Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
mirka ja budem mat nechty robene u jednej ocovej znamej, ma salon na trojici, hore na potravinami CBA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm a robia tam dobre nechtiky? kolko cca budes cvakat nech porovnam s tym salonom kde som bola...
Odpovedať
co ja viem, tak cca 600korun berie za gelove, a myslim ze dobre robi, lebo, som sa len len ze vtesnala do jej volnych terminov, som mala na vyber bud stvrtok alebo piatok pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
ja som objednana na stvrtok lebo v piatok 5hodin na nechtov nebudem mat cas na vyzdobu :-N a ona sama hovorila ze vo stvrtok chodia nevesty lebo piatky nestihaju 8-) a tak kde som bola 650 ale len francuz.manikura ked chces kamienky a....tak dalsie love no uvidim kde pojdem, teraz utekam do prace pappa
Odpovedať
ja som tiez na stvrtok ;-) maj sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako sa mate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte septembrove, mirka myslim, že v presove nechty komplet vyzdobene aj do 30 € stoja. 600 je danka dobra cena. mirka preco chces bielu francuzsku, to je uz podla mna pasé, neviem prečo sa dievcata boja farieb, ja najrjadsej robim s flitrami alebo vselicim inym, najnovsie s farebným gélom. v sobotu idem na svadbu a kamoske neveste robim nechty a budeme robit zlatu francuzsku s kamienkami a dnes som kupila aj take kevietocky ak skusim daco pokombinovat. danka ty aké nechty budes mat??? k tej francuzskej - vlastne aj ja som si teraz urobila biele spicky ale mam pod nimi taký cierny trblietavy fliter a osobne si myslim zie biela fr. je taka velmi konzervatívna a skor sa hodi k starsim damam, ked sa uz teraz tak rozbehli vselijake farebne vyzdoby tak preco to nedat aj na nechty??? ak sa mi podarí urobit nejake dobre fotky tak ich tu dam aby ste vydeli co sme vydumali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keterin ja len hovorim, ze tak mi povedala ako pre nevestu ze gelove nechty ala cista francuz.manikura 650sk a ked chcem aj kamienky tak samozrejme viac....
Odpovedať
keterin, ja si dam francuzku este s nejakou ozdobou, asi kamienky, alebo uvidim po dohode s nechtarkou :-)
Odpovedať
ahoj danulienka :-)Pozeram ze presovcanka co ma svadbu 5.9 ako ja :-) ako si na tom s pripravami? Kde budete mat obrad a potom hostinu? My mame vo frantiskanoch a potom v dukle..
Odpovedať
my mame v dekaci
Odpovedať
vacsina uz je pripravena, riesim este vyzdobu.... ;-) budem si robit sama
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
danka toho 5.9 dojdem kukuc na vyzdobu aby som to tam kukucla na vyzdobenu salu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahote kocky :-) Danu, aj ja sa mozno dojdem pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len potom nam danku musi dat vediet kedy tam pojde zdobit ci rano ci poobede, ja uz som dala spravit srdce ako maketu kde budeme davat baloniky som zvedava ci to pochopia co chcem od nich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to veru musi ;-) budete mat take velke srdce z balonov?
Odpovedať
ja budem pravdepodobne robit vyzdobu v piatok, ale kedy to este neviem...ale srdecne vas tam privitam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu, ja ti pridem rada pomoct :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka aj ja pravdepodobne v piatok resp. uz som napisana v knihe ze pridem v piatok zatial ked bude akcia tak potom ma klepne :-D
Odpovedať
tani, kazda ruka dobra... :-p mirka si si mala prenajat aj piatok :-D ja tiez dufam ze tam nic nebude. buduci tyzden idem skusat kroj
Odpovedať
Profilova fotka
danu, ked mozem rada pomozem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no este zeby som im davala dalsie peniaze za salu, este mi nedrbe...a teta co ma tu knihu kde ma napisane kto co kedy ma mi povedala ze aj keby bola akcia tak do tej 16.00 a tak ze by sme prisli no aj tak dufam, ze nebude
Odpovedať
mirka ja som srandovala :-D juuuuj, dnes budem mat langoseee, mnam :-p a dufam ze sa uz dnes dokopem robit srdce na vyzdobu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hmm srdce z coho?
Odpovedať
z papiera a skrobu , ono to potom zatvrdne a obalim to nejakym dekorativnym materialom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vonku je otrasne nebudes mat co robit tak sa do toho pust ja som akurat davala oznamenie do compu no nejako mi nic nenaslo v telefone tak som z toho v soku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som sa vratila z mesta, a zmokla som rovnako ako vcera :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm tani daco mi hovor ja sa chystam do maxu ale kym neprestane prsat ani ma nehne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz na S III svieti slnko. Tomu pocasiu asi hrabe
Odpovedať
aj u nas je tak vselijak... zajtra sa musim trepat do mesta pre vyplatu, akokeby to nemohli poslat na ucet 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?