Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ta co porabas kec nemas cas?

• no robota
    a potm doma

clovek by ani neveril co vsetko sa da urobit v 2 izbaku

• kurna mam nervy

• Sponzor fóra
  • my mame 1 izbovy, takze vela nenavymyslame

• hej hej

• ahojte, v albume mam navrhy na oznamka tak mi prosim poradte a povedzte svoj názor 🙂

• pekne popoludnie prajem
    keterin...pozerala som si tie navrhy a najviac sa mi paci c.1 a c.5

• ok dakujem idem kuknut ktoré to vlastne sú

• do kelu som to zle urobila mala som tam dat cisla lebo oni sa stale inak zobrazuju. tani skus napisat farbu alebo neviem ako

• ahoj keterin.pozerala som si tvoje oznamka su fakt super.ale ak by si chcela mam este jednu celkom v poho stranku ja som si tam nejake nasla.a inac mas pekny termin----ako ja 🙂)))

• a kde to mas ty??? ok sak mozes dat tu stranku

• ketrin...to s tymi srdieckovimi skobami a to dalsie je take modro-zelene. Inak tie oznamka su fakt nadherne. Mne sa pacia takeho atypicke oznamka, nemam rada tie precacane s holubickami, nevestami a tak

• ok dakujem za nazor 😉

• rado sa stalo. Ja by som si dala take urobit 🙂

• Sponzor fóra
  • mne sa pacia srdieckove 😃

• srdieckovych je tam viac skoro kazde 😃

• no to co vybrala aj tanicka ne... 😃

• mirka...tebe sa pacia tie co som vybrala?

• no tie s 2srdieckami sa mi zdaju najkrajsie s tych co tam su.... 😉

• ok tak dakujem a ty svoje nemas????

• mam ale ked dam mobilne snuru do compu tak mi ukazuje ze v mobile nic nemam 😃 pricom tam mam kopec fotiek a z compu do mobilu mi da fotky len opacne ne... 😒 som z toho v soku...

• mirka...chcela by som to vase oznamko vidiet

• idem skusit no ale ked sa mi to bude dat tak dam na facebook

• tak skus 😉

• no skusam ale ten dotykov.mobil vy som vysmarila von oknom ....

• ja mam Veckovy Samsung X680 a obcas by som ho vysmarila z okna. Vkuse mi vypadava signal. Chcem novy telefon, ale vratim sa k mojej oblubenej znacke a tou je Nokia

• ja mam jeden samsung a druhy dotykov.LG no akoze ale to na dotykov.treba mat sem tam riadne nervy.... 😃

• tak ja dotykovy nechcem v ziadnom pripade, a uz ani Vckovy nechcem. Mozno taky ten vysuvaci, ale inak mam rada klasiku

• tani nic z toho nebude, ja uz rozmyslala ze poslem na druhy mobil ale nemam bluetootko v compe tak akoze neviem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém