Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
my ked sme kupili nas byt tak sme jednu izbu mali slabucko zltu a druhu otrasne oranzovu. Nedalo sa na to pozerat. Tak sme ich vymalovali na bielo a mame klud
Odpovedať
mne uz isla biela na nervy, tak som vymalova vsetky izby na farebno. pozerala som ze si blahozelala v jednom svadobnom albume, to sa zenil moj spoluziak z vysky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja poznam jednu sestru nevesty. Je to priatelka mojho byvaleho spoluziaka z VS
Odpovedať
Profilova fotka
caute cajky...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, pekne saty budes mat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani dakujem, jejej ty mas nove foto...
Odpovedať
cavte tety :-D zdravi vas bananovo zlta danka :-D :-D :-D mirka pekneeee satky ;-) tani peknaaaaa new foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, tak to je to slubovane foto ucesu. Foto kus rozmazane, ale som to ja. Na FB je aj lepsia foto danka, si spokojna s bananovou izbou?
Odpovedať
no zatial ano, ale zajtra ked dokupim farbu a domalujem poslednych 10m2 tak budem spokojnejsia....nejako sme to zle vypocitali a nevysla nam farba :-N ale aj tak bude lepsia led to bude na dvakrat namalovane... a uz mame takmer hotove obrucky, x-) chyba uz len gravir, ja som nemohla vidiet, ale priatel bol skusat, a povedal ze su pekne
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je potom fajn ked si spokojna s farbou izby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som spat idem kukuc...
Odpovedať
neide mi FB ]-( ]-( ]-( idem so psom von a potom lahnut bo som dodzubkana ako ciganske hracky :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
danu, preco ti nejde FB. Mne dnes ide pomaly FarmWile a ide ma porazit z toho
Odpovedať
mne uz neide nic :-|
Odpovedať
Profilova fotka
co ti nejde?
Odpovedať
ahoj mirka chcem sa ťa spytať podľa fotky v tvojom albume mate svadbu v Dk roh v Prešove?ak sa ťa možem spytat koľko platite za stravnu jednotku?diky
Odpovedať
Profilova fotka
ludka tak co sme tam boli vyberat jedlo tak cenovo nam povedal ze to bude okolo 20eur ale to sme si vybrali jedla ako tvrdil novinky :-D a za salu tam platis cca 132eur
Odpovedať
ahoj mirka, ake jedlo budete mat??? inak, som sa prave dotrepala z KE a som zase lahsia o niekolko desiatok eur :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danka, tak co si nakupila???
Odpovedať
Profilova fotka
keterin idem do dedinky prides? :D
Odpovedať
Profilova fotka
danka napisem idem off z domu tak sa pripojim na net a napisem ti ty uz mas vybrate jedlo?
Odpovedať
tak mam nakoniec druhe saty po redovom, lebo povodne sa nepacili mojej mame, ale budis, uz je spokojna 8-( este mam kabelku novu, potom som kupila priatelovi k satam koselu, bez kravaty, lebo pochybujem ze si po polnoci este da druhu kravatu, a este svadobnu kravatu s tym "systemom" do predneho vrecka... :-Dasi tak, to je uz namna vela, ja neznasam nakupovat
Odpovedať
este sme za nim neboli, ale uz asi priblizne viem co... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-)
Odpovedať
cavko tani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani....danka mas IP....
Odpovedať
Profilova fotka
som bola v meste a videla som kopec neviest. Najkrajsi par co som dnes videla tak to boli cigani - taki majetnejsi. Tahal ich koc s konmi od maleho tesca az pred kostol. Krasne to bolo
Odpovedať
Profilova fotka
jejejejejejejej koniky no plno je fakt dnes svadieb ja uz rozmyslam ze sa pojdeme inam fotit podla pocasia sak to bude kopec svadieb...
Odpovedať
Profilova fotka
ja co som dnes videla, tak vela tiahlo na kalvariu, do zahrady umenia, ale aj do parku oproti mestskemu uradu
Odpovedať
my sa fotime v zahrade umenia a pred fontanou pri dekaci...tu zahradu navrhoval fotograf a tu fontanu ja aj v KE sa fotili, este okolo 10.30-11.00 a kone maju nasi susedia, tak si hodime mozno aj nejake foto pri nich :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?