Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • danu, ty budes mat vyzdobu v travickovo zelenej farbe?

• no, hej, nieco v takom prevedeni 🙂

• tak to bude zaujimavo vyzerat. Vacsinou ked vidim zelenu vyzdobu tak je to farbe zeleneho jablka.
    Nad inou farbou ste neuvazovali?

• Sponzor fóra
  • no u mna je zelene jablko a travickova rovnaka takze nieco take.ale ma prist novy tovar do kastexu, tak snad tam nejaka pekna zelena bude 😎

• aha, ja som si tu travickovo zelenu predstava ako uplne tmavu

• nie nie, ja chcem svetlo zelenu, uz mam aj take menovky urobene, uz zohnat len cca 120 zelenych jablk 😬 a dnes som kupila aj take umele orchidey na srdce, ani som neverila ze nejake zelene kvety najdem

• cize budes mat zive menovky. To je pekne. Mne sa tie jablka ako menovky velmi pacia 🙂

• chcela som nieco ine ako klasicke prehnute karticky.trosku to bolo pracnejsie vystrihovat listocky, ale uz mam vsetky.este zhanam spendliky s vacsou hlavickou, najlepsie by boli biele, ale nasla som len farebne 😐

• po galanterkach si nechodila, mozno by si take nasla

• nie, stacilo mi 2a pol hodiny v meste a radsej som isla domov

• tak dnes som bola v meste tiez 2 hodiny a bohato mi to stacilo. Vsade kopec ludi a z toho som bola na nervy

• ja tiez a teraz uz chodim do mesta iba ked nieco potrebujem.ale dnes som sa riadne buchla po vrecku 😒

• si si nieco kupila?

• okrem kvetov na vyzdobu som platila 200€ zalohu za spalnu 😒 boze, teraz prachy lietaju hore dole 😞

• jaaj, ja si pojdem niekedy nakupit nejake handy. Uz pomaly nemam co na seba. Isla som aj ku kadernicke, ze sa objednam na melir+strih, ale robi az na buduci tyzden. Takze niekedy v stredu sa budem na sekcov trepat znova

• Sponzor fóra
  • no, presne, este som zabudla, bola som sa objednat u kozmeticky.

• musim ist na obocie, zasa ho mam zarastene. Ale akosi som na to zabudla

• ja si obocie robim sama a farbit ho nemusim, mam ho tmave akurat k vlasom.a este mam ist na skusku ucesu, ale to netusim kedy zorganizujem, ked este pomyslim, ze mi treba malovat izbu... 😴 a prachy za maliara vyhodit nemienim, a teraz uz duplom nie.aj tak som si aj predtym malovala sama

• ja som nikdy nemala odvahu trhat si obocie sama. Mihalnice som si dala farbit raz v zivote a povedala som nikdy viac. Kde mas kadernicku?

• ja ani mihalnice nefarbim, tiez mam dost tamve a aj celkom dlhe.na strednej sme mali spoluziacku co vsetkym v triede trhala obocie a robila to fakt dobre.ja na tenko netrham len upravim tvar, vela prace s tym nemam...a ked sme uz pri tom tak si ho idem vytrhat 😃 kadernicku mam v IDE -zuzku vrablovu, cesala aj ikinku 🙂

• babky ja mam 4.9 skusku licenia 😃 jejejej sa tesim jak mala a danka neviem ci maju aj travickovu ale zelena tam bola 😬 ale ci travickova 😬 to neviem...dnes som kupila sviecky a pierka pre druzbu a druzicku jujujujchu

• ja som dnes "kupila" polovicu spalne a umele kvety 😛
    ale podla vsetkeho vyzdoba bude z kastexu

• ahojte holky chcem sa vas spytať z akeho salonu mate šaty?(ak to nieje tajne🙂 🙂

• ja mam kupene a mirka ma z lifka 😉

• 😬 danka este si nezacala stresovat? sak uz to mas o chvilocku tu.... 😃

• princess 😉

• danu, do idy sa chodi strihat kamoska a je velmi spokojna. Tak tam musim niekedy zajst aj ja 🙂

• ja nestresujeeeeem, leharo kemping... 😎 😃 to len nasi stresuju a vymyslaju kadejake blbosti s ktorymi ma len rozculuju
    myslim ze to tak rychlo zbehne, ze sa ani stresovat neoplati 😛
    dobcek, ty mas spavu nemoc? 🤔 😬 😛
    tani ja som bola spokojna ako ma tam ucesala a neni to od ruky, ze sa nemusim niekde trepat, mam to na meste

• ahojte...danulienkaaa...nic neboj...naozaj nebudes mat cas stresovat...ja som vlastne ani vobec nemala stres..uzivala som si to naplno...no a z mojho manzelika opadol stres az na konci svadby...chudacik, ten to prezival 😒 ...ale v pohode...bolo uzasne. A kde mate svadbu?

• danu, ja chodim ku svojej az na sekcov. Chodim k nej uz 6 rokov a som s nou velmi spokojna. Ale musim zajst uz aj do tej Idy a otestovat to na vlastnych vlasoch 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém