku nechtarke, do solarka tak by som sla do saly 😬

• ale tak nerucim za to ze tam niekto bude z personalu, jedine ti co budu robit vyzdobu, ak ju budu robit v piatok

• no tak mna nasrdi ked mi povedia ze v piatok nemozem prist robit vyzdobu no neviem potom kedy ju budem robit... 😐

• ahojte, ako idú prípravy??? mirka aké máš nechty??? a co si ideš davať robiť???

• ja hovorim o terajsom piatku, ze neviem ci tam niekto bude z personalu, lebo ked niekto robi vyzdobu, tak casnici tam niesu vacsinou v piatok, az v sobotu pred svadbou.to sa treba dohodnut, aby ti nachystali veci ktore budes mat od nich
    ale ty svoju vyzdobu mozes robi aj od pondelka, ak tam uz nic v priebehu tyzdna nebude 😛
    ahoj keterin 🙂 idu pomaly pripravy 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém