Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • mne v pondelok nabehla posledna vyplata za jun+jul co som robila v ten agenture. Tak pojdem minut nejake eura 🙂

• aj ja zajtra nieco miniem, asi si kupim nejaku handru na seba, uz ani nepamatam kedy som nieco kupovala, teda okrem veci na svadbu

• aj ja by som potrebovala par handier na seba, ale ja nemam nervy na chodenie po obchodoch

• Sponzor fóra
  • ani ja, z duse to neznasam, a hlavne teraz ked konci letna sezona ako budu vsetko vypredavat a v obchodoch bude milon ludi 😦 😠

• bola som v pondelok v maxe a vsade same zlavy a ten kopec ludi, no normalne som radsej odtial odisla lebo by ma asi na mieste porazilo

• ja uz mam odpor chodit do maxu, tam dokopy nic nieje 😐 a kazdy sa tam len premavkuje hore dole ako po promenade....a dokopy nikto nic nekupi...

• ja som tam bola v pondelok az po 2 mesiacoch. Vobec tam nechodim, pre mna je to zo S III daleko. A ako hovoris, drahe obchody a ludia tam fakt nic nekupuju

• mozno tak 85% obchodov tam ma len handry, sem tam sa pritrafi ze kupis nieco poriadne a za priatelnu cenu

• to ano, ale poniektore obchody su riadne predrazene. Rada chodim do panta rhei na knihy. Bola som uz aj parkrat v tom kine ale vstupne je hrozne predrazene

• ja do maxu chodim na adidasky inak nic tam nemaju....

• mirka...pravdu mas, dokopy tam nic nie je

• langose hotove a uz skoroaj zjedene...teda moja porcia 😛 😃

• ja uz mam komplet kupene biele aj merunkove servitky... 😬

• a kde si kupovala?

• v hyperaku

• Sponzor fóra
  • ahojte co je tu nove????? 😉

• ahoj miska cca nic 😃

• ta uz vela viem
    😃

• hihi ta miska ja ti viem povedat co nove 😬 v podstate nic 😬 ja cakam kedy dojdes

• cavte fesandy, uz sa pracuje na srdci,ruky mam lepkave..blee
    vcera som mala zachvat lenivosti, tak som nerobila nic 😛 😃

• danka, danka no ale podstastne je ze dnes ho robis 😛

• hej hej, len este musim pozhanat nejake pekne umele kvety, ale co som zatial pozerala, nic pekne som nenasla,vsetko take nejake "vyblednute"...a ruze velmi nechcem...ale ked nebude na vyber nic ine... 😐

• baby uz sa vam to krati co?????

• inac v dekaci sa dost smyka viete o tom?

• drobcek, hej krati 😬 ja som bola minule na svadbe v dekaci, mne sa nesmykalo 🤔 ...celkom v pohode, aj stuzkovu sme tam mali...
    ja mam na svojich topankach na spodku vrubky, tak by som nemala pristat na zemi 😃 😛

• ja mam nizke 😃 tak sa snad nebude smykat...

• ja mam s 9cm opatkom, ale su velmi pohodlne, len si asi kupim aj nizke, ale to budem musiet davat skracovt saty, aby som ich velmi netahala po zemi, lebu su dlhe k tym 9cm 😬

• no, bola som sa dnes mrknut v kastexe a zistila som ze tam organza stoji 90sk/10m !!! inde teda riadne predrazuju 😠 😠 😠 a servitky 20ks necelych 9sk
    ale vstup a nakup tam je len na zivnostensky list 😐 ale inak veeelmi vela dobrych veci je tam na vyzdobu

• danka ja mam servitky 50ks za 50centov 😃 maju vypredaj v hyperaku 😛

• a maju aj travickovo zelene?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém