Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • mirettim, svadbu mame v PO v dekaci
    tani, urcite chod, su tam sikovne vsetky baby, nebudes lutovat 😉

• danu, diky za odporucanie 🙂

• nemas zaco 😉

• Sponzor fóra
  • danu, 🙂

• bre ranko danka tak co ako si pokrocila s tym srdcom? vcera som bola rozdavat este par oznameni...

• srdce uz ma tvar, len este par vrstiev musim urobit, tak to musim robit s prestavkami, aby to zaschlo... a odrotovat to, na to kupim len nejaku bielu latku na ozobenie a dam tie kraaasne zelene orchidey co som kupila vcera 😵

• danka a vies ako je podium a pod podio co das? ja tam nieco chcem dat aby to nebolo take prazdne...

• ja tam dam max. balony, lebo tam bude miesto na tancovanie, tak podla mna tam je zbytocne nieco davat...alebo snad nejake umele kvety este...ale nic velke 🤔

• ale nie pod podio ako priestor ale na to drevo co tvori podium 😬

• tani vsimla som si ze mas srdcia z pernikov vo fotoalbume, ja neviem kde dam ich zrobit bo som nenasla v PO na nete nic take.... 🤔

• jaaaaj, tak co som videla na par svadbach, tak tam davaju nejaku "latku" vo farbe vyzdoby, na niekolkych miestach pridvyhnutu, tvori to take vlnky...podla mna krepaky sa uz nehodia 😬

• mirka a keby si sa spytala cukrarky v ruskej ci nerobi take?bo sa mi daco mari ze kedysi niekto nieco spominal, ale neviem naisto....

• mirka, ahoj. To som skopcila od jednej kocky z albumu, bohuzial uz nepamatam od ktorej
    Vobec si nikoho nenasla kto by to robil v okoli PO?

• ja som rozmyslala ze z kartonu spravit 2 srdcia a obalit ich latkou alebo zafarbit a nejako ich upravit a staci aby to nebolo predzabane ale zasa prazdne to tam nechcem nechat len nieco decentne... 😎

• mirka, tiez dobry napad 😉
    pisala mi spoluziacka, bude mat babatko 😵 teda uz mali termin 9.8 ale akosi sa mu nechce von, a sranda je ze presne 9.8 minuleho roku sa brali 😃

• Sponzor fóra
  • jejejeje zlatuckeeeee ja som bola akurat zo zuzkou tak som sa odmlcala 😃 a to dajako doktor nic nerobi tej tvojej spoluziacke sak to uz riadne po termine ma...

• no tak neviem, dnes som s nou pisala, je doma...ale myslim ze doktori cakaju mozno tyzden,viac nie, potom uz beru aj ked sa nic nedeje.alebo jej zle vypocitali termin...ktovie...maly bude Oliver 🙂

• oliver je pekne meno, ale ja osobne by som ho dietatu nedala

• ja osobne tiez nie ale kazdy ma iny vkus....hlavne nech bude zdravucky....

• jasne, ved hlavne je to ze bude zdravy

• mne sa oliver paci, ale ak my budeme mat chlapca, tak bude po ockovi, uz teraz je rozhodnute 😃

• ak ja budem mat raz deti tak chlapec sa bude volat daniel a dievca bude laura

• jejejej uz deticky rozoberate 😃

• mirka, ty ake mena das detom?

• 😬 ti poviem ked budu na ceste 😉

• dobre 😉

• baby , myslite ze je vela 1200sk za swarovskeho set? =strieborna retiazka spriveskom, nausnice a prsten

• danka nieje to vela na swarovskeho set to vobec nieje vela.... 😉

• tak na swarovskeho to je vyborna cena 😉

• lebo som si nasla v jednom zlatnictve taku peknu supravu, ktora by sa hodila aj k satam a vynosila by som ju aj potom
    dam do albumu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém