Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • skoda, to co mas za mobily ze to nejde?

• tak ja to skusim este u fesiho alebo kamky ked budu mat bluetootko v compe...

• ok 😉

• Sponzor fóra
  • danka kde sa flaka?

• netusim, dnes som ju tu este nevidela

• no tyzden ma pred sebou slobody 😃 tak bud sa lieci v posteli alebo alkoholom 😃

• vidis, to som zabudla. Ze jej ostava uz iba nejaky tyzden. Aj ten tyzden jej rychlo zbehne

• no to hej bude mat busy teraz

• jej to vobec nezavidim

• ani ja 😃

• taba to caka za necele 3 tyzdne 😉

• ahoj keterin...ja by som vyberala medzi 1 a 5

• tani to je este daleko 😃

• prosim vas čo stoji svadobný učes plus skuška a ličenie kadernička ide k nam domkov zda sa mi že pýta nejak moc dakujem krasne

• ahoj silvia no kazdy svadobny uces stoji rozdielne alebo kazda kadernicka inak pyta ale cca tak 30-50eur za uces a licenie ti poviem na dalsi tyzden ja mam vyzazistku objednanu home....kolko pyta od teba?

• Sponzor fóra
  • 25eur za učes 10eur za skušku ale to mi učes nerobi na pevno sice neviem čo to znamena takže dokelu moj už som asi 80eur nad rozpočtom 😐

• dakujem idem spať rano vstavam o 5h na panske 😐

• neviem, mne sa to nezda az tak strasne vela 🤔 . Ved sa aj natrapi (aspon by teda mala)...a este aj pride k vam.

• Ja platim za farbenie a strihanie 700 Kč a to mam z tych lacnejsich kadernicok.

• no zober si ze niekto chce len ja neviem vyzehlit vlasky a zopnut a niekto chce drdol a prepletacky a s tym sa kadernicka pohraje aj 2hodky a tiez ked povies v kvetinarstve ze chces kyticu ti povie cca 20eur a ked poviez ze to ma byt svadobna tak ti poviem 60eur oni chcu zarobit na neveste a zenichovi...

• ale 25eur za uces nieje vobec vela a za skusku len 10 to uz duplom nie...

• napríklad mne radili, aby som pri objednavani nepovedala, ze kytica je svadobna...lebo hned chcu 3x tolo...neviem si to sice predstavit, ale budis

• KONECNE SOM DNES UROBOLA POSLEDNU STATNICU A MOZEM SA VENOVAT V PLNOM ROZSAHU PéRIPRAVAM, HMMM, SAMOZREJME SA POCHVALIM, BOLO TA ZA A 😎

• ahojte kocky, hlasim sa po dlhej odmlke. Nic nestiham a mam take fofry, ze neviem co skor 🙂 Ale uz mi treba len take drobnosti... na buduci tyzden idem robit menovky a potrebujem este niekde kupit topanky po redovej. A samozrejme, doriesit este veci okolo vyzdoby. Uff, uz iba 14 dni....

• keterin gratulujem...merilin hmm ziaden stres vsetko zvladnes... 😉

• pekny dnik vam prajem 🙂
    keterin...srdecne ti blahozelam 🙂

• ahoj tani co noveho?

• ahoj...nove nemam nic a ty?

• 😃 ale treba mi upratovat 😃 a tak sa mi chce....

• ja ani nemam pomaly co upratovat

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém