Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
keterin ja viem, ze tu uz byvas, som to myslela ze pridi zatukat na dvere :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, uz som tu zopar krat zachytila meno Peklansky, ale nic som k nemu na nete nenasla...nema web?...aky je? Ja inac tiez nema rada, ked ma niekto nataca, na kazdej svadbe som sa kameram skor vyhybala, na svojej sa im ale asi nevyhnem... :-| . Radsej sa fotim. Ale vzhladom k tomu, ze priatel pride po mna az tesne pred obradom, na fotenie nebude cas... :-( . Preto video bude. Pytali ale odo mna 17 000 (na eura este nie som zvyknuta, lebo byvam v cechach). Je to sice za 2 kamery, ale aj tak sa mi to zda velmi vela...a este plus za cestu - dokopy 20 000 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tinka ja som videla jeho pracu na mojejsvadbe, cislo mam od danky a ked som s nim volala bol uplne zlaty, fantasticky pristup mal...najdem jeho link a dam ho tu...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem mirka
Odpovedať
Profilova fotka
možem sa spýtať koľko stojí nafotenie celej svadby od chystania sa nevesty az po redovy u Peklanského? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Nájde sa v Prešove kaderníčka, ktorá sa nebojí dlhých vlasov a dokáže mi z nich vyčarovať zaujímavý účes na svadbu?
Odpovedať
ahojte :-) janika22, Peklansky berie 5500sk katlinn, skus sa opytat v kadernictve Ida na Hlavnej, su tam sikovne kadernicky
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať svadbu možno na budúci rok, ešte to nie je iste, tak si zatiaľ len robím prehľad. Ďakujem danulienkaa za info. je to celkom dobra suma a pekne fotky. samozrejme velmi tužim po Lukačkovcoch, ale ich cena je dosť vysoká ale za kvalitu sa plati. len či vyhodiť toľko peňazi. no neviem, ved mam ešte čas rozmýšľať a plánovať.
Odpovedať
no, som rada ze som pomohla, ale ked chces Lukackovcoch tak tych objednat cim skor, oni idu na dracku.Ale zase svadba nieje len o peknych fotkach.Mne sa praca Peklanskeho pacila, je taka jednoducha, prirodzena a zaroven velmi pekna, tak som nemala nad cim vahat. Ale zalezi to aj od financii, kolko ste ochotni do coho vrazit... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Lukackovci robia nadherne fotky a ta cena je k tomu primerana. Za kvalitu sa plati. Tvorba p. Peklanskeho sa mi tiez velmi paci :-)
Odpovedať
Ahoj Tani, aj ja by som brala Lukackovcoch, keby boli trosku lacnejsi a ja by som chodila do prace a nie do skoly a po brigadach.... Ale uz mam zabezpeceny cely skol. rok budem aj robit aj chodit do skoly
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak lukackovcov by som aj ja velmi chcela ale to najprv budem musiet vyhrat na sportke :-D
Odpovedať
mne by stacila aj 2. al. 3. cana...myslim ze na lukackovcoch by to stacilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mne sa zdaju Lukackovci tiez prehnane drahy, to su ceny tak skor na zapad, aj ked je pravde, ze mne ide skor o fotky ako video. este aj v DANKASTUDIO robia tou istou technikou ako Lukackovci a tiez berie take peniaze. aj ked ten Bakalar sa mi vidi este drahsi. s peklanskym som telefonovala, pristup mily, poslal mi nejake kolaze a aj cena 150€ sa mi zda byt celkom fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
danu, tak na nich urcite ;-)
Odpovedať
keterin nepreposlala by si mi tie kolaze od peklanskeho. inak, uz som zavitala medzi ucitelske kruhy :-D aj ked len na ciastocny uvazok popri skole...ale vzdy lepsie ako nic, hlavne teraz ked neni robota
Odpovedať
Ahojte, poradite mi nielen aky fotograf,ale aj ceny- konkretne naprikald restauracia senator, foto studio life...a ine...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dani tak posli mail a ja ti preposlem, inac asi zobereme jeho, no este sa buduci tyzden stretnem zo šmeringajom a uvidime. a na koolko% si zamestnana??? ja som dnes boéla v praci a poviem ti pravdu vobec sa mi nechce. ten novy statny vzdelavaci program je hrozny. jak debili do toho čumíme. tgake poziadavky na tych zasrančuchov maju ze to je az smiesne. na kolko ste sa dohodli z peklanskym??? mne povedal 150€ za fotenie len vonku bez samotnej hostiny a kostola.
Odpovedať
Profilova fotka
ketrin bez kostola? cooooooooooooo ja som s nim dohodnuta aj kostol a ked chcem tak pride aj do saly....
Odpovedať
Profilova fotka
mirka a za kolko ste sa dohodli??? ja som nechcela kostol a hostinu pretoze kazdy ma fotaky a petrov bratranec ma aj taky profesionalny a sa tomu venuje takze naco cvakat niekomyu peniaze. ale chcela by som vediet kolko od teba zapytal, preoze ak tolko co odomna a foti ti vsetko, tak potom radsej nech uz foti on.
Odpovedať
ahojte holky no my mame stale problemy s priestorom na svadobnu hostinu(stale sa najde niekto kto nam neodporuča tu ktoru sme chceli alebo už je tam rezervovany ten termin ktory mame my) preto sa chcem spytať mal niekto svadbu v jedalni vysokoškolskeho arealu v Prešove?lebo tomu panovi čo to ma na strosti sa nemožem dovolať a počuli sme že sa tam svadby organizuju tak neviem čo je na tom pravdy
Odpovedať
Profilova fotka
luudka...to ti verim...s tymi priestormi je to v Prešove veľmi slabé...bola som dost nestastna, ked som ich obehavala :-| Čo sa týka jedálne VŠ, tak ti neporadím, sama som nevedela, ze sa tam robia svadby. Add: Lukackovci - su fakt dobri, ked si otvorim nejaky album, hned vidim, ked ze fotky robili oni...na druhej strane je kopec inych fotografov, ktori robia pekne fotky za ovela nizsie ceny. Ja, vzhladom k tomu, ze nebudem mat na fotenie vela casu, do fotiek az tak vela neinvestujem.
Odpovedať
Profilova fotka
luudka23: modru jedalen si neskúšala?????
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, ze svadby sa robia aj v jedalni vukov, potom kdesi oproti druzbe na sidlisku tri, dalej cierny baron, aj kdesi vedla modrej jedalne je nejaka jedalen kde sa robia svadby. Potom este na drevarskom ucilisti a tiez na strojnickej priemyslovke. Vsetky si uz skusala?
Odpovedať
no bohužiaľ všetky ktore ste vymenovali sme obehli no vzhľadom nato že budeme mať asi 140hosti tak všetky maju malu kapacitu, a v prešove sme zatiaľ našli len Dk roh, no za stravnu jednotku chcu 20eur takže nič z toho a ešte šport na solivare-tam sa nam celkom pačilo, takže uvidime čo ešte najdeme zajtra sa idem spytat na ten vysokoškolsky areal tak uvidime, ale vdaka za typy, keterin a kde ta modra jedalen je?ešte som o nej nepočula
Odpovedať
ludka, 20eur v dekaci je ak mas 2chody+ svedske stoly,ale ak si das ponukovo 3 jedlo, kto bude chciet, lebo aj tak malokto je potom,tak ta to vyjde lacnejsie.vacsinou zvyknu davat to tretie knedlik/ kapusta /maso /zvlast a kazdy berie kolko chce pre seba ;-) a uz mam kroj :-p
Odpovedať
Profilova fotka
v sporte varia nic moc:(
Odpovedať
Profilova fotka
danka ja budem mat kroj o tyzden uz sa cistia a ja si len vyberiem teda dufam hihi a dali ti k tomu aj cizmicky? keterin napisem ti ip
Odpovedať
dobry vecer priatelia.... :-D :-D :-D :-D ako sa mame?spomeniete si obcas aj namna alebo uz ani nie????? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?